مرکز هوشمند ترافیک مشگین‌شهر با اختصاص ۱۵۰ میلیارد ریال راه اندازی می شود

بقعه شیخ حیدر مشگین‌شهر نماد معماری ایلخانان

چرای زودهنگام ویرانگر مراتع استان اردبیل

موزه خصوصی نگارخانه اسناد تاریخی در مشگین‌شهر افتتاح شد

نسخه الکترونیکی شماره 107 دوهفته نامه ایلقار

طرح آبرسانی مشگین شهر نیازمند هفت هزار میلیارد ریال اعتبار است

سدهای نیمه‌خالی شهرستان مشگین‌شهر؛ تنش آبی در کمین است

«پویش همدلی» همزمان با عید فطر در اردبیل اجرا می‌شود

حمایت از بخش خصوصی راهکار مؤثر بر جریان رشد تولید

ثبت ششمین ژئوسایت طبیعی

سرمای بهاره بیش از ۴۰ هزار میلیارد ریال به باغات مشگین شهر خسارت وارد کرد

باغداران مراقب سرمازدگی بهاره باشند

کد خبر: 17857 | تاریخ انتشار: 20:16:24 - دوشنبه 3 اسفند 1394 | 1 نظر | |

بیانیه محسن اسماعیلی مشگین بعد از انصراف:

فردی را انتخاب کنیم که به فکر اشتغال جوانان واقتصاد شهرستان باشد

بسم الله الرحمن الرحیم

بیانیه حماسه خدمت محسن اسماعیلی مشکین

بار خدایا سپاس تورابه همگان عزت می دهی و تویی که به هرکسی می خواهی عزت و هرکس را  که بخواهی ذلت میدهی وتورا سپاس،

بار خدایا به نام تو آغاز می کنم وسلام وصلوات دارم به روح پر فتتوح بنیانگذار انقلاب اسلامی ایران  photo_2016-02-22_20-15-44امام خمینی(ره) وشهدای والا مقام ورهبر معظم انقلاب  امام خامنه ای، 16 ساله بودم که به ندای رهبرم لبیک گفتم و لباس رزم پوشیدم و با دلی آرام وقلبی پر از محبت امام عزیز در 16 سالگی به افتخار جانبازی نائل شدم از عملیات گیلانغرب تا  عملیات خیبر (جزیره مجنون)  تنها به خاطر عشق به رهبری و ولایت بود.

 بار خدایا. تورا سپاس می گویم تا محبت اینجانب را در دل مردم نهادی و این محبت مسئولیت سنگینی را بر دوش من گذاشت و احساس تکلیف کردم تا بعنوان خادم مردم وارد صحنه انتخابات دوره دهم مجلس شورای اسلامی بشوم.وحماسه خدمت را خلق نمایم اما چه کنیم که تنگ نظری ها وحسادت های بیخود در این شهر تمامی ندارد وعرصه رقابت ورفاقت به میدان جنگ تبدیل کرده اند. عده ای نان به نرخ روز که هر روز در فکر پرونده سازی وتخریب چهره های شهرستان می باشند. کسانی که به قیامت شاید اعتقادی نداشته باشند و فقط در فکر منافع  خود هستند.

بار خدایا شاکرم که عزت وذلت را به بندگانت می دهی وقدردان زحمات شورای نگهبان پاسدار عزت و شرف نظام وسربازان ولایت هستند  و خوشحالم که صلاحیت بنده را احراز نمودند ومشت محکمی بود برای بدخواهان ودلالان سیاسی.

امت شهید پرورو و ولایتمدار شهرستان مشگین شهر مردمان پاک وفهیم دیاردیرینه های پاید ار دیار سرداران شهید بنی هاشم وسلیم زاده واکبرموسوی ها ، خانواده محترم شهدا ، ایثارگران ، همه دوستان و هم روستاییانی که در طول این مدت به بنده لطف وعنایت ویژه ای داشتند با توجه به اینکه بدخواهان بنده را سرگرم مراحل رد صلاحیت کردند وزمان از دست بنده خارج شد وبا توجه به مشورت های دوستان ایثار گر و جانبازان ودبیران احزاب وجمعی از ریش سفیدان وفرهنگیان وجوانان غیور این دیار فرهنگی وجمعی جهات صحنه انتخابات را ترک می کنم.

واما همیشه دلواپسم

دلواپس بیکاری جوانان، معضلات اجتماعی، اعتیاد،طلاق ودلواپس اقتصاد شهرستان، دلواپس مادران و پدرانی که با هزاران درد و رنج با بیکاری فرزندانشان دست و پنجه نرم می کنند، دلواپس ارزش های نظام و انقلاب بوده و هستم،دلواپس انسان هایی که  عقل و شعور مردم را به سخره گرفتند و میخواهند دلال سیاسی شوند ومی خواهم به عنوان خادم کوچک این ملت و سرباز ولایت و حامی دولت تدیبر وامید دست یاری به سوی ملت بزرگوار بدهم وبا عشق وعلاقه وایثار در پای صندوق های رای حاضر شویم و در انتخابات سرنوشت ساز ودشمن شکن مجلس شورای اسلامی ومجلس خبرگان به ارزش های نظام و انقلاب لبیک گفته وبرگ زرین دیگری در تاریخ شهرستان رقم بزنیم. ومی خواهم بدون دخالت وتاثیر گذار در انتخابات مردم قدم بردارم وبا انتخاب صحیح فردی را انتخاب کنیم که به فکر اشتغال جوانان واقتصاد شهرستان بوده ومعضلات شهرستان را با تمام وجود درک می کند . در انتهای کلام از کلیه  نامزدهای مجلس شورای اسلامی، هیأت اجرایی، هیأت نظارت شهرستان و  استان  ،شورای  محترم نگهبان ،نیروهای نظامی وانتظامی و امنیتی وکلیه  مردمان این دیار فرهنگی تشکر می کنم

با سپاس

محسن اسماعیلی مشکین- کاندیدای دوره دهم مجلس شورای اسلامی حوزه مشگین شهر

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است


1 ديدگاه مطلب براي " فردی را انتخاب کنیم که به فکر اشتغال جوانان واقتصاد شهرستان باشد " ارسال شده است.

  1. خان گفت:

    درود بر سردار حاج محسن و درود بر سرداران شهید و همرزمان حاج محسن.
    حاج محسن شما با دریافت صلاحیت از هفت خان شورای نگهبان نماینده واقعی ما هستید

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار