چرای زودهنگام ویرانگر مراتع استان اردبیل

دستگاه‌های اجرایی اردبیل در تبیین موازین حجاب کوشا باشند

طرح آبرسانی مشگین شهر نیازمند هفت هزار میلیارد ریال اعتبار است

«پویش همدلی» همزمان با عید فطر در اردبیل اجرا می‌شود

حمایت از بخش خصوصی راهکار مؤثر بر جریان رشد تولید

سرمای بهاره بیش از ۴۰ هزار میلیارد ریال به باغات مشگین شهر خسارت وارد کرد

زندان مشکین شهر دیگر جوابگو نیست

۳۰ هزار پرونده با مصالحه در اردبیل مختومه شده است

تحقق ۹۰ درصدی برنامه‌های ابلاغی اداره استاندارد اردبیل

افزایش سرعت وزش باد در اردبیل/بارش برف در ارتفاعات انتظار می رود

توسعه و محرومیت‌زدایی روستاها در اولویت قرار گیرد

گردشگری مشکین شهر باید ها و نبایدها

کد خبر: 14625 | تاریخ انتشار: 14:49:27 - جمعه 22 آبان 1394 | بدون نظر | |

سینا اسدی:

توهین گستاخانه شبکه های ماهواره ای به ائمه اطهار را هیچ گاه بر نمی تابیم

 سینا اسدی: انتشار فیلمی از دریده گویی و اهانت یکی از سبک مغزان به اهل بیت(ع) در آن سوی آب ها، همزمان با اعتراضات پاک،بحق،و مسالمت آمیز مردم1_asq مناطق ترک نشین ایران ،که با هدف موج سواری بر این اعتراضات صادقانه مردم صورت گرفت، بار دیگر ماهیت کریه و زشت چهره جریانات معاند را بخوبی به تصویر کشید.

پس از توهین به ساحت ائمه اطهار(ع) در یکی از شبکه های ماهوارهای (گوناز تی وی)، جامعه حسینی نسبت به این توهین واکنش نشان دادند،که ما نیز این اقدام نابخردانه و بی شرمانه ی این افراد کوته مغز را محکوم می کنیم.

انگار این افراد نمی دانند که مردم ترک زبان بیش از همه چیز تعصب و ارادت ویژه ای به اهل بیت و ائمه دارند و هیچ گاه این اهانت ها را بر نمی تابند،اگر می خواهند به این مهم دست پیدا کنند  فیلم تجمعات حسینی سال ۹۴ و سایر سال ها  را بار دیگر باز بینی بکنند تا بفهمند که اگر یاوه گویی کنند زیر دست و پای همین حسینیان له می شوند

می طلبد که مردم آذربایجان یک بار برای همیشه در کنار مطالبات بحق و قانونی قومی و هویتی خود، تکلیف خود را با جریان ناسالم قومگرا و تجزیه طلب روشن کرده و با مشت محکم در دهان اهانت کنندگان به آستان ملک پاسبان اهل بیت(ع) بزنند.

بر این باور داریم مردم آذربایجان در ارادت به اهل بیت (ع) عصمت و طهارت رسم غلام ترک سیدالشهدا را مشق می کنند که او محب صادق و جان بر کف اهل بیت بود

 همان گونه که وقتی به هویتمان توهین می شود واکنش نشان می دهیم باید واکنش سختی به این موضوع داشته باشیم ما نسبت به وطن و هویتمان تعصب داریم اما همه این ها باید در چارچوب شریعت و دین قرار بگیرد و مطابق سیره پیامبراکرم(ص) برخورد گردد

عاشقان پرشور و شعور آذربایجانی علاقه ویژه ای به اهل بیت دارند و لذا شاید در مقابل توهین به خود سکوت و خویشتن داری کنند، ولی در مورد اهل بیت (ع) هیچ گونه توهینی را تحمل نمی کنند.

بنده نیز به عنوان یکی از قلم بدستان ترک این اقدام شنیع را محکوم کرده و اعلام می دارم عشق به اهل بیت(ع) در دل مردم آذربایجان طوری است که توهین به این عشق و اعتقاد، مردم آذربایجان را بیش از پیش متحد کرده و بر حقیقت این راه صحه می گذارد و مطمئنا توهین کنندگان به زودی تاوان سختی بابت این اشتباهشان خواهند داد.

ما طلایه‌داران صبحی هستیم که با خمینی پای در این راه نهادیم، و با خامنه‌ای هستیم تا آن دم که جانمان را نثار قدم مهدی فاطمه کنیم. ان‌شاءالله.

سینا اسدی/خیاونیوز

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار