اختصاص ۱۵۰ میلیارد ریال برای راه‌اندازی مرکز هوشمند ترافیک در مشگین‌شهر

بقعه شیخ حیدر مشگین‌شهر نماد معماری ایلخانان

چرای زودهنگام ویرانگر مراتع استان اردبیل

موزه خصوصی نگارخانه اسناد تاریخی در مشگین‌شهر افتتاح شد

نسخه الکترونیکی شماره 107 دوهفته نامه ایلقار

طرح آبرسانی مشگین شهر نیازمند هفت هزار میلیارد ریال اعتبار است

سدهای نیمه‌خالی شهرستان مشگین‌شهر؛ تنش آبی در کمین است

«پویش همدلی» همزمان با عید فطر در اردبیل اجرا می‌شود

حمایت از بخش خصوصی راهکار مؤثر بر جریان رشد تولید

ثبت ششمین ژئوسایت طبیعی

سرمای بهاره بیش از ۴۰ هزار میلیارد ریال به باغات مشگین شهر خسارت وارد کرد

باغداران مراقب سرمازدگی بهاره باشند

کد خبر: 16894 | تاریخ انتشار: 16:39:40 - دوشنبه 28 دی 1394 | 30 نظر | |

بیانیه وحید طلوعی:

امیدوارم مردم با رای پاک به اندیشه ی پاک رای بدهند

ایلقار نیوز: وحید طلوعی کاندیدای دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در نامه ای که به 2000787-241x300-150x150مشکین سلام ارسال کرده است خطاب به مردم گفت: یادمان باشد با
شکستن پای دیگران ما بهتر راه نخواهیم رفت ؛کاش یادمان بماند با شکستن دل دیگران ما خوشبخت تر نمی شویم و ای کاش از یادمان نرود با ریختن آبروی دیگران ما عزیزتر نخواهیم شد.

حال که کشور عزیزمان به لطف قادر متعال و رهبری امام خمینی (ره) و جانفشانی هزاران شهید بعد از گذشت بیش از ۳ دهه و به رهبری ، حضرت آیت ا… خامنه ای توانسته است روی پای خود بایستد و در آستانه آزمون بزرگ مردم سالاری اسلامی (انتخابات مجلس خبرگان و مجلس شورای اسلامی )و حضور کاندیداهای متعدد از سلایق و احزاب مختلف ، شاهد سخنرانی و تبیین اهداف حضور این برادران در مجالس و نشست ها هستیم ، بر خود واجب دانستم تا مطالبی را در خصوص برخی از این سخنرانی ها به حضور مردم شریف شهرستان مشکین شهر برسانم :

۱ ـ طبق قانون اساسی ، وظیفه نمایندگان مجلس شورای اسلامی، قانون گذاری و نظارت بر اجرای قانون می باشد و براساس قانون انتخابات کشور کاندیداها در صورت تایید صلاحیت از مراجع ذیصلاح یک هفته مانده به انتخابات می توانند نسبت به تبلیغ خود اقدام نمایند با توجه به اینکه برخی از کاندیداهای عزیز از ماهها قبل اقدام به راه اندازی جلسات تبلیغی خود نموده اند سوال بنده حقیر از بزرگواران این است آیا فردی که می خواهد در مسند قانون گذاری و نظارت بر حسن انجام قانون بنشیند چگونه به خود این اجازه را می دهد، قانون منع تبلیغات در غیر مهلت مقرر را بشکند ( رطب خورده … )

۲ ـ برخی از کاندیداهای محترم و طرفداران عزیزشان در سخنرانیها و تبلیغات خود، نبایستی این همه پیشرفت در سایه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را کم اهمیت دانسته و روحیه یاس و نا امیدی را در مردم بوجود آورند، مردم سالاری اسلامی ، امنیت ، آزادی و استقلال جزئی از هزاران دستاورد انقلاب اسلامیست.

۳ ـ در برخی سخنرانیها شاهد تاخت و تاز به دولت منتخب مردم هستیم . عزیزان خوب می دانند که دولت با تدبیر و پشتیبانی رهبر فرزانه ، تهدیدات دشمن را خنثی و با گفتگو و دیپلماسی فعال از حق مسلم ایرانیان (انرژی هسته ای) دفاع نموده و برجام را به فرجام رساند. آیا این دولت منتخب مردم نیست که تمامی تفکرهای ناصحیح علیه مردم مسلمان ایران ، در جهان را شکسته است ؟ آیا این رکود موقت اقتصادی ناشی از امید مردم به آینده ی بهتر اقتصادی نیست ؟ بهتر است به آراء این ملت فهیم ارزش قایل شده و از تخریب ناجوانمردانه دولت منتخب و ایجاد روحیه یاس و نامیدی در اذهان عمومی بپرهیزیم .

۴ ـ برخی از سخنرانان به نمایندگان مردم مشکین شهر در ادوار مختلف و حال حاضر توهین نموده و آبروی آنان را به راحتی برده و خود را حق به جانب نشان می دهند ؛ اخلاق را به چه بهایی می فروشیم؟ هرچه باشد این عزیزان با آراء مستقیم مردم شریف مشکین شهر به نمایندگی انتخاب شده اند و با توهین به نمایندگان مردم به تمامی مردم مشکین شهر توهین شده است شاید در برخی موارد انتقاداتی در نحوه عملکرد این عزیزان بوده و هست، ولی در شرع و قانون تهمت و افترا به انسانها خلاف و حفظ آبروی آنان از واجبات می باشد ؛ اگر انتقادی هست بهتر است بدور از تهمت و افترا باشد .

۵ ـ خیلی خوشحالم از اینکه در تبلیغات زود هنگام برخی ازکاندیداهای محترم تمامی افراد و جوانان با استعداد و فرهیخته شهرستان را استخدام نموده اند و از این پس بیکاری در شهرمان وجود نخواهد داشت( و ناراحت از اینکه بنده دیگر، فرد بیکاری را نمی بینم که بتوانم در ایام تبلیغات به او وعده واهی استخدام بدهم ؟!! ) آیا استخدام و وام و سایر کارهای اجرایی از وظایف نمایندگان مجلس است یا از وظایف دستگاههای اجرایی (دولت ) چرا به خود این اجازه را می دهیم تا توقع مردم از نماینده منتخب آتی را به حدی بالا ببریم که وقتی یکی از کاندیداها انتخاب شد همه انتظار استخدام توسط وی را داشته باشند در حالیکه این از وظایف نماینده مجلس نیست ؟ مجلس می تواند قوانینی را وضع نماید که به نوعی مشکلات بیکاری در کشور حل گردد . وقتی نماینده ای خواست با اعمال نفوذ به استخدام افرادی اقدام نماید آیا حقوق دیگر افراد را پایمال نمی کند ؟ آیا این نقض قانون نیست ؟

۶ ـ متاسفانه در فعالیت انتخاباتی برخی از کاندیداها که قبل از زمان قانونی شروع گردیده شاهد هستیم که خود یا افراد وابسته اقدام به برپایی سفره های رنگین می نمایند و هزینه های گزافی را برای تبلیغ خود پرداخت می نمایند ( البته امیدوارم انشاا… این شایعات بی اساس باشد که برخی افراد با کار غیر اخلاقی توزیع پول رای برخی را می خواهند بخرند ) سوال من از مردم شریف این است که یک نماینده در طول ۴ سال چقدر درآمد قانونی دارد که این همه هزینه می نماید آیا این قدر به مردم علاقمندند که این همه دارایی خود ؟!!! را برای مردم هزینه می نمایند اگر هم اینطور باشد چرا در طول سالیان گذشته این همه بذل و بخشش نکرده اند اگر حامیان مالی آنان این پولها را می دهند این سوال را از خود نپرسیده اید که این حامیان برای چه این همه برای او هزینه می کنند مگر نه این است که در پی رانت خواری و پایمال نمودن حق مردم و مظلومین به سود خود، برای فردای انتخابات هستند . مردم شریف مشکین شهر بدانید کسانیکه خدای ناکرده قصد خرید آراشان را دارند مطمئناً حق و حقوق مردم را به بهاء گزافتری به صاحبان زر خواهند فروخت .

۷ ـ برخی از کاندیداهای بزرگوار ثبت نام جوانان در این دوره از انتخابات را به استهزا گرفته و معتقدند که نمایندگی از عهده جوانان خارج می باشد سوال من از جوانان این است : کسانیکه دارای این تفکر هستند آیا در عمل می توانند اعتقاد داشته باشند که جوانان آینده سازان ایران اسلامی هستند آیا در مقام نمایندگی در مقابل پیشرفت مدیریتی جوانان نخواهند ایستاد؛ جواب با خود شما جوانان و پدران و مادران عزیز می باشد .

امیدوارم مردم با رای پاک به اندیشه ی پاک آینده ای بهتر برای نوجوانان و جوانان ایران اسلامی رقم بزنند . وعده ما حضور حداکثری پای صندوقهای رای در ۷ اسفند ماه ، روز تجلی همدلی و همزبانی

وحید طلوعی

کارشناس ارشد مدیریت ورزشی (دانش آموخته دانشگاه تهران )

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است


30 ديدگاه مطلب براي " امیدوارم مردم با رای پاک به اندیشه ی پاک رای بدهند " ارسال شده است.

 1. رای پاک گفت:

  تمامی مطالب و اندیشه های شما قابل تحسین می باشد از آنجاییکه دورادور شما را می شناسم و با توجه به اینکه از معتبرترین دانشگاه کشور (دانشگاه تهران) موفق به اخذ مدرک تحصیلات تکمیلی شده اید چیزی جز این طرز تفکر از شما انتظار نمی رفت
  امیدوارم جوانان ، فرهیختگان و تمامی افرادی که بدور از تعصب قومی و قبیله ای می خواهند رای پاک بدهند به شما و اندیشه شما رای دهند .

 2. ورزشکار گفت:

  امید ورزشکاران محروم مشکین شهر فقط طلوعی قهرمان

 3. مهدي گفت:

  برادر بزگوار با اينكه در بين اين شركت كننده‌ها يا همان كانديداها جوانتريني اميدوارم با انتخابت بتونيم گامي براي پيشرفت شهرمون برداريم.
  به اميد آن روز

 4. محمد جوادزاده گفت:

  دیر امدی شیر امدی

 5. آیدین گفت:

  اندیشه پاک شما را می ستاییم

 6. خیاوی گفت:

  تا آخرش پای شما هستیم

 7. امید گفت:

  سا یین یولداش سیزه اوغورلار ارزولاییرام.یولونوز اچیق اولسون

 8. علی گفت:

  سوالات و ایده های قابل تاملی هستند. بیایید پاک بیاندیشیم.

 9. شانای گفت:

  مرحبا آقای طلوعی به شجاعتتان امید دختران و پسران جوان شهرستان را زنده کردید . تا آخر حمایتتان می کنیم

 10. M.a گفت:

  بسیار عالی

 11. موسی زاده گفت:

  کرسی مجلس برای جوان یا میانسال و پیر تعریف نشده فقط شخصی باید در این کرسی تکیه دهد که بتواند از حقوق شهروندان خود دفاع کند .جوانان آینده این کشور هستند نادیده گرفته شدن انها یعنی خیانت به آینده کشور .

 12. vafa گفت:

  درود بر اندیشه و افکار پاک شما

 13. آنتی دلواپس گفت:

  کاش همه عزیزان به گفته های شما معتقد بودند خصوصا خودِ شما.
  البته این را هم عرض بکنم که همین کاش ها وضعیت شهرمان را به حالت فعلی درآورده ا ست.
  مردم آگاه باشند فردی از کاندیداها از ماه ها قبل روزانه به یک جلسه سخرانی در روستاهای اطراف میرود و قبل از رفتن به روستای مذکور گوسفندی را به همراه قصاب آن پیشاپیش برای قربانی کردند در جلوی پاقدم خود ، میفرستد حال آنکه حقوق سالیانه یک نماینده به همراه عیدانه و پاداش م اضافه کاری از چیزی حدود 70 میلیون تجاوز نمیکند که با توجه به هزینه هایی که برخی متحمل میشوند اصلا با عقل و منطق ریاضی جور درنمیاید.

 14. رضا بكتاش گفت:

  راي پاك به انديشه پاك و به مرد پاك ، مرد عمل، جوان توانمند،صادق و فرهيخته،
  جناب آقاي وحيد طلوعي.
  جوانان مشكين شهر بهترين هستند و بهترين را مي شناسند و بهترين را انتخاب را خواهند كرد.

 15. انور موسي زادگان گفت:

  تبريك به مردم با فرهنگ مشكين شهر كه مي توانند بهترين انتخاب را داشته باشند. كانديد جوان و اصلح،شايسته و كاردان،صادق و لايق،وحيد طلوعي.

 16. آیدین گفت:

  اقای طلوعی عزیز تشکر از بیانات سنجیده و بسیار گران بهای شما .

 17. موسوی گفت:

  توفیق روز افزون همراه با سلامتی و سعادتمندی شما راازدرگاه پروردگار مسئلت داریم .
  امید است تلاشهای خالصانه شما دوست عزیزمورد پذیرش درگاه خداوند قرار گیرد .

 18. مرتضی گفت:

  انسان های پاک اندیشه پاک دارند خیلی جالب وسنجیده بود متشکرم

 19. همشهری شما گفت:

  جناب طلوعی عزیز!اگر به دوتاسوال بنده پاسخ صحیح بدهید به شما رای خواهم داد.۱-دولت نهم و دهم در طول هشت سال حاکمیت بر قوه مجریه برای چند نفر جوان مثل شما اشتغال بوجود اورد.؟۲-کاندیدای طیف دولت نهم و دهم در مشکین شهر چه کسی می باشد و ایا واقعا او به خاطر مردم منطقه کاندیدا شده اند؟ . هزینه انتخاباتی یک کاندیدا حدودا در رقابت چقدر می باشد؟برای جوانانی مثل شما ارزوی موفقیت دارم.یکی از همشهری های شما

 20. ایلیا گفت:

  سلام درود بر اندیشه زیبا….موفق باشی اقای طلوعی

 21. بابک اسکندری گفت:

  سلام ودرودبربیانات سنجیده وعارفانه دوست خوبم امیدوارم درتمام مراحل زندگیت موفق باشی

 22. پ سبحان گفت:

  آقای طلوعی عزیز
  انشاالله در این رقابت تنگاتنگ موفق باشید.
  و من الله التوفیق

 23. سید حسین احمدی گفت:

  سلام
  انشاالله اقای طلوعی با کمک خداوند متعال پیروز میشوند.

 24. خانزاده گفت:

  اقای طلوعی عزیز ضمن سلام. اگرچه سابقابا جنابعالی آشنایی داشتم وشما را جوان فعال وصاحب فکر میدیدم واز کاندیداشدنتان نیز خوشحال بودم اما خوشحالی ورضایت من وقتی صدچندان شد که این بیانیه سراسراخلاقی وادبی شما را خواندم حقیقتا شما رسم ادب را به جا آوردید و کلاس درسی برای آندسته از کاندیداهای گذاشتی که آوازه شان گوش فلک را کر کرده و خود را تافته جدابافته میدانند و قیم مآبانه خود را علامه و سیاستمدار و مقید به قانون میدانند اما در عمل نه تنها قانونمند عمل نمیکنند بلکه قانون را زیرپا میگذارند وتنها از راه تخریب وتضعیف دیگران می خواهند به هدف برسند و در این راه پولهای گزافی هزینه میکنند که منبع تامین این پولها مشخص نیست و بدتر از همه اینکه باز شعور مردم را به سخره میگیرند و با سو استفاده از احساسات پاک مردم بویژه روستاییان عزیز درصدد خرید رای مردم هستند. به نیت پاک شما احسنت میگویم وبرایتان آرزوی موفقیت دارم

 25. sasan گفت:

  باعث خوشحالی است شخصی با این طرز تفکر در این عرصه پا گذاشته است. برایتان آرزوی پیروزی دارم.

 26. بهزاد قاسم زاده گفت:

  ايمان داريم كه به گفته هاي خودتان معتقد هستيد،،،كاش جوانان بيشتري مانند شما وارد صحنه بشوند،،خدمات شما در تربيت بدني بر عموم پوشيده نيست و هم چنين پاكي و صداقت شما،،،با آرزوي موفقيت

 27. خیاو گفت:

  من موضوع را نخواندم و نمی دانم بحث سر چیست اما استفاده از این ادبیات مشمئز کننده کسروی خائن به آزربایجان (دین پاک زبان پاک و به تبع آن رای پاک اندیشه پاک ….!) در گوشه ای از آزربایجان با این همه حس ملی و وطن پرستی من تعجب می کنم فردی که در سطح ورزش تحصیلات دارد چگونه شعور مردم را به بازی گرفته است.

  • برادر گفت:

   عزيز دل برادر اول كل متن رو بخون بعد نظريه پردازي كن. معلومه كه متن و خوندي و طرفدار يكي از كانديداهاي محترم شهرمون آقاي … هستي كه جوابي براي نوشتن نداري و مي خواي اذهان عمومي را به سخره بگيري. ثانيا كانديداي مورد نظر شما آيا تا به حال نزديك دانشگاه تهران رفته؟

   • خیاوی گفت:

    دوست عزیز من را قاطی دعواهای بچه گانه و خاله زنک انتخاباتیاتن نکنید بنده متاسفانه بیست سال است از خیاو عزیزم دور زندگی می کنم و نه مرغتان را می شناسم نه سیمرغتان را و هیچ یک از کاندیداهایتان را نه می شناسم و نه علاقه ای به شناختنشان دارم(که توهین تلقی نکنید یک مشت بی سواد کوتله که این شهر پر از نعمات و تاریخ و تمدن را به این فلاکت و همشهریان اصیل را به این حال و روز انداختند(آغاچی ایچیندن قورد ییر) ) درد من در وطن و آزربایجان و خیاو است نه این کاندیدا و آن کاندیدا با این وضعیت صلاحیت و آزادی و دمقزاضه

 28. مهران قاسم زاده گفت:

  با آرزوی موفقیت

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار