تعداد ثبت‌نام کنندگان مسکن ملی استان اردبیل به بیش از ۱۱۶ هزار نفر رسید

سارقان سیم‌های برق در مشگین‌شهر دستگیر شدند

«موئیل» مشگین‌شهر در بین ۱۳ روستای مهم گردشگری کشور قرار گرفت

۱۰ نفر از اراذل و اوباش در اردبیل دستگیر شدند

آسیب دیدگی ۱۰۰ درصد محصول برنج در مشگین‌شهر

طغیان رودخانه‌های مشگین‌شهر در پی بارش‌های اخیر

بقعه شیخ حیدر مشگین‌شهر نماد معماری ایلخانان

ساخت مسکن برای ۲۶۰۰۰ متقاضی نهضت ملی

چرای زودهنگام ویرانگر مراتع استان اردبیل

«مشگین‌شهر» بعد از «نجف‌آباد» بیشترین شهید را داشته است

موزه خصوصی نگارخانه اسناد تاریخی در مشگین‌شهر افتتاح شد

۱۰ کیلومتر از رودخانه‌های مشگین‌شهر لایروبی شد

کد خبر: 17801 | تاریخ انتشار: 18:23:08 - شنبه 1 اسفند 1394 | بدون نظر | |

کار گاه آموزشی خبرنویسی در مشگین شهر برگزار شد

 ایلقار نیوز :برای آشنایی هر چه بیشتر خبرنگاران و روزنامه نگاران، به همت خانه مطبوعات مشگین شهر و همکاری اداره ارشاد شهرستان و خانه مطبوعات اردبیل کارگاه آموزشی  دو روزه ” خبر نویسی”با حضور مهران محمدی مدرس خانه مطبوعات کشور، با شرکت جمعی از خبرنگاران و اصحاب رسانه در ساختمان آموزشی اداره ارشاد مشگین شهر برگزار گردید.

های عسگرزاده رئیس خانه مطبوعات مشگین شهر در گفتگو با خبرنگار وراوی گفت: در این کارگاه اصول اولیه و شیوه های خبرنویسی، ارزش های خبری و جایگاه آنها به شرکت کنندگان آموزش داده شد.

وی هدف از برگزاری این کارگاه را تقویت نشریات محلی و آشنا کردن هر چه بیشتر اعضای خانه مطبوعات و خبرنگاران مشگین شهر به اصول اولیه خبرنویسی عنوان کرد و افزود: به دلیل اینکه نگاه حرفه ای در این حوزه در شهرستان وجود ندارد و در پی آن خلاء آموزشی موجب پایین آمدن حجم تولید خبر و کاهش کیفی می شد این دوره ی آموزشی را با حمایت اداره ارشاد شهرستان مشگین شهر و خانه مطبوعات استان در شهرستان برگزار کردیم تا بتوانیم گوشه ای از مشکلات این عرصه را حل کنیم .

عسگرزاده اظهار کرد: وجود ۸ نشریه و ۴ سایت خبری مجوز دار در شهرستان مشگین شهر نشانگر علاقمندی به این صنعت فرهنگی در این شهرستان است و لزوم توجه به سطح کیفی نشریات و سایت ها را می طلبد که با هماهنگی های صورت گرفته و حمایت خانه مطبوعات استان و همکاری اداره ارشاد شهرستان مشگین شهر دوره های تخصصی تیتر نویسی، لید نویسی، عکاسی خبری ،صفحه آرایی، توزیع نشریه و جذب آگهی را در آینده نزدیک برگزار خواهیم کرد .

رئیس خانه مطبوعات مشگین شهر گفت: این دوره با حضور ۱۲ نفر از اعضای خانه مطبوعات شعبه مشگین شهر برگزار شد که به همه آنها گواهی حضور و گذراندن دوره ۱۰ ساعته صادر خواهد شد .

وی ابراز امیدواری کرد که برگزاری این دوره موجب افزایش کیفی در امر اطلاع رسانی و خبر نویسی شود و هم شاهد افزایش تولید خبر و انعکاس بهتر رویدادها و اخبار در سطح شهرستان باشیم .

گفتنی است پس از پایان این کارگاه مهران محمدی مدرس خانه مطبوعات کشور و عضو هیات مدیره خانه مطبوعات استان اردبیل به همرا جمعی از اعضای خانه مطبوعات مشگین شهر از پل معلق بازدید کرد.

 

منبع : وراوی

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار