دستگاه‌های اجرایی اردبیل در تبیین موازین حجاب کوشا باشند

«پویش همدلی» همزمان با عید فطر در اردبیل اجرا می‌شود

حمایت از بخش خصوصی راهکار مؤثر بر جریان رشد تولید

۳۰ هزار پرونده با مصالحه در اردبیل مختومه شده است

تحقق ۹۰ درصدی برنامه‌های ابلاغی اداره استاندارد اردبیل

افزایش سرعت وزش باد در اردبیل/بارش برف در ارتفاعات انتظار می رود

توسعه و محرومیت‌زدایی روستاها در اولویت قرار گیرد

درخشش دختران گلف‌باز اردبیلی در المپیاد استعدادهای برتر

اجتماع بزرگ امت رسول الله(ص) در اردبیل

استان اردبیل نیاز به دو برابر تخت بیمارستانی دارد

امام جمعه اردبیل: گره‌های ذهنی جوانان در فتنه اخیر را رفع کنیم

عملکرد مدیران و کارکنان به‌صورت عملیاتی ارزیابی می‌شود

کد خبر: 15596 | تاریخ انتشار: 11:44:38 - یکشنبه 15 آذر 1394 | بدون نظر | |

رئیس راه و شهرسازی شهرستان اردبیل:

10 نقطه حادثه‌خیز جاده برون شهری اردبیل اصلاح می‌شود

رئیس راه و شهرسازی شهرستان اردبیل گفت: 10 نقطه حادثه‌خیز جاده برون شهری اردبیل شناسایی شده و عملیات اصلاح این نقاط حادثه‌خیز آغاز شده است.

علی دشتی  اظهار داشت: راه و شهرسازی اردبیل با شناسایی نقاط حادثه‌خیز جاده برون شهری اردبیل و سرعین در صدد اصلاح آن است تا بتوانیم با حذف این نقاط گام محکمی در کاهش تصادفات جاده‌ای برداریم.

وی با اشاره به اینکه جاده‌های شهرستان‌های اردبیل و سرعین از جاده‌های مواصلاتی استان اردبیل محسوب می‌شود، افزود: در راستای آسفالت و روکش این جاده‌ها اقدامات بسیار قابل توجهی انجام گرفته و روزبه‌روز نیز بر این اقدامات افزوده می‌شود.

رئیس راه و شهرسازی اردبیل بیان کرد: برای ایمنی جاده‌های برون شهری سرعین و اردبیل علاوه بر نصب تابلوهای هشداردهنده گاردریل‌ها و پل‌های استاندارد نیز تجهیز و احداث شده است که اجرای این طرح‌ها نیز در راستای تسهیل روند عبور و مرور و کاهش تصادفات جاده‌ای بسیار موثر بوده است.

دشتی با اشاره به فرا رسیدن فصل زمستان از آغاز اجرای طرح زمستانی راه و شهرسازی اردبیل خبر داد و افزود: در این راستا نیروی انسانی و دستگاه‌های سبک، سنگین و نیمه‌سنگین راه و شهرسازی به طور شبانه‌روزی در جاده‌های مواصلاتی شهرستان‌های اردبیل و سرعین خدمات‌رسانی می‌کنند.

وی تصریح کرد: همزمان با آغاز فصل زمستان و در صورت بارش برف عملیات نمک‌پاشی جاده‌ها نیز توسط دستگاه‌های راه وشهرسازی اردبیل انجام می‌شود و در این راستا هیچ‌گونه مشکلی وجود ندارد چرا که نمک به مقدار کافی در شهرستان اردبیل ذخیره شده است.

رئیس راه و شهرسازی اردبیل با بیان اینکه هم‌اکنون بیشتر جاده‌های روستایی شهرستان‌های اردبیل و سرعین از نعمت آسفالت برخوردار شده‌اند، گفت: اقدامات اساسی برای آسفالت بقیه جاده‌های روستایی شهرستان‌های سرعین و اردبیل اتخاذ شده است و این عملیات همچنان ادامه دارد.

انتهای پیام/تسنیم

 

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار