مرکز هوشمند ترافیک مشگین‌شهر با اختصاص ۱۵۰ میلیارد ریال راه اندازی می شود

بقعه شیخ حیدر مشگین‌شهر نماد معماری ایلخانان

چرای زودهنگام ویرانگر مراتع استان اردبیل

موزه خصوصی نگارخانه اسناد تاریخی در مشگین‌شهر افتتاح شد

دستگاه‌های اجرایی اردبیل در تبیین موازین حجاب کوشا باشند

نسخه الکترونیکی شماره 107 دوهفته نامه ایلقار

طرح آبرسانی مشگین شهر نیازمند هفت هزار میلیارد ریال اعتبار است

سدهای نیمه‌خالی شهرستان مشگین‌شهر؛ تنش آبی در کمین است

«پویش همدلی» همزمان با عید فطر در اردبیل اجرا می‌شود

حمایت از بخش خصوصی راهکار مؤثر بر جریان رشد تولید

ثبت ششمین ژئوسایت طبیعی

سرمای بهاره بیش از ۴۰ هزار میلیارد ریال به باغات مشگین شهر خسارت وارد کرد

کد خبر: 14680 | تاریخ انتشار: 14:18:09 - شنبه 23 آبان 1394 | 7 نظر | |

اظهارات فیتیله ای عباسزاده ی مشگینی:

چرا فیتیله توهین به اقوام را با ابزار “قانون” پایین نمی کشیم؟

ایلقار نیوز:عباس زادهیک رسم تربیتی نانوشته ای در بین خانواده های نجیب و با معرفت مناطق آذربایجان وجود دارد و آن اینکه وقتی کودکی خردسال به یک نفر توهین یا فحش می گویند حتما او را وادار می کنند که دهانش را بشوید و آب بکشد.

به نظر من با این قاعده اگر کسی به اعتقادات و ارزشهای یک ملت و یا به بخشی از هموطنان خود به هر شکلی توهین نماید باید او را وادار کرد دهان خود را بشوید البته دقیقا با همان ابزار پاک کننده ای که شایسته دهان فحاش خودش است.

امید است خبط صادره از یک برنامه کودک تلوزیونی اقدامی سهوی باشد اما اگر این خبط از روی عمد و برای تحریک احساسات مردم با معرفت آذری زبان کشور و به منظور تحمیل هزینه بر کشور طراحی شده باشد، کوته نظران و دشمنان ملت ایران مطمئن باشند که مردم استانهای آذری زبان کشور خود را صاحبان انقلاب اسلامی می دانند و خط توطئه و نفاق را از فرسخ ها دورتر تشخیص می دهند و با ساز کانالهای ماهواره ای صهیونیستی نمی رقصند.

البته انتظار از مجلس محترم شورای اسلامی این بوده و هست همانطوریکه “توهین به نماینده مجلس” را جرمی در حد توهین به سران قوا تصویب نموده و برای آن مجازات سنگین تعیین کرده اند توهین به اقوام و فرهنگها و زبانها را نیز جرم انگاری نموده و برای عاملان آن مجازات بازدارنده تعیین کنند تا منافع ملی و وحدت ملی و ملت و کشور ما هیچ وقت از این طریق متحمل هزینه و خسارت نشود.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است


7 ديدگاه مطلب براي " چرا فیتیله توهین به اقوام را با ابزار “قانون” پایین نمی کشیم؟ " ارسال شده است.

 1. رسول گفت:

  یاشا, یاشا. جنابعالی بار دیگر با تحلیل مسایل روز و کارشناسی دیگر که نشان از بلوغ سیاسی شماست گل کاشتید. به امید موفقیت شما در انتخابات آتی ریاست جمهوری.

 2. علی گفت:

  آقای عباسزاده شماخودت که ازدسته صداوسیمایی هستید ومسِول آموزش آنها هم بوده اید که

 3. مشگینی گفت:

  آقای عباسزاده ما هنوز یادمان نرفته ک در دولت قبلی ک شما هم جدا از بدنه آن نبودید،همچین توهینی شد ،ولی ن ابزاری بود و ن برخوردی

 4. معترض گفت:

  احسنت به این درایت بگو ببینم کجا بودی تاحالا…..
  با این شعار ها و جبهه گیری که می کنی مگه تا حالا کاری برای جماعت این منطقه کاری هم کردی ؟ حالا که زمان انتخابات شده اومدی می خوای چیو ثابت کنی؟ کارهای کرده ات را ؟
  کاش مردمم با اندیشه انتخاب کنند تا فردا پشیمان نشوند

 5. سعید گفت:

  همیشه پشت سر شما حرف زدم اما در یکی از جلسات از نزدیک اشنا شدم.من افتخار میکنم الان با شما هستم.این بار شما نماینده مشکینئ خواهید بود و مطمن هستم موفق خواهید شد.سر بلند باشید .واقعا لیلاقت شما ریاست جمهوری شماست

  • مشکینی گفت:

   کاش به جای اغراق در گفتار با واقعیات روبرو شویم و برای خودشیرینی روی ایراد و ناکارامدی ها پوشش نگذاریم و پنهان کاری نکنیم که در این صورت همه چیز سر جای خودش قرار میگیرد ودیگر مشکلی نخواهیم داشت . که نیاز به دایه مهربانتر از مادرانی چون جناب حضرت عالی نباشد

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار