معرفی روستای «موئیل» مشگین‌شهر برای ثبت جهانی در یونسکو

تجلیل از ۲۴ اثر برتر در هنرواره «عباس زمان» در مشگین شهر

مرکز هوشمند ترافیک مشگین‌شهر با اختصاص ۱۵۰ میلیارد ریال راه اندازی می شود

بقعه شیخ حیدر مشگین‌شهر نماد معماری ایلخانان

چرای زودهنگام ویرانگر مراتع استان اردبیل

موزه خصوصی نگارخانه اسناد تاریخی در مشگین‌شهر افتتاح شد

نسخه الکترونیکی شماره 107 دوهفته نامه ایلقار

طرح آبرسانی مشگین شهر نیازمند هفت هزار میلیارد ریال اعتبار است

سدهای نیمه‌خالی شهرستان مشگین‌شهر؛ تنش آبی در کمین است

«پویش همدلی» همزمان با عید فطر در اردبیل اجرا می‌شود

حمایت از بخش خصوصی راهکار مؤثر بر جریان رشد تولید

ثبت ششمین ژئوسایت طبیعی

کد خبر: 16581 | تاریخ انتشار: 13:52:20 - دوشنبه 14 دی 1394 | بدون نظر | |

رعایت بهداشت در زندان مشگین‌شهر افزایش می‌یابد

زندان مشگین‌شهر از سوی بازرسان صیانت از حقوق شهروندی دادگستری کل استان اردبیل بازرسی شد که در این بازرسی رعایت حقوق شهروندی زندانیان و وضعیت بهداشتی زندان مشگین‌شهر مطلوب ارزیابی شد.

ایلقارنیوز، معاون قضایی رئیس کل دادگستری با حضور رئیس دادسرای نظامی استان اردبیل در بازرسی از زندان مشگین‌شهر اظهار داشت: با توجه به بازرسی از بخش‌های مختلف زندان مشگین‌شهر خوشبختانه شاهد رعایت و افزایش اصول بهداشتی در این زندان بودیم که امیدواریم با تداوم و ارتقاء اصول بهداشتی در زندان‌های استان شاهد وضعیت مطلوب و مناسب در فضای زندان‌ها باشیم.

انور اسکندر زاده با اشاره به دیدار چهره به چهره با مددجویان زندان مشگین‌شهر تصریح کرد: با توجه به بازدید از اماکن مختلف زندان نظیر اماکن اشتغالزایی، آشپزخانه، مجموعه بندها، اماکن بهداشت و درمان، شاهد رعایت حقوق شهروندی زندانیان بر مبنای دستورالعمل‌های دستگاه قضایی بودیم که این نشانگر اهتمام مسئولان زندان مشگین‌شهر نسبت به رعایت حقوق شهروندی زندانیان و اجرای دستورالعمل دستگاه قضایی است.

وی افزود: با حضور رئیس دادسرای نظامی استان اردبیل در بازرسی از زندان مشگین‌شهر شاهد توسعه مطلوب برنامه‌های حقوق شهروندی زندانیان بودیم که نشانگر رشد برنامه‌های حقوق شهروندی در این زندان است و این برنامه‌ها در استای جلب رضایت زندانیان و تأمین بهداشت فردی و سلامت جسمی آنان نیز موثر بوده است.

معاون قضایی رئیس کل دادگستری استان اردبیل گفت: توسعه زیر ساخت‌ها و امکانات رفاهی ایجاد شده برای خانواده‌های مددجویان به هنگام ملاقات با زندانیان بسیار حایز اهمیت است و در این راستا نیز اقدامات چشمگیری در زندان مشگین‌شهر انجام شده است.

اسکندری بیان کرد: در راستای تکریم ارباب رجوع در زندان این شهرستان، شاهد در دسترس بودن بخش اداری در زمینه پاسخگویی به مراجعه کنندگان بودیم که ادامه این روند سبب حاکمیت نظم و انسجام در فضای اداری زندان می‌شود و خانواده‌های زندانیان بدون نگرانی برای ملاقات زندانیان خود اقدام می‌کنند.

وی در این بازدید طی دیدار چهره به چهره با مددجویان به سوالات آنان گوش داده و در برخی موارد دستور رسیدگی به مشکلات آنان را صادر کرد.

انتهای پیام/تسنیم

 

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار