مرکز هوشمند ترافیک مشگین‌شهر با اختصاص ۱۵۰ میلیارد ریال راه اندازی می شود

بقعه شیخ حیدر مشگین‌شهر نماد معماری ایلخانان

چرای زودهنگام ویرانگر مراتع استان اردبیل

موزه خصوصی نگارخانه اسناد تاریخی در مشگین‌شهر افتتاح شد

دستگاه‌های اجرایی اردبیل در تبیین موازین حجاب کوشا باشند

نسخه الکترونیکی شماره 107 دوهفته نامه ایلقار

طرح آبرسانی مشگین شهر نیازمند هفت هزار میلیارد ریال اعتبار است

سدهای نیمه‌خالی شهرستان مشگین‌شهر؛ تنش آبی در کمین است

«پویش همدلی» همزمان با عید فطر در اردبیل اجرا می‌شود

حمایت از بخش خصوصی راهکار مؤثر بر جریان رشد تولید

ثبت ششمین ژئوسایت طبیعی

سرمای بهاره بیش از ۴۰ هزار میلیارد ریال به باغات مشگین شهر خسارت وارد کرد

کد خبر: 17693 | تاریخ انتشار: 14:02:51 - پنج‌شنبه 29 بهمن 1394 | بدون نظر | |

فرماندار مشگین‌شهر:

159شعبه اخذ رأی در مشگین‌شهر فعال می‌شود

ایلقار:فرماندار شهرستان مشگین‌شهر گفت: برای برگزاری انتخابات هفتم اسفند ماه ۱۶۰ شعبهامامی اخذ رأی در مشگین‌شهر فعال می‌شود.

ابراهیم امامی در جلسه بررسی روند تبلیغات‌ رسمی نامزدهای انتخاباتی مجلس شورای اسلامی در مشگین شهر اظهار داشت: با برنامه‌ریزی‌ها و هماهنگی‌های انجام شده 160 شعبه اخذ رأی برای انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری در سطح شهرستان مشگین‌شهر فعال می‌شود.
وی با اشاره به فعالیت 3 هزار ناظر اجرایی در انتخابات هفتم اسفند ماه در مشگین‌شهر فعالیت می‌کنند، گفت: تمامی تمهیدات لازم برای برگزاری انتخابات سالم و باشکوه در شهرستان انجام شده و طبق اطلاع رسانی‌های انجام شده نامزدهای انتخاباتی از محل‌های نصب پوستر تبلیغاتی نیز آگاه شده‌اند که انتظار می‌رود با رعایت قوانین، شاهد تبلیغات انتخاباتی سالم و باشکوه در سطح شهرستان باشیم.
فرماندار مشگین‌شهر تصریح کرد: هم‌اکنون 16 نامزد انتخاباتی در عرصه رقابت‌های انتخاباتی مجلس شورای اسلامی در مشگین‌شهر فعالیت می‌کنند که امروز با آغاز فعالیت رسمی تبلیغات انتخاباتی شاهد فصل جدیدی از انتخابات می‌شویم که امیدواریم عموم کاندیدها و مردم شریف با اخلاق‌گرایی و قانون مداری بر شکوه انتخابات سالم در سطح شهرستان بیفزایند.
امامی بیان کرد: طبق اطلاع رسانی‌های انجام شده با تمام رفتارهای تنش‌زا که سبب مختل شدن آرامش عمومی مردم و شهروندان شود برخورد قانونی صورت می‌گیرد که در این راستا نیاز است عموم کاندیدها و طرفدارانشان با حرکت در چارچوب قانون از ایجاد فضای پرتنش و حاشیه پرهیز کنند.
وی افزود: مسئولان نهادهای دولتی، دستگاه‌های اجرایی و موسسات موظف هستند با ایجاد بستر لازم برای مشارکت مردم در انتخابات از طرفداری کاندید خاصی اجتناب کنند و فضا را برای برگزاری انتخاباتی پرشور با حضور حداکثری مردم فراهم کنند.انتهای پیام/ تسنیم
استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار