مرکز هوشمند ترافیک مشگین‌شهر با اختصاص ۱۵۰ میلیارد ریال راه اندازی می شود

بقعه شیخ حیدر مشگین‌شهر نماد معماری ایلخانان

چرای زودهنگام ویرانگر مراتع استان اردبیل

موزه خصوصی نگارخانه اسناد تاریخی در مشگین‌شهر افتتاح شد

دستگاه‌های اجرایی اردبیل در تبیین موازین حجاب کوشا باشند

نسخه الکترونیکی شماره 107 دوهفته نامه ایلقار

طرح آبرسانی مشگین شهر نیازمند هفت هزار میلیارد ریال اعتبار است

سدهای نیمه‌خالی شهرستان مشگین‌شهر؛ تنش آبی در کمین است

«پویش همدلی» همزمان با عید فطر در اردبیل اجرا می‌شود

حمایت از بخش خصوصی راهکار مؤثر بر جریان رشد تولید

ثبت ششمین ژئوسایت طبیعی

سرمای بهاره بیش از ۴۰ هزار میلیارد ریال به باغات مشگین شهر خسارت وارد کرد

کد خبر: 17573 | تاریخ انتشار: 22:12:48 - جمعه 23 بهمن 1394 | 56 نظر | |

به قلم حمید نجف اوغلی:

از چهره ملی تا پاراتوشیست ها / عباس زاده مشگینی ،خالی از تهی!!

 

ایلقار نیوز: اشخاص و چهره‌های متفاوتی برای انتخابات مجلس دهم شورای اسلامی پای به عرصه عباس زادهرقابت‌های داغ انتخاباتی گذاشتند، محمود عباسزاده مشگینی که از اصولگرایان بوده و از سال 70 جزو فعالان دانشجویی بودند که با تاسیس تشکل‌های دانشجویی و بعدها  در زمان استانداری احمدی نژاد در اردبیل به احمدی نژاد  معرفی شده‌اند که به قول برخی رسانه‌ها احمدی‌نژاد میدان را برای پابرهنه‌ها مهیا می‌کند و رابین‌هودانه منجی مردم می‌شوند که در این راستا از وجود عباسزاده مشگینی نیز بی‌بهره نمی‌ماند.

عباسزاده مشگینی با پیوستن به احمدی نژاد و ظهور قابلیت‌هایش به پست‌های مدیریتی کلان کشور دست پیدا می‌کند که شاخص‌ترین آنها، عبارتند از مدیرکل سیاسی کشور، دبیرکمسیون ماده 10 احزاب، استانداری ایلام، دارای 1000 مقاله در عرصه رسانه‌ای که خود نیز در سخنرانی‌های تبلیغاتی‌اش به کرّات از آنها نام برده است.

مردم وقتی این همه سوابق و فعالیت‌ها را از زبان عباسزاده مشگینی می‌شنوند با حیرت می‌گویند پس شما برای مشگین‌شهر چه کار کرده‌اید؟ و ایشان با قیافه حق به جانب می‌گوید: بنده سمت مدیریتی در این شهرستان نداشتم!!! و حال باید گفت پس چرا برخی رقبای شما با این که در شهرهایی چون تهران مقیم بودند، زمینه کار و اشتغال را برای همشهریانشان فراهم آورده‌اند؟؟

آیا داشتن سمت بزرگی همچون مدیرکل سیاسی کشور و دبیر کمسیون ماده 10  احزاب بودن نمی‌تواند دلیلی بر داشتن حس مسئولیت به نفع منطقه محرومی چون مشگین‌شهر باشد؟؟؟؟؟

محمود عباسزاده مشگین مدعی است در زمینه مفاهیم سیاسی که در 8 سال دولت اصلاحات متداول شد در مورد پوپولیزم، جامعه مدنی، “پاراتوشیست‌ها” با عنوان چتر بازان سیاسی قلم‌فرسایی کرده است،”پاراتوشیست‌ها” به مانند کسانی هستند که در زمان برداشت قدرت سر مزرعه آن حاضر می‌شوند و بدون هیچ زحمتی محصول آن را می‌خوردند.

در 8 سال دولت اصلاحات نزدیک به 1000 مقاله نوشته اند یعنی روزی 4 یا 5 تا مقاله، اما چرا با این همه فعالیت و خدمت، هیچگونه خدمتی از ایشان برای مشگین‌شهر عاید و واصل نشده است؟!

این مورد قابل کتمان نیست که عباسزاده ی مشگینی یکی از سفسطه گران ماهری است و به سبک احمدی نژاد فعالیت می کند، یعنی اینکه می تواند به راحتی گوجه 3500 تومانی را 1200 تومان در محله خود بفروشد و اینگونه است که حقیقت را با یک گفتمان وارونه جلوه دهد.

البته ای کاش به جای این هزاران مقاله که در روزنامه ی کیهان و سایر سایت ها و خبرگزاری های تندرو اصولگرایان در جهت اهداف حزبی نوشته شده است چند سطری نیز در طول این سالها در جهت رفع مشکلات و محرومیت شهرستان مشکین شهر که پسوند آن را به افتخار یدک می کشند نگاشته می شد

ایشان در سخنرانی‌های خود از نقد و بررسی رقبای انتخاباتی خود به نفع تبلیغ خود استفاده می‌کند که باید گفت از مهمترین شعارهای عباسزاده مشگینی انتخاب ملی و چهره ملی است که البته این چهره ملی در سوابق مدیریتی خود کوچکترین خدمتی را به این شهرستان انجام نداده است.

البته محمود عباسزاده مشگینی زمانی که دبیر کمیسیون ماده 10 احزاب بود اقدام به توقیف پروانه جبهه مشارکت ایران اسلامی و سازمان مجاهدین انقلاب اسلامی نمود که اینکار وی توسط اتحادیه اروپا بعنوان نقض حقوق بشر تلقی شد و در فروردین 93 نام وی در سرلیست تحریم‌های اتحادیه اروپا و خزانه داری انگلیس قرار گرفت.(ویکی پدیا)

در مورد توضیح دبیر کمیسیون ماده احزاب باید بگوییم وظیفه این کمیسیون  بررسی درخواست‌ تاسیس انجمن‌های سیاسی و نهادهای صنفی و ارائه آن برای صدور و ثبت آن به منظور فعالیت‌های رسمی است که پس از معرفی آن به قوه قضاییه مجوز تاسیس از وزارت کشور صادر می‌شود.
کمیسیون ماده 10، متشکل از نمایندگان سه قوه (هر قوه2 نماینده) و محل آن در وزارت کشور  و متولی امورات مربوطه ‌است.

سایت خبری ایلقار نیوز به منظور اطلاع رسانی از همه کاندیدهای اصلاح طلب و اصولگرا با نشر مطالب از بیوگرافی و سوابق مدیریتی نامزدها سعی در معرفی افراد دارد که امیدواریم در این زمینه خود نامزدها نیز همکاری داشته باشند.

انتهای پیام/حمید نجف اوغلی/سردبیر

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است


56 ديدگاه مطلب براي " از چهره ملی تا پاراتوشیست ها / عباس زاده مشگینی ،خالی از تهی!! " ارسال شده است.

 1. شهروند گفت:

  کسی که از تحریم شده چطور میخواد نماینده ای لایق بشه حتما ایرادی داشته که تحریم شده . و چرا ایشان با برجام مخالفت میکند در حالی که رهبر هم با برجام موافقت کرد

  • هم گفت:

   امسال شماها دوست داشتید و دارید این کشور جولانگاه آمریکا بشود و هنوز هم از خیزش امام علیه کاپیتولاسیون در سال 1342 ناراحتید.

   رهبر گفت به آمریکا خوشبین نیست و برجام را با شروطی که سابقه نداشته بگذارند تایید کردند و در واقع جوری برنامه ریزی شد که نتوانند مخالفت بیشتری نمایند.

   • حسین گفت:

    امسال یعنی همین سال؟
    یا
    امثال؟

   • ح گفت:

    اقای نجف اوغلوی اخه سواد شما برای تحلیل مقام دکتر عباسزاده قد نمیده لطفا به فکر خودت باش در مورد بزرگتر از خودت نظر نده

  • قابل توجه سایت ایلقار خبر گفت:

   در جلسه شورای عالی فضای مجازی، وزارت کشور مکلف شد نسبت به تدوین و ابلاغ دستورالعمل های فعالیت های انتخاباتی در فضای مجازی به منظور مقابله با شایعه پراکنی و تخریب علیه کاندیداها اقدام نماید.

  • فیضی گفت:

   اقای عباس زاده مشکینی مدیری وارسته ، متخصص ، پاکدست و توانمندی است که امثال اقای نجف اوغلی ها توان علمی نقد شخصیت علمی و عملی اقای عباس زاده را ندارند. و اگر با توصیه دیگران درصد تخریب یکی از شخصیت های موثر چون عباس زاده باشند ، بهتر است ابتدا مفاهیم و اصول اولیه نقد را مطالعه و سپس در صدد نقد ویا بعبارت بهتر تخریب برایتد.

   • ایدین گفت:

    برای یک دوست
    مردی وارد پارکی شد تا کمی استراحت کندکفشهاش را زیر سرش گذاشتو خوابید طولی نکشید که دو نفر وارد پارک شدند.یکی از اون دو نفر گفت: طلاها رو بزاريم پشت آن درختاون یکی گفت: نه اون مرد بیداره وقتی ما بریم طلاها رو بر میداره گفتند: امتحانش کنیم کفشاشو از زیر سرش برمیداریم اگه بیدار باشه معلوم میشه.مرد که حرفای اونا رو شنیده بود، خودشو بخواب زد.اونها کفشاشو برداشتن و مرد هیچ واکنشی نشون نداد.گفتند پس خوابه طلاها رو بزاريم کنار همان درخت.بعد از رفتن آن دو، مرد بلند شد و رفت که جعبه طلای اون دو رو برداره.اما اثری ازطلا نبود و متوجه شد که همه این حرفا برای این بوده که در عین بیداری کفشهایش رو بدزدن.
    دوست خوبم همه این روزها دنبال پیشنهاد سازنده می گردند من هم یک پیشنهاد دارم از کتاب درسی درس چوپان دروغگو رو حذف کنن و نماینده دروغگو را بنویسن من چوپان دروغگو ندیدم ولی……..
    امید دارم بعد چهار سال کفش هایت را داشته باشی

 2. یاسرعلمی گفت:

  حمیدجان به دلیل نقد

 3. مشگین گفت:

  با تشکر از قلم سردبیر محترم . ولی مطالبی که اسمش را مقاله می نامید بنده دست نوشته می گویم اگر نمونه ای از این مطالب و دست نوشته ها را هم در سایت قرار بدهید ممنون میشوم.با تشکر

  • دوست گفت:

   چگونه این آقایان که با پول این و آن سایت دایر می کنند و خود را اصحاب رسانه !! می نامند و عکس یادگاری در راهپیمایی می گیرند. ولی فردی مانند عباسزاده را مرتد و دین گریز و خوارج می دانند.
   هر چه دلتان خواست می توانید بنویسید. و از خویش تشکر کنید و خود را اصحاب … بدانید….

 4. ائل اوغلی گفت:

  باسلام خدمت تمامی همشهریان بزرگوار و جناب نجف اوغلی
  با تشکر از نوشته شما در راستای آگاهسازی و بالابردن سطح سواد اجتماعی جناب نجف اوغلی خواهشا منظورتان از مقاله واضح نیست عرض جسارت نباشه ولی در جریان باشید مقاله به دو بخش ترویجی- و کتابخانه ای تقسیم می شود وکسانی که مدرک تحصیلات عالیه دارن اگر 1000تا مقاله داشته باشن از آنها به عنوان استاد کاملی یا پرفسور یاد میشود.
  در ضمن جناب عباس زاده دارای مدرک فوق لیسانس معادل می باشد که سطح سواد علمی این سیاست باز ماهر تا اون حدی نیست که مقاله بنویسد. بهتر است بجای کلمه مقاله از نوشته یا نظر شخصی استفاده شود
  البته قبلا از جسارت خویش معذورم جناب نجف اوغلی

 5. ali گفت:

  اﺣﺴﻨﺖ

 6. حر وراوبنی گفت:

  هزاران آفرین از جانب ما
  به آن کاندیداتور خوب ورعنا
  که صیت شهرتش ورد زبان شد
  ولی افسوس تحریم جهان شد
  شده تحریم اگر در سطح دنیا
  عزیز است در بر محمود اوستا
  اگر این بار هم او رای نیارد
  زابر آسمان ها غم ببارد
  اگر این بیتها مصداق شعر است
  پس این دیوان حافظ پر ز معر است
  فاااااااااااااااتحه

 7. مهدی گفت:

  حمید خان کارخوبی میکنی آدم خوب نیست باجغله مغله ها دربیافته ،آدمهای کوچک با ،به پروپای بزرگان پیچیدن ،بهشون آدم حس بودن دست میدهد.

  • متن گفت:

   دوست عزیز دکتر مشکینی امروز دیگر نماینده ائتلاف اصولگرایان است. یعنی یکی از دوجناح اصلی کشور. گرچه در دولت قبل هم سمتی داشته باشد. من علاقه ای به احمدی نژاد ندارم و احمدی نژاد در تهیه لیست اصولگرایان حتی دعوت نیز نشده بود.
   از یاد نبریم روحانی معتدل به همراه اصلاحات و آنهمه جو سازی در مناظره ها و انصراف و حمایت رفسنجانی و خاتمی در فیلم روحانی تنها 50 درصد آرا را کسب کرده است.
   و تخریب این جریان اصلا در مشگین شهر ، به نفع آینده این شهرستان نیست.

 8. الیاس گفت:

  وجناب آقای عباس زاده چقدرپری وتهی مغزان توان دیدنت راندارندآری خفاش توان دیدن خورشید راندارد.

  • ابراهیم گفت:

   خورشید مشکین خفاشان و کذابان را در تاریکی محبوس خواهد کرد

   • ss گفت:

    تخریب ممنوع البته مطلقا. از کاندیدایی که تاییدش می کنی بنویس.

 9. یا حسین گفت:

  ویکی پدیا سایتی قابل ویرایش است که توسط خود شما در چند روز گذشته ویرایش شده است.

  البته نامه چندین مطلب ایشان را خودشما منتشر کردید که یکی از مهمترین آنها در خصوص منطقه آزاد به استاندار بود که پیش بینی اش درست از آب در آمد.

  یکی از مهمترین اقداماتی که ایشان میتوانستند انجامد دهند ارتقای تقسیمات کشوری بود که در مورد قصابه محقق شد وجا داشت برخی بخشهای محروم منطقه نیز به شهرستان ارتقا می یافتند.

  پاراتوشیست‌ اصطلاح خوبی برای افرادی مانند اسدی است که در جامه اصلاحات را بر تن دارند ولی اصلا دوم خردادی نیستند

 10. همشهری شما گفت:

  ما اول رای می گیریم بعد خدمت می کنیم.مانسیه نمی دهیم .همانطور که قبلا هم اهل نسیه نبودیم.ما معامله نقدی انجام می دهیم.ما به هاله نور قول دادیم تا برویم مجلس کمکش بکنیم.شما مارا بفرستید مجلس .بعد انتظار خدمت از ما داشته باشید.همانطور که هاله نور مارا صاحب پست و مقام کردند.من و امثال من بده کار ومدیون ایشان بوده و هستیم.شما با رای خود می توانید مارا مدیدن خود نمایید.راستی یادم رفت بگویم ان پنج میلیون هم خیلی وقت پیش تمام شده.هرچند ما نسیه معامله نمی کنیم.اما شما می توانید نقدا بپردازید.مارفتیم مجلس با سودش برمی گردانیم.

 11. نوید گفت:

  سلام
  عباس زاده مشکینی تحریم اتحادیه اروپا شده ولی مزدوری نکرده مثل حضرتعالی و به کوری چشم حسودان انشائ الله موفق میشه

  • ترک گفت:

   مردم منطقه مشکین شهر هم از عملکرد های سابق وی مطلع شده اند.و دارند تحریمش می کنند

   • ss گفت:

    7 اسفند خواهیم دیدید که سورتمه سواران و اربابان لنت گستر …. خواهند شد.

 12. گول اوغلان گفت:

  خوب از فعاليتهاي نكرده ي ملكي واسدي هم بنويس

 13. avishan گفت:

  مقصر شما نیستین اهل قلم چهره ی رسانه ای تحلیل گر …
  سخت است فهماندن چیزی به کسی که در قبال نفهمیدنش پول می گیرد

 14. پاشاخان گفت:

  با سلام و آرزوی موفقیت برای آقای عباسزاده به نظربنده چهره ها و قهرمانان ملی شهدای حرم از جمله سردار همدانی ها می باشندو…

 15. avishan گفت:

  تورو چه به قلم بچه؟؟؟؟؟؟

 16. اصلاح طلب گفت:

  درود بر اقای نجف اوغلی با قلم قدرتمند وپرنفوذش که نقاب از چهره … برمی دارد به امید موفقیت اصلاحات.

 17. کیهان گفت:

  شهر ما به افرادی مانند اقای نجف اوغلی نیاز دارد تا با بیانات شیوای خودروشنگری کرده وچهره واقعی افراد را به مردم بشناساند.

 18. سالار منورى خىاوى گفت:

  همیشه بی سوادها و نادانها و جاهلها وقتی در برابر دانشمندها با قدرتها با هنرها قرار می گیرند ومی بینند جامعه برای اینها احترام قائل است اگر بگویند بی سواد است اثار علمیش را می بینند اگر بگویند بی هنر است هنرش را می بینند اگر بگویند بی عقل است عقلش را می بینند چه بگویند؟اخرش می گویند این دین ندارد این کافر است این مسلمان نیست(مرتضی مطهری سیری در سیره ائمه اطهار/ص۴۱).
  بيلميرم نم نيه حميدجان قلم نگارو اوخيانان سورا مطهرى(ره)بى سوزى يادما توشدى . اوز بوىليوع بيزم جسارتى باغشدا

 19. محمد خیاور گفت:

  سلام بر مرد برزگ عباسزاده مشگینی افتخار مشگین

 20. پریخان بزرگ گفت:

  پریخان بزرگ به وجود عباسزاده اهل کار وفن می باشد جهت عمران وآبادانی این مرز وبوم تلاش می کند ، افتخار می کنند

  • یا علی گفت:

   رای مردان و زنان پریخان بزرگ برای مرد اقتصاد آقای مهندس ملکی است. یااااااا علیییییی

 21. حر مشگینی گفت:

  درود بر عباسزاده مزرعه خلفی مشگینی ایلامی دوباره مشگینی
  کسی که ده ها مقاله در مخالفت با اصلاح طلبان در نشریات وزین وحجیم منجمله کیهان برشته تحریر درآورده ودر راستای خشکاندن ریشه اصلاح و اصلاح طلبی سعی وافر نموده واجرش را برده وبه همین دلیل مورد تاييد وتوجه شخصیت های برجسته ای همچون رسایی و کوچک زاده و …. کسرالله امثالهم قرار گرفته ما و شما چرا با عدم همراهی مشارالیه خود را از رسیدن به اجرارزی و مانند همراهان نماینده فعلی اجر ارضی و میزی بی نصیب نماییم بقول شاعر:
  طلب منصب عالی بکند صاحب رای
  عاقل آن است که اندیشه کند فردا را.

 22. ناقلي عليرضا گفت:

  اقا جان، ما اصطلاحي بنام پاراتوشيسم در فرهنگ لغت لاتين نداريم، دعوا نكنيد، شايد منظور نويسنده همانگونه كه دكتر فقيه نيز در كامنت مشكين سلام اصلاح نموده اند عنوان پاراشوتيست ويا همان چتر باز ويا در عرف عام فرصت طلب باشد، عذر خواهي از تصحيح كلمه، انشاالله كه غلط تايپي بوده!

 23. avishan گفت:

  مشگین شهر را به برکت وجود افرادی مثل دکتر عباسزاده ،مهندس ملکی ، دکتر یاری و تعدادمعدودی افراد که توانایی و قدرت واستعداد پیشرفت وترقی را داشته اند در سطح کشور می شناسند به به دلیل وطن فروشان وخود فروشان و قلم(گچ) فروشان
  اگر فضای انتخابات را آلوده نکنیم آنها هر کدام کارشان را بلدند، مواظب دهن گشادو فک روانمان باشیم که خودمان را کمتر نکنیم از …

 24. حسین گفت:

  مگر سایر نمایندگان قبلی و فعلی با اینهمه قدرت و مقام چه گلی به سر شهروندان مشگین زده اند که ایشان هم بزنند لطفا آخرت خود را با دروغ و سفسطه خراب نکنید

 25. عدالت گفت:

  با سلام در اینکه آقای عباسزاده فرد توانمندی هستند شکی نیست اما اینکه به خاطر یک نقد کوتاه تا این حد به طرفدارانشان اجازه می دهند برآشفته شوند جای تعجب است. کسانی که ادعا می کنند در پست های کلان مدیریتی کشور قبول مسءولیت کردند باید انتقاد پذیر باشند چراکه افراد و چهره های شاخص باید همیشه جوابگو و انتقاد پذیر باشند و نسبت به یک نقد کوتاه و منصفانه تا این حد خشمگین نشوند. نشر کاریکاتور بر علیه نویسنده این مطلب کاملا اشتباه است. چرا باید فضای خفگان حاکم باشد. نماینده شدن دل بزرگ می خواهد به قول معروف جگر شیر نداری سفر عشق مرو

 26. جابر گفت:

  همشهریان و مردم بزرگوار مشکین شهر. شما را قسم میدهم به وجدان و شرفتان کسی را انتخاب کنید که در آبادانی این شهر تلاش خواهد کرد دچار احساسات نشوید کارنامه کاری داوطلبان را بررسی کنید هر کسی به شهر بیشتر خدمت کرده آن را انتخاب کنید. هر کس به حزب و گروه و قومیت و پول و شیرینی و حضور در مجلس ترحیم و … رای دهد خیانت به این منطقه کرده .خدا یارتان

 27. شمس الدین مقیمی گفت:

  … چند سطری نیز در طول این سالها در جهت رفع مشکلات و محرومیت شهرستان مشکین شهر که پسوند آن را به افتخار یدک می کشند نگاشته می شد.
  زیبا بود ممنون . جالبه بدونید ایشون وقتی اردبیل تشریف داشتند در هفته نامه ی یا لثارات الحسین (ع) با عنوان مستعار م. اردبیلی مقاله می نوشتند که بعدها به مشکینی تغییر نام دادند. دوستی می گفت علت این تغییر نام ایشان در تهران و ایلام منتسب جلوه دادن خود به زنده یاد …. است.

 28. محمدع.ز گفت:

  شما بیوگرافی ومعرفی کاندیداها رو بیخیال شید شما فقط داری تخریب میکنی دکتر عباس زاده تنها نماینده بدر بخور تو استانه که کاندیدا شده لااقل مثل نماینده حال حاضر شهرستان نیست و کار بلده

 29. سجاد اسمعيلي گفت:

  سلام و عرض ادب خدمت مدير مسئول محترم
  چند كلمه انتقاد از شما
  آقاي عباسزاده كه نمي توانسته بودجه استان ايلام رو بياره به مشگين

  و مثل آقاي اسدي فقط براي چند تان از دوستان خودش كار كنه

  چرا همش يكطرفه به قظيه انتخابات نگاه مي كنيد
  چرا از اين نماينده گان ادوار قبلي كه هيچگونه خدمتي براي عموم مردم انجام نداده اند انتقاد نميكنيد
  چرا از آقاي اسدي كه بزرگترين خيانت دوران نمايندگي را براي مردم مشگين شهر انجام داده انتقاد نمي كنيد كه از جمله خيانتها يكي سد سامانلو براي اهالي بخش قصابه و قسمتي از اهالي بخش مركزي و يكي ديگر هم نيروگاه سيكل تركيبي كه به نام مشگين و به كام اردبيليها گرديده
  واقعا تاسف داره كه نشريه اين چنيني بياد تخريب چهره ملي اي همچون آقاي عباسزاده مشگيني گرديده

 30. احسان گفت:

  با سلام . خالی از لطف نیست مطلبی را به حضور دوستان خوبم عرض کنم. واسم خیلی جالبه که آقای اسدی برای گرفتن رای دوباره به شهر خوبم لاهرود سفر میکند آقای اسدی حتما از جاده پایین تشریف میاورید یادتان هست چند سالی هست که این چند متر راه خاکی را قول آسفالت داده بودی. هر وقت از تهران به دیدن خانواده از جاده سرچم عبور میکنم ومیام با خودم میگم خدایا چرا مسئولین ما نمیتوانند مثل مسئولین تبریز باشند هر وقت از جاده اردبیل وارد لاهرود میشم غصه عجیبی سراغم میاد. واقعا اینقد سخت ببود تو این 8 سال نتونستی .سرت کجا گرم بود که الان واسه گرفتن رای سرت خلوت شده

  • خیولی گفت:

   تو هنوز به اون درجه شعور نرستی که بدونی کار نماینده آسفالت کشیدن نیست؟

   • نام خود را وارد كنيد... گفت:

    اقای باشعور اگر وظیفه نماینده اسفالت کشیدن نیس پس چرا دم به دم قولش رو به بقیه میدن؟؟؟؟

 31. علی گفت:

  سلام خدمت دوستان رای به عباس زاده مشکینی ،رای به تفکرات انحرافی احمدی نژادی است که درطول 8سال با اراجیف بافی وایجاد فسادهای هزاران میلیاردی مردم وکشور رابه خاک سیاه نشاند که اثرات آن ده ها سال بر کشور ومردم سنگینی خواهد کرد مردم با نه گفتن به این تفکرات ،خط بطلانی بر اینها ومهر تایید بر حامیان اعتدال و اصلاحات خواهند زد.

 32. بابک عبداللهی گفت:

  با سلام.شما که دم از آزادی بیان میزنید.وخودرا برحق میدانید(اصلاح طلبان) چرا پست بیننده
  را حذف میکنید.؟ عوامل محترم سایت مشگین سلام .بو شوق برای ویرانگری نمندی……………؟ چرا کلنگ برداشتیدوتیشه به ریشه افکار مخاطب میزنید؟؟

 33. صادق گفت:

  با سلام
  اين متن شما انتقاد و يا سوابق و يا روشنگری نيست بلکه اسمش تخریب و تهمت و دروغ است
  درضمن آقای عباسزاده خيلی وقته میخواد به مشگين غرق شده کمک کند اما خود ما نخواستیم منظورم شرکت در دو دوره قبل انتخابات. و جواب رد با اینجور تخریب ها و بهتانها
  موردی از کمکی که ميتونسته و نکرده سراغ داريد بفرمايد
  به جای عوام فريبی يکم صادق باش و به همشهريهامون کمک کن درست تصميم بگيرند
  بهترهاز اونايی شروع کنی که سابقه خيانت در امانت دارن

 34. محمود گفت:

  اقاي ايلقار نيوز،لطفا تيتر مرقومه شريفه را اصلاح بفرمائيد،پاراتوشيست چيه عزيز من ؟؟؟ پاراشوتيست صحيح ميباشد.

 35. محمد گفت:

  تا کور شود هرآنکه نتواند دید.بسوزد آن افرادی که در سال88و78 فتنه گری کردند

 36. آیدین گفت:

  یاشاسن

 37. grsobi گفت:

  اقای عباس زاده در مشگین شهر سمتی داشتند که بخوان ازشون دفاع کنند؟اقای عباس زاده پارتوشیسته؟فک کنم معنی اصطلاح رو اصلا ندونسته بکار بردی . فقط ژست سیاسی گرفتی جون تو.میدونم تایید نمیشه اما مردمو هالو فرض نکن

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار