اختصاص ۱۵۰ میلیارد ریال برای راه‌اندازی مرکز هوشمند ترافیک در مشگین‌شهر

بقعه شیخ حیدر مشگین‌شهر نماد معماری ایلخانان

چرای زودهنگام ویرانگر مراتع استان اردبیل

موزه خصوصی نگارخانه اسناد تاریخی در مشگین‌شهر افتتاح شد

نسخه الکترونیکی شماره 107 دوهفته نامه ایلقار

احتمال جیره‌بندی آب مشگین‌شهر در تابستان امسال

طرح آبرسانی مشگین شهر نیازمند هفت هزار میلیارد ریال اعتبار است

سدهای نیمه‌خالی شهرستان مشگین‌شهر؛ تنش آبی در کمین است

«پویش همدلی» همزمان با عید فطر در اردبیل اجرا می‌شود

سرمای بهاره بیش از ۴۰ هزار میلیارد ریال به باغات مشگین شهر خسارت وارد کرد

بهشتی به نام جهنم دره در دامنه سبلان

خروش چشمه‌های جوشان در دل کوه سبلان/مشگین‌شهر قطب گردشگری مسافران

کد خبر: 17260 | تاریخ انتشار: 16:38:10 - جمعه 16 بهمن 1394 | 2 نظر | |

امام جمعه مشگین شهر:

تقسیم پست های کلیدی قبل از انتخابات/وام ازدواج برای جوانان به نفع نامزد خاص/پیشنهاد چک های میلیونی برای کسب آرا

ایلقار نیوز:حجت الاسلام رضا باوقار امام جمعه مشگین‌شهر در خطبه های نمازجمعه 16 بهمن ماه امام جمعهبا اشاره به دیدار دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی کشور با رهبر انقلاب اسلامی گفت: امنیت از جمله نیازهای جامعه اسلامی است و این امنیت تنها در مسائل امنیتی و نظامی خلاصه نمی‌شود بلکه ابعاد مختلف سیاسی، اجتماعی، اقتصادی و … را نیز پوشش می‌دهد لذا این دبیرخانه وظیفه سنگینی را بر عهده دارد که باید با تصمیم سازی را به گونه ای انجام دهد تا از ابعاد مختلف امنیت در کشور برقرار باشد بنابراین برای ایجاد فضای امن در کشور باید فضای حزب الهی و انقلابی با اندیشه کارآمد و کار کارشناسی شده مبتنی بر تفکر انقلابی را در جامعه حاکم کرد.

وی با اشاره به شاخصه های امام راحل گفت: روحیه انقلابی و توجه به شاخصه های اصلی که امام راحل آن را برای ملت ایران ترسیم کرده است که متاسفانه افرادی به دنبال جابجایی این شاخصه ها هستند لذا ملت ایران باید در مقابل چنین عناصری که موجب جابجایی خطوط نظام اسلامی می‌شود ایستادگی کنند.

وی ادامه داد: ملت ایران در طول 37 سال از پیروزی انقلاب اسلامی عمواره در حال مبارزه با دشمن بوده است اما تنها فضای مبارزه تغییر یافته و سخت تر شده است.

امام جمعه مشگین‌شهر در بخشی دیگر از سخنان خود با اشاره به دیدار اعضای شورای سیاست گذاری کنگره شهدای ورزش گفت: رهبر معظم انقلاب اسلامی از افرادی که چنین ذهنیت هایی را در خود پرورش می‌دهند تجلیل کرده که این تفکرات روحیه انقلابی را در سطح کشور گسترش می‌دهد.

وی با بیان اینکه 5 هزار شهید ورزشی در این کشور وجود دارد بنابراین جانبازی و فداکاری در راه انقلاب اسلامی تنها به قشر خاص محدود نمی‌شود بلکه تمام اقشار جامعه در آن سهیم هستند و به عنوان الگوی ورزشی در جامعه اسلامی هستند به طوری که با این روحیه انقلابی جوانان در مقابل حریف صهیونیستی وارد میدان نشده یا بانوانی که با حجاب کامل در جایگاه اهدای جوایز حاضر می‌شوند.

وی ادامه داد: محیط ورزشکاران باید محیطی سالم و پاکیزه باشد که در صورت توجه به این توصیه ها ورزش کشور توسعه خواهد یافت اما متاسفانه در امر ورزش برخی براخلاقی ها و ضد ارزشها مطرح می‌شود که متناسب با ورزش این کشور نیست.

حجت الاسلام باوقار در بخشی از بیانات خود با اشاره به رزمایش ولایت94 گفت: این رزمایش با هدف توانمندی رزمکنگان با موفقیت انجام شده که پیام صلح و دوستی را برای کشورهای حاشیه ای و پیامی که برای دشمنان به همراه داشت این بود که جوانان نیروهای مسلح ایران آماده مقابله با هر گونه تعرض به به خاک این کشور هستند.

امام جمعه مشگین‌شهر در سخنان پایانی خود با اشاره به انتخابات آتی مجلس شورای اسلامی گفت: تقوا و معنویت اولین ویژگی کاندیدای اصلح است چرا که زیربنای تمام ارزش هاست لذا کاندیدایی که اهل تقوا باشد قطعاً اهل سودجویی نخواهد بود.

وی افزود: کاندیداهایی که در رقابت انتخاباتی شرکت کرده اند نباید دارای فساد اقتصادی، سیاسی، اخلاقی و … داشته باشد چرا که چنین افرادی برای کسب آرای مردم چک های میلیونی به مردم پیشنهاد می‌کنند که این افراد نالایق لیاقت نمایندگی مردم این شهرستان را ندارد به طوری که چنین کاندیدایی با این اقدام غیر اخلاقی عزت مردم را زیر سوال می‌برند.

وی خاطر نشان کرد: جوانان این شهرستان برای دریافت وام ازدواج برای سرو سامان دادن به زندگی خود در بانک ها اسیر هستند اما موفق نمی‌شوند این در حالی است که برخی از بانک‌ها به نفع کاندیدای خاص و برای کسب آرای مردم وام ازدواج پرداخت می‌کنند که این امر جای تاسف برای بانک‌هاست.

حجت الاسلام باوقار در پایان گفت: برخی از کاندیداها در این شهرستان پست‌های کلیدی را بین افراد خود تقسیم می‌کنند تا برای این کاندیدا رأی جمع اوری کند در حالی که مردم این شهرستان به چنین کاندیدایی رأی نخواهند داد و بعد از انتخابات نیز آن پست ها را قبول نخواهند کرد.

انتهای پیام/مشکین رسا

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است


2 ديدگاه مطلب براي " تقسیم پست های کلیدی قبل از انتخابات/وام ازدواج برای جوانان به نفع نامزد خاص/پیشنهاد چک های میلیونی برای کسب آرا " ارسال شده است.

  1. سلام گفت:

    با تشکر از امام جمعه محترم مشگین شهر که انتخاب اصلح را به مردم نشان می دهد

  2. هم گفت:

    شما که مشکین رسا را قبول نداری چرا اخبار آن را کپی می کنی.

    حضور نیافتن و درج نکردن اخبار نماز جمعه به طور اختصاصی از یک سایت اصلاح طلب نشان از اهمیت کم مسائل مهم عبادی و سیاسی برای ماست.

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار