مرکز هوشمند ترافیک مشگین‌شهر با اختصاص ۱۵۰ میلیارد ریال راه اندازی می شود

بقعه شیخ حیدر مشگین‌شهر نماد معماری ایلخانان

چرای زودهنگام ویرانگر مراتع استان اردبیل

موزه خصوصی نگارخانه اسناد تاریخی در مشگین‌شهر افتتاح شد

نسخه الکترونیکی شماره 107 دوهفته نامه ایلقار

طرح آبرسانی مشگین شهر نیازمند هفت هزار میلیارد ریال اعتبار است

سدهای نیمه‌خالی شهرستان مشگین‌شهر؛ تنش آبی در کمین است

«پویش همدلی» همزمان با عید فطر در اردبیل اجرا می‌شود

حمایت از بخش خصوصی راهکار مؤثر بر جریان رشد تولید

ثبت ششمین ژئوسایت طبیعی

سرمای بهاره بیش از ۴۰ هزار میلیارد ریال به باغات مشگین شهر خسارت وارد کرد

باغداران مراقب سرمازدگی بهاره باشند

کد خبر: 17953 | تاریخ انتشار: 19:45:23 - جمعه 7 اسفند 1394 | 4 نظر | |

امام جمعه مشگین‌شهر:

تخریب گران صلاحیت حضور در مجلس را ندارند

امام جمعه مشگین‌شهر گفت: تخریب رقبای بداخلاقی انتخاباتی است که در این شهرستان صورت گرفته لذا توزیع کنندگان چنین اقلامی صلاحیت حضور در مجلس شورای اسلامی را ندارد.

به گزارش مشکین‌رسا، حجت الاسلام رضا باوقار امام جمعه مشگین شهر در خطبه های نماز جمعه 7 اسفند ماه با اشاره به هفته نیکوکاری گفت: متاسفانه برخی از کاندیداهای مجلس شورای اسلامی با استفاده از فرصت به دست آمده در انتخابات و به بهانه تکریم فقرا اقلامی را جهت تصاحب آرای بین فقرا و نیازمندان توزیع کرده‌اند که این اقدام توهین به فقرا و شکستن غرور آن‌هاست در حالی که پیش از این هیچ یک از افراد فوق قدم‌هایی در خصوص احسان و نیکوکاری برنداشته‌اند.

 وی با اشاره به انتخابات فعلی گفت: تاکنون حضور مردم در پای صندوق های رأی نشان از شکوه مردم داشت لذا این امر نشانگر پیروزی ملت ایران است چرا که دشمن به دنبال کم رنگ کردن حضور مردم در انتخابات بود بنابراین در فرصت باقی مانده حضور بیش از پیش مردم این شهرستان و کشور در پای صندوق های رأی مورد انتظار است تا علاوه بر ایجاد حماسه‌ای دیگر موجبات ناامیدی دشمنان را نیز فراهم آورد.

 وی با اشاره به شاخصه های نماینده اصلح گفت: ملت ایران امروز باید به افرادی که در مقابل دشمنان ایستادگی کرده و خود را نفروخته و همچنین خود را خادم ملت ایران می‌داند راهی مجلس کنند تا از حق و حقوق مردم این شهرستان دفاع کند.

 حجت الاسلام باوقار گفت: کاندیداهای مجلس باید بعد از پایان انتخابات به رأی مردم تمکین کرده و به آن احترام گذارند و رقابت‌های انتخاباتی را کنار کذاشته و به رفاقت تبدیل کنند تا در جهت عمران و آبادانی این شهرستان و کشور تلاش مضاعف داشته باشند.

 وی تاکید کرد: بعد از انتخابات تمام جهت گیری ها باید به طرف دشمنان انقلاب اسلامی باشد چرا که ملت ایران هرگز به دشمن لبیک نگفته و نخواهد گفت.

 امام جمعه مشگین‌شهر با اشاره به برخی از بداخلاقی های انتخاباتی گفت: متاسفانه برخی از کاندیداهای مجلس شورای اسلامی برای رسیدن به مجلس دست به هر اقدامی می‌زنند که این امر دور از شأن یک کاندیدای مجلس شورای اسلامی است به طوری که از طرف برخی از ستادهای انتخاباتی با قرآن و پرچم در مقابل مردم قرار گرفته و رأی آنان را با قسم تصاحب می‌کنند که این اقدام اشتباهی است و هر گونه قسم در این راستا باطل است.

 وی ادامه داد: پخش سی دی، شب نامه، تخریب رقبای انتخاباتی و … نوعی بداخلاقی انتخاباتی دیگر است که در شهرستان مشگین‌شهر صورت گرفته لذا توزیع کنندگان چنین اقلامی صلاحیت حضور در مجلس شورای اسلامی را ندارد.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است


4 ديدگاه مطلب براي " تخریب گران صلاحیت حضور در مجلس را ندارند " ارسال شده است.

 1. بابک گفت:

  ولی متاسفانه یا خوشبختانه همین تخریبگران پیروز انتخابات شدند

 2. علی امامعلیزاده میرک گفت:

  حاج آقا خوب بود بفرمایید چاه کنان صلاحیت حضور در مجلس را ندارند.حاج آقا تشکر

 3. حسن گفت:

  بازم اقای میرک نظر داد.مرد حسابی چی از جون ما میخوای.خودم شهردارت میکنم….نمیخواد زیاد فعال باشی.

 4. الف.عباس زاده گفت:

  با سپاس از مردم فهيم شهرمان و همه کانديداها که همه آنها سرمايه اين کشورند ياد آوري مينمايم که خدمت به وطن تنها با نشستن در میز بهارستان اتفاق نمی افتد بدور از چالشهای سیاسی در سایه اتفاق مبارک برجام ، دست به دست هم در معرفی منابع غنی شهرستان عزیزمان اعم از نخبگان و تحصیل کردگان،منابع کشاورژی،معدني و … و موقعیت استراتژیک گردشگری و جغرافیآیی و نزدیکی به بازار کشورهای قفقاز در جذب سرمایه گذاری ،صنعتی کردن،و ارتباط با شرکتهای خارجی به همه مسئولين و بخصوص به نماینده منتخب آقای ملکی کمک کنیم. و این ارزشها را فدای جناح بازیهای سیاسی نکنیم. یاشاسین آنا یوردميز مشگین (خیئو)

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار