مرکز هوشمند ترافیک مشگین‌شهر با اختصاص ۱۵۰ میلیارد ریال راه اندازی می شود

بقعه شیخ حیدر مشگین‌شهر نماد معماری ایلخانان

چرای زودهنگام ویرانگر مراتع استان اردبیل

موزه خصوصی نگارخانه اسناد تاریخی در مشگین‌شهر افتتاح شد

دستگاه‌های اجرایی اردبیل در تبیین موازین حجاب کوشا باشند

نسخه الکترونیکی شماره 107 دوهفته نامه ایلقار

طرح آبرسانی مشگین شهر نیازمند هفت هزار میلیارد ریال اعتبار است

سدهای نیمه‌خالی شهرستان مشگین‌شهر؛ تنش آبی در کمین است

«پویش همدلی» همزمان با عید فطر در اردبیل اجرا می‌شود

حمایت از بخش خصوصی راهکار مؤثر بر جریان رشد تولید

ثبت ششمین ژئوسایت طبیعی

سرمای بهاره بیش از ۴۰ هزار میلیارد ریال به باغات مشگین شهر خسارت وارد کرد

کد خبر: 18062 | تاریخ انتشار: 9:15:25 - دوشنبه 10 اسفند 1394 | 1 نظر | |

پس از حضور حماسی مردم پای صندوق رای :

پیام تقدیروتشکرامام جمعه و فرماندار شهرستان از حضور مردم در انتخابات

ایلقار نیوز : هفتم اسفند ۱۳۹۴ در تاریخ ایران عزیز، سرنوشتی پرافتخار و ماندگار یافت. انتخابات پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری و دهمین دوره مجلس شورای اسلامی، فرصتى شد تا اقتدار ایران اسلامی دوباره رخ نماید و سیمای باعظمت این ملت وفادار، بار دیگر چون خورشیدی تابان در منظر جهانیان بدرخشد.

آفرین بر همت و عزم بلندتان، غیرت و پایمردیتان؛ و بر عشق و احساسات پاک همه شما ایرانیان که با حضور آگاهانه و همدلی، همواره وطن عزیز خود را در آغوش وفا و اعتماد گرفته اید.

حضور پوپا و پر مهرتان را سپاس می گوییم و در مقابل عظمت روح و بلندی همت تان سر تعظیم فرود می آورییم. امروز همه مسرور و شادمانیم که دعوت به حضور گسترده و رهنمودهای رهبری معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت ا…العظمای خامنه ای(دام عزه) با حماسه آفرینی شما ملت بزرگ تحقق یافت.این نظام برخاسته از اندیشه هدایتگر و الهی حضرت امام خمینی (ره)، آرمانهای ملتی مومن و آزاده، و جهاد و فداکاری شهدا و ایثارگران گرانقدر است.

و اینک؛ قدم ها و قلم های شما در هفتم اسفند، در امتداد همان نهضت شورانگیز، امیدی دوباره و عظمتى مضاعف آفرید و به همه خدمتگزاران انگیزه خدمت بیشتر بخشید.

حضورگسترده مردم ولایت مدار مشگین شهر بعداز37سال از پیروزی انقلاب اسلامی ایران درسال دولت وملت ، همدلی و همزبانی در پای صندوق های رأی وارزش دادن به عزت ، عظمت وامنیت ایران اسلامی که ثمره خون پاک هزاران شهید والامقام بوده نشان از عمق علاقمندی وپایبندی مردم به اصول وآرمان های ملی ودینی انقلاب می باشد .

مشارکت 85درصدی مردم در انتخابات این پیام را می دهدکه مسئولان باید صادقانه تر وفعال تر از گذشته درخدمتگزاری به مردم تلاش کنند وزمینه امیدواری مردم به اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را فراهم نمایند . بی شک انتخابات هفتم اسفند ماه در سایه تلاش کلیه عوامل اجرایی و نظارتی وبا همکاری صمیمانه عوامل  انتظامی ،نظامی و امنیتی وکلیه نامزدهای محترم انتخابات که زمینه مشارکت حداکثری مردم را فراهم آورده اند برگزارگردید .

اینک وقت آن است که پس از برگزاری انتخابات باوحدت و هماهنگی وهمدلی درراستای حل مشکلات شهرستان زمینه خدمت رسانی به مردم بیش از پیش فراهم گردد. در پایان ضمن تبریک به منتخب مردم شریف شهرستان مشگین شهر مراتب تقدیروتشکرخودرا ازآحادوقاطبه   مردم ، کلیه کاندیداهای محترم مجلس شورای اسلامی وخبرگان رهبری اعلام وموفقیت وسربلندی مردم عزیزومسئولان راازدرگاه احدیت خواستاریم .ومن ا… التوفیق

           باوقار                                                                                                                                           ابراهیم امامی

امام جمعه مشگین شهر                                                                                                            فرماندارشهرستان مشگین شهر

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است


1 ديدگاه مطلب براي " پیام تقدیروتشکرامام جمعه و فرماندار شهرستان از حضور مردم در انتخابات " ارسال شده است.

  1. الف.مشگين شهر گفت:

    با سپاس از مردم فهيم شهرمان و همه کانديداها که همه آنها سرمايه اين کشورند ياد آوري مينمايم که خدمت به وطن تنها با نشستن در میز بهارستان اتفاق نمی افتد بدور از چالشهای سیاسی در سایه اتفاق مبارک برجام ، دست به دست هم در معرفی منابع غنی شهرستان عزیزمان اعم از نخبگان و تحصیل کردگان،منابع کشاورژی،معدني و … و موقعیت استراتژیک گردشگری و جغرافیآیی و نزدیکی به بازار کشورهای قفقاز در جذب سرمایه گذاری ،صنعتی کردن،و ارتباط با شرکتهای خارجی به همه مسئولين و بخصوص به نماینده منتخب آقای ملکی کمک کنیم. و این ارزشها را فدای جناح بازیهای سیاسی نکنیم. یاشاسین آنا یوردميز مشگین (خیئو)

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار