مرکز هوشمند ترافیک مشگین‌شهر با اختصاص ۱۵۰ میلیارد ریال راه اندازی می شود

سهم اردبیل از ۳ درصد نفت ۵۰۲ میلیارد تومان است

غرامت کشاورزان مشگین‌شهری در کوتاه‌ترین زمان پرداخت می‌شود

دیجیتال علیه مطبوعات

خسارت سیل به کشاورزان مشگین‌شهر در حال ارزیابی است

تعداد ثبت‌نام کنندگان مسکن ملی استان اردبیل به بیش از ۱۱۶ هزار نفر رسید

سارقان سیم‌های برق در مشگین‌شهر دستگیر شدند

«موئیل» مشگین‌شهر در بین ۱۳ روستای مهم گردشگری کشور قرار گرفت

۱۰ نفر از اراذل و اوباش در اردبیل دستگیر شدند

آسیب دیدگی ۱۰۰ درصد محصول برنج در مشگین‌شهر

طغیان رودخانه‌های مشگین‌شهر در پی بارش‌های اخیر

بقعه شیخ حیدر مشگین‌شهر نماد معماری ایلخانان

کد خبر: 15583 | تاریخ انتشار: 8:37:42 - یکشنبه 15 آذر 1394 | 1 نظر | |

پس ازاعتراض خیابانی :

جلسه فرماندار با سپرده گذاران صندوق المهدی

ایلقار نیوز :پس از اعتراضات و نارضایتی که در میان سپردگان صندوق المهدی بوجود آمده و عده ای از سپرده گذاران جلوی صندوق المهدی تجمع کرده بودند فرماندار مشکین شهر با این سپرده گذاران تشکیل جلسه داد.photo_2015-12-06_08-33-17

در این جلسه ابراهیم امامی با اشاره به اقدامات انجام یافته گفت : بنده فراتر از حیطه قانونی و وظایف و اختیاراتم پیگیر مشکلات صندوق المهدی بودم و پیگیریهای متعددی را از مرکز استان و صندوق اقتصاد اسلامی انجام داده ایم  که در چند روز آینده تکلیف این صندوق مشخص خواهد شد .

 وی افزود عمده هدف ما سرپا نگه داشتن صندوق است و ابتدا باید کاری انجام دهیم که این صندوق بتواند به فعالیت خود ادامه دهد و در این راستا قول وام را از صندوق اقتصاد اسلامی  دریافت کردیم

امامی افزود:اصل مشکل این است که به این صندوق به چشم یک بنگاه تجاری نگاه کردند و به صورت غیر قانونی و با رابطه بازی وام ها را در اختیار عده ای خاص قرارداده اند که در بعضی موارد حتی مدارک لازم را نیز از آنها دریافت نکرده اند  در صورتی که این صندوق خیریه است و از مسیر و هدف اصلی خود منحرف شده است.

فرماندار مشکین شهر تصریح کرد: سپرده گذاران باید به ما اعتماد کنند و اجازه دهند تا طبق روال عادی و قانونی  حسابرسی های  لازم انجام گیرد وهیئت مدیره جدید صندوق را تحویل بگیرد و بعد از آن اگر تخلفی وجود داشته باشد از طریق مقامات قضایی پیگیری خواهد شد .

ابراهیم امامی در پاسخ به اعتراض یکی از سپرده گذاران که پرسید مسئول کیست و جوابگوی ما چه کسی است گفت :مسئول تا زمانی که تغییر و تحول بوحود نیامده است هیئت مدیره قبلی است  و باید آنها جوابگوی این سوءمدیریت باشند کسانی که روزی با یک تلفن وام چند میلیونی برای دوست و آشنا فراهم می نمودند باید اکنون جوابگوی شما نیز باشند و من تنها به خاطر تبعات اجتماعی این بحث به موضوع ورود پیدا کرده کردم .

 در این جلسه سپرده گذاران خواستار بلوکه شدن پرداخت های صندوق شدند و فرماندار مشکین شهر با هماهنگی که با دادستان انجام دادند دادستان مشکین شهر دستور توقف پرداخت از صندوق را صادر نمودند .

فرماندار مشکین شهر از زحمات دادستان مشکین شهر نیز قدردانی نموده افزود :  به خاطر حق و حقوق مردم همه مسئولان و به خصوص دادستان محترم شدیدا پیگیر این موضوع می باشند و در جهت بازپس گیری وام های غیر قانونی و همچنین اقساط عقب افتاده وام های قانونی اقدامات قابل تقدیری انجام نمودند .

 photo_2015-12-06_08-32-20

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است


1 ديدگاه مطلب براي " جلسه فرماندار با سپرده گذاران صندوق المهدی " ارسال شده است.

  1. علی گفت:

    بعد از رفتن آقای محرم زاده که سالیان سال آنج زحمت کشید و صندوق را سرپا نگه داشت هیئت مدیره ای که عضو شورای شهر است صندوق را به این وضعیت رسوند

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار