معرفی روستای «موئیل» مشگین‌شهر برای ثبت جهانی در یونسکو

تجلیل از ۲۴ اثر برتر در هنرواره «عباس زمان» در مشگین شهر

مرکز هوشمند ترافیک مشگین‌شهر با اختصاص ۱۵۰ میلیارد ریال راه اندازی می شود

بقعه شیخ حیدر مشگین‌شهر نماد معماری ایلخانان

چرای زودهنگام ویرانگر مراتع استان اردبیل

موزه خصوصی نگارخانه اسناد تاریخی در مشگین‌شهر افتتاح شد

نسخه الکترونیکی شماره 107 دوهفته نامه ایلقار

طرح آبرسانی مشگین شهر نیازمند هفت هزار میلیارد ریال اعتبار است

سدهای نیمه‌خالی شهرستان مشگین‌شهر؛ تنش آبی در کمین است

«پویش همدلی» همزمان با عید فطر در اردبیل اجرا می‌شود

حمایت از بخش خصوصی راهکار مؤثر بر جریان رشد تولید

ثبت ششمین ژئوسایت طبیعی

کد خبر: 16785 | تاریخ انتشار: 11:53:27 - جمعه 25 دی 1394 | بدون نظر | |

مدیر آموزش و پرورش مشگین‌شهر:

راهکارهای مبارزه با آسیب‌های اجتماعی در مدارس مشگین‌شهر اجرا می‌شود

مدیر آموزش و پرورش شهرستان مشگین‌شهر گفت: با برنامه‌ریز‌ی‌های انجام شده، راهکارهای مناسب برای مقابله با آسیب‌های اجتماعی در مدارس مشگین‌شهر اجرا می‌شود.

ایلقارنیوز، محمد رسول حسین‌نژاد در جلسه بررسی راهکارهای مقابله با آسیب‌های اجتماعی در مشگین‌شهر اظهار داشت: برای مقابله با اثرات شوم آسیب‌های اجتماعی راهکارهای مناسبی از جمله اجرای طرح مدرسه با نشاط، در مدارس این شهرستان اجرایی می‌شود که درصدد هستیم با اجرای برنامه‌های متنوع ورزشی در سطح مدارس، با آسیب‌های اجتماعی و شیوع آن در بین دانش‌آموزان شهرستان پیشگیری و مقابله کنیم.

وی از برنامه‌ریزی‌های منظم برای ایجاد روحیه نشاط در بین دانش‌آموزان مشگین‌شهر خبر داد و افزود: در راستای افزایش روحیه‌ نشاط و شادابی، کارشناسان حوزه‌ پرورشی و آموزشی مدارس سراسر شهرستان مشگین‌شهر موظف هستند با توجه به برخورداری از امکانات مدارس خود، آموزش و پرورش دانش‌آموزان را همراه با ایجاد نشاط و شادابی برگزار کنند.

مدیر آموزش و پرورش مشگین‌شهر تصریح کرد: علاوه بر اجرای طرح مدرسه بانشاط، برگزاری المپیادهای درون مدرسه‌ای و تداوم مسابقات ورزشی و بومی و محلی در مدارس در ایجاد روحیه نشاط و شادابی در دانش‌آموزان بسیار تأثیرگذار است و می‌تواند در کاهش آسیب‌های اجتماعی موثر باشد.

حسین‌نژاد اجرای برنامه‌های فرهنگی را در آگاهی دانش‌آموزان نسبت‌ به آسیب‌های اجتماعی موثر دانست و افزود: در این زمنیه نیز برنامه‌های فرهنگی پرمحتوا و آموزشی در سطح مدارس با استفاده از کارشناسان مجرب حوزه آسیب‌های اجتماعی برگزار می‌شود تا دانش‌آموزان نسبت به اثرات منفی آسیب‌های اجتماعی اطلاعات کافی داشته باشند و در معرض آسیب‌های اجتماعی قرار نگیرند.

وی اظهار کرد: طرح مدرسه با نشاط در مرحله اول در 30 درصد مدارس شهرستان به صورت منظم اجرا می‌شود و به مرور این طرح در مدارس سراسر شهرستان اجرایی می‌شود که در کنار این طرح برپایی نمایشگاه‌ آثار قرآنی و نمایشگاه‌های آثار کاریکاتوری دانش‌آموزان نیز توانسته روحیه خودباوری را در دانش‌آموزان تقویت کند.

انتهای پیام/تسنیم

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار