بقعه شیخ حیدر مشگین‌شهر نماد معماری ایلخانان

چرای زودهنگام ویرانگر مراتع استان اردبیل

موزه خصوصی نگارخانه اسناد تاریخی در مشگین‌شهر افتتاح شد

نسخه الکترونیکی شماره 107 دوهفته نامه ایلقار

طرح آبرسانی مشگین شهر نیازمند هفت هزار میلیارد ریال اعتبار است

سدهای نیمه‌خالی شهرستان مشگین‌شهر؛ تنش آبی در کمین است

«پویش همدلی» همزمان با عید فطر در اردبیل اجرا می‌شود

حمایت از بخش خصوصی راهکار مؤثر بر جریان رشد تولید

ثبت ششمین ژئوسایت طبیعی

سرمای بهاره بیش از ۴۰ هزار میلیارد ریال به باغات مشگین شهر خسارت وارد کرد

باغداران مراقب سرمازدگی بهاره باشند

بهشتی به نام جهنم دره در دامنه سبلان

کد خبر: 15679 | تاریخ انتشار: 20:37:06 - چهارشنبه 18 آذر 1394 | بدون نظر | |

اگهی مزایده:

شرایط مزایده متل ، تالار و رستوران مجموعه گردشگری نور سبلان(پل معلق)

 

 

untitled

شرایط مزایده متل ، تالار و رستوران مجموعه گردشگری نور سبلان

    در پی انتشار آگهی مزایده عمومی با موضوع واگذاری مجموعه متل، تالار و رستوران پروژه گردشگری نور سبلان به بخش خصوصی ، این مجموعه قصد دارد محل مذکور را در قالب انعقاد قرارداد اجاره به اشخاص و یا شرکت های واجد صلاحیت و دارای سابقه کار در این زمینه واگذار نماید. متقاضیان می توانند نسبت به دریافت اوراق مزایده از طریق دفتر مرکزی شرکت و یا دفتر پروژه مشگین شهر اقدام نمایند.

شرایط مزایده که می بایست به اطلاع متقاضیان شرکت درآن برسد به شرح ذیل اعلام می گردد :

  • موضوع مزایده عبارت است از بهره برداری یکساله از مجموعه متل ، تالار و رستوران به مساحت تقریبی 1800 متر مربع( مجموعا دو طبقه) که ساختمان طبقه همکف، متل شامل 20 واحد سوئیت و 4 واحد VIP به همراه انباری و آشپزخانه مرکزی  می باشد. (کل متل مبلمان کامل درجه یک می باشد).طبقه اول شامل تالار و رستوران 800 نفری در دو قسمت مردانه و زنانه بصورت مجزا. ( بدون مبلمان می باشد)
  • مدت قرارداد یکسال شمسی از تاریخ 1/1/95 لغایت 29/12/95 می باشد.
  • مبلغ پایه اجاره بها سالیانه مبلغ 1.320.000.000ریال ( یک میلیارد و سیصد وبیست میلیون ریال) که شرکت کنندگان می بایست با توجه به مبلغ مذکور قیمت پیشنهادی خود را اعلام نمایند.
  • میزان سپرده شرکت در مزایده مبلغ 30.000.000 ریال می باشد.که شرکت کنندگان باید آنرا نقدا به شماره حساب 64/53798747 نزد بانک ملت مشگین شهر واریز نموده و رسید آنرا همراه با سایر مدارک در داخل پاکت الف به شرکت تحویل نمایند.

تبصره الف: از شروع آگهی ( 22/09/ 94) لغایت پایان مهلت ارسال پاکات (30/09/94) پیشنهاد دهندگان میتوانند از محل موضوع مزایده دیدن فرمایند.

تبصره ب: بازگشایی دو روز بعد از پایان مهلت ارسال پاکات 02/10/94 با حضور پیشنهاد دهندگان می باشد و برنده مزایده باید ظرف مدت یک هفته پس از اعلام نتایج جهت انعقاد قرارداد به واحد مالی شرکت مراجعه نماید.

تبصره ج: مبلغ سپرده نفر دوم و سوم تا زمان انعقاد قرارداد با نفر اول مسترد نخواهد شد و چنانچه نفر اول از انعقاد قرارداد خودداری نماید مبلغ سپرده وی به نفع کارفرما ضبط و با نفر دوم قرارداد منعقد می گردد.

5-شرکت عموم در مزایده آزاد است.

6-مورد مزایده صرفا با کاربری متل، رستوران و تالار واگذار می گردد و برنده مزایده به هیچ وجه حق تغییر کاربری آن را نخواهد داشت.

7-شرکت کنندگان در مزایده می بایست مدارک خود را در دو پاکت جداگانه و به صورت ذیل ارسال نمایند:

پاکت الف: فیش واریزی مربوط به سپرده شرکت در مزایده، سوابق کاری، تصویر اساسنامه، آگهی تاسیس شرکت (مخصوص اشخاص حقوقی شرکت ها) تصویر شناسنامه، تصویر کارت ملی، پروانه کسب و مجوز فعالیت در زمینه کار موضوع مزایده (مخصوص اشخاص حقیقی) می باشد.

پاکت ب: حاوی فرم شرایط مزایده و پیشنهاد قیمت، می بایست قیمت پیشنهادی بطور دقیق به عدد و حروف درآن قید گردیده و توسط شرکت کننده در مزایده مهر و امضاء گردد.

تبصره: در صورت نقص مدارک ارسالی در پاکت الف و پاکت ب حاوی پیشنهاد قیمت شرکت کنندگان بازگشایی نخواهد شد.

8-اجاره بهای پیشنهادی برنده مزایده در قالب 2 فقره چک (50% مبالغ در زمان انعقاد قرارداد و مابقی در 12 قسط مساوی دریافت خواهد شد.)

9-برنده مزایده موظف است پس از انعقاد قرارداد ظرف مدت 20 روز نسبت به اخذ مجوزهای لازم از مراجع ذیصلاح  در خصوص متل و تالار اقدام نموده و بلافاصله نسبت به راه اندازی مجموعه مذکور و ارائه خدمات اقدام نماید در غیر اینصورت شرکت حق فسخ قرارداد و دریافت خسارات وارده به خود را خواهد داشت .

10-زمان تحویل متل و تالار 20/10/94 می باشد و مستاجر بابت دو ماه پایان سال 94 اجاره بها پرداخت نخواهد کرد و می تواند نسبت به تجهیز و آماده سازی آن اقدام نمائید.

11-برنده مزایده حق واگذاری مورد اجاره را به دیگری جزئا و یا کلا نخواهد داشت.

12-پرداخت هزینه های جاری اعم از آب، برق، تلفن و گاز مصرفی و مالیات و عوارض مربوط به موضوع مزایده و تامین نیروی انسانی به عهده مستاجر می باشد.

13-بعد از اتمام قرارداد مستاجر و نیروهای او هیچگونه حق و ادعایی در مورد امور استخدامی و تمدید مدت قرارداد نخواهد داشت.

14-شرکت در قبول یا رد پیشنهادات و انعقاد قرارداد دارای اختیارات تام میباشد.

15-به پیشنهادات مشروط ، مبهم، فاقد امضا و مدارک ناقص ترتیب اثر داده نخواهد شد.

16-هزینه چاپ و انتشار آگهی به عهده برنده مزایده می باشد.

17-شرکت کنندگان باید کلیه مدارک شرکت در مزایده را به همراه قیمت پیشنهادی خود (به صورت پاکت الف و ب) حداکثر ظرف مدت یک هفته از زمان آگهی مزایده و به شکل پاکت لاک و مهر شده که روی آن قید گردیده باشد مربوط به مزایده متل و رستوران و تالار نور سبلان مشگین شهر از طریق پست پیشتاز به نشانی : مشگین شهر- خیابان سعدی-بیمارستان ولیعصر- منطقه نمونه گردشگری نور سبلان (پل معلق) ارسال نمایند. به پیشنهادهایی که در خارج از موعد مقرر ارسال گردند ترتیب اثر نخواهد شد.

ضمنا متقاضیان شرکت در مزایده می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 04532538298 -02189345000(داخلی 101) تماس حاصل نمایند.

مبلغ پیشنهادی اجاره بهاء به عدد:……………………….ریال

مبلغ پیشنهادی اجاره بهاء به حروف:……………………..ريال

آدرس و شماره تلفن شرکت کننده:

نام و نام خانوادگی شرکت کننده:

مهر و امضاء

تاریخ

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار