معرفی روستای «موئیل» مشگین‌شهر برای ثبت جهانی در یونسکو

تجلیل از ۲۴ اثر برتر در هنرواره «عباس زمان» در مشگین شهر

مرکز هوشمند ترافیک مشگین‌شهر با اختصاص ۱۵۰ میلیارد ریال راه اندازی می شود

بقعه شیخ حیدر مشگین‌شهر نماد معماری ایلخانان

چرای زودهنگام ویرانگر مراتع استان اردبیل

موزه خصوصی نگارخانه اسناد تاریخی در مشگین‌شهر افتتاح شد

نسخه الکترونیکی شماره 107 دوهفته نامه ایلقار

احتمال جیره‌بندی آب مشگین‌شهر در تابستان امسال

طرح آبرسانی مشگین شهر نیازمند هفت هزار میلیارد ریال اعتبار است

سدهای نیمه‌خالی شهرستان مشگین‌شهر؛ تنش آبی در کمین است

«پویش همدلی» همزمان با عید فطر در اردبیل اجرا می‌شود

سرمای بهاره بیش از ۴۰ هزار میلیارد ریال به باغات مشگین شهر خسارت وارد کرد

کد خبر: 17653 | تاریخ انتشار: 13:45:07 - چهارشنبه 28 بهمن 1394 | بدون نظر | |

بخشدار مرکز مشگین‌شهر:

سفره های مردم به دست خود مردم رنگین می‌شود

ایلقار نیوز: مسعود عطایی بخشدار مرکزی شهرستان مشگین شهر در جلسه کارگروه اقتصادی مسعود عطاییشهرستان ضمن تقدیر از پیروزی دولت مردان از پیروزی در مسئله برجام و توافقات هسته ای گفت: دنیا همچون دهکده ای است که اقتصاد هر کشور به یکدیگر وابسته است، هر چند در مسئله برجام و توافق هسته ایم به توافق رسیده شده است اما باید بیانات مقام معظم رهبری را که فرموده اند راه نجات کشور تحقق اقتصاد مقاومتی است مد نظر قرار داد چرا که هر لحظه احتمال می‌رود سیاست غرب عوض شده و به وضعیت سابق باز گردیم.

وی افزود: پیروزی در توافقات هسته ای با ایستادگی و مقاومت ملت ایران محقق شد اما نباید به این توافق وابسته بود بلکه ملت ایران باید اقتصاد این کشور را از داخل تقویت کرده و به اقتصاد داخل کشور اتکا کرد چرا که در طول 37 سال گذشته این کشور با اتکا به توانایی های داخلی توانسته است ایستادگی و در مقابل دشمنان مقاومت کند.

وی افزود: مهمترین دغدغه جوانان امروز اشتغال و وضعیت معیشتی آنان است که این امر به همت خود جوانان و مردم این شهرستان و کشور محقق خواهد شد.

عطایی خاطر نشان کرد: متاسفانه برخی سیاه نمایی ها در سطح کشور وجود دارد و آنان معتقد هستند که بعد از توافق هسته ای و مسئله برجام سفره های مردم رنگین خواهد شد اما چنین نخواهد شد چرا که این امر به مرور زمان محقق می‌شود لذا نباید به این مسائل دلبستگی داشت بلکه باید با ورود به عرصه های اقتصادی می‌توان اقتصاد این کشور را بهبود بخشید.

بخشدار مرکزی مشگین شهر با بیان اینکه این شهرستان از ظرفیت‌های ویژه ای برخوردار است گفت: متاسفانه این شهرستان از سرمایه گذاران خارج از شهرستان منافعی به دست نیاورده است اما باید سرمایه گذاران شهرستانی را که اندک سرمایه‌ای را که در دست دارند روی هم گذاشته و به توسعه این شهرستان کمک کنند.

انتهای پیام/ مشکین رسا

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار