مرکز هوشمند ترافیک مشگین‌شهر با اختصاص ۱۵۰ میلیارد ریال راه اندازی می شود

بقعه شیخ حیدر مشگین‌شهر نماد معماری ایلخانان

چرای زودهنگام ویرانگر مراتع استان اردبیل

موزه خصوصی نگارخانه اسناد تاریخی در مشگین‌شهر افتتاح شد

نسخه الکترونیکی شماره 107 دوهفته نامه ایلقار

طرح آبرسانی مشگین شهر نیازمند هفت هزار میلیارد ریال اعتبار است

سدهای نیمه‌خالی شهرستان مشگین‌شهر؛ تنش آبی در کمین است

«پویش همدلی» همزمان با عید فطر در اردبیل اجرا می‌شود

حمایت از بخش خصوصی راهکار مؤثر بر جریان رشد تولید

ثبت ششمین ژئوسایت طبیعی

سرمای بهاره بیش از ۴۰ هزار میلیارد ریال به باغات مشگین شهر خسارت وارد کرد

باغداران مراقب سرمازدگی بهاره باشند

کد خبر: 16654 | تاریخ انتشار: 22:59:13 - پنج‌شنبه 17 دی 1394 | 3 نظر | |

شهردار مشگین‌شهر:

طرح‌های ترافیکی در خیابان‌های مشگین‌شهر اجرا می‌شود

شهردار مشگین‌شهر گفت: با برنامه‌ریزی‌های اساسی، طرح‌های ترافیکی در خیابان‌های مشگین شهر اجرا می‌شود.

ایلقارنیوز، سیامک مظلومی در جلسه شورای ترافیک با حضور مدیرعامل سازمان حمل و نقل همگانی در مشگین‌شهر اظهار داشت: خوشبختانه اجرای مصوبات طرح ترافیکی در خیابان‌های پرتردد شهر، با همکاری پلیس راهور شهرستان محقق شده که در مرحله نخست اجرای این طرح انتظار می‌رود شهروندان با مشکلاتی مواجه شوند که در صورت تداوم این طرح و اطلاع‌رسانی به موقع مشکلات رفع می‌شوند.

وی با اشاره به ازدحام خودروها در خیابان‌های اصلی مشگین‌شهر گفت: در ساعات تعطیلی مدارس در وقت ظهر و غروب شاهد ترافیک سنگین خودروها در سطح خیابان‌های اصلی شهر هستیم که تردد عابران پیاده نیز متاثر از این ازدحام می‌شود به طوریکه عابران به زحمت می‌توانند عرض خیابان را طی کنند که در این راستا اجرای طرح ترافیک در این شهرستان الزامی است.

شهردار مشگین‌شهر بیان کرد: طبق نظر کارشناسان ترافیکی مهمترین اصل در کاهش ترافیک، خروج خودروها از خیابان اصلی به فرعی به منظور روان‌سازی ترافیک است بر‌این اساس طبق تصمیماتی که گرفته شده مصوبه‌های شورای ترافیکی اعمال و در خیابان‌های اصلی شهر اجرا می‌شود.

مظلومی افزود: به‌منظور جلوگیری از ترافیک خودورها در سطح خیابان‌های اصلی شهر، طرح یک طرفه شدن خیابان ابوذر از سمت میدان توحید به سمت خیابان امام لغو و  این مسیر از سمت خیابان امام به سمت خیابان ابوذر یطرفه می‌شود.

وی تصریح کرد: طرح کاهش ترافیک در مسیر میدان آزادی به سمت میدان جانباران حدفاصل کوچه نهضت تا پارک استاد شهریار نیز یک طرفه می‌شود که امید است با اجرای این طرح شاهد روان شدن ترافیک در خیابان‌ اصلی مشگین‌شهر شویم.

شهردار مشگین‌شهر گفت: طرح ورود ممنوع تقاطع خیابان شهید قاضی از سمت خیابان شهدا به سمت خیابان امام لغو و تردد وسایل نقلیه از این مسیر بلامانع می‌شود که امیدواریم همشهریان در اجرای این طرح کادر زحمتکش سازمان حمل و نقل همگانی، پلیس راهور و شهرداری شهرستان را یاری کنند.

انتهای پیام/تسنیم

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است


3 ديدگاه مطلب براي " طرح‌های ترافیکی در خیابان‌های مشگین‌شهر اجرا می‌شود " ارسال شده است.

 1. Ali گفت:

  جناب شهردار!
  حضرتعالی اگر قادر باشید میدان اصلی شهر را که بیشتر به میدان ماکیان و دواب و سمساری شبيه شده، مدیریت نمایید، بقیه پیشکش شما،
  از طلا گشتن پشیمان گشته ایم….

 2. نوری گفت:

  آیا کارشناسان محترم ترافیک هیچ میدانند که لغو طرح یک طرفه شدن خیابان ابوذر از سمت میدان توحید به سمت خیابان امام، چقدر ترافیک مسیر خیابان باهنر جنوبی به سمت میدان امام را سنگین کرده؟ بهتر است خودشون موقع عصر، سنگینی ترافیک این مسیر را امتحان کنند!

 3. سعید گفت:

  عجب طرحی,با این کارتون به اونایی کمک کردین که از طول خیابونو از وسط راه میرن,از این به بعد مابین وسط چارراه باش چارراه محل خوبی برای اونایی هست که پیاده رو در سیستم ذهنیشون تعریف نشده

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار