اختصاص ۱۵۰ میلیارد ریال برای راه‌اندازی مرکز هوشمند ترافیک در مشگین‌شهر

بقعه شیخ حیدر مشگین‌شهر نماد معماری ایلخانان

چرای زودهنگام ویرانگر مراتع استان اردبیل

موزه خصوصی نگارخانه اسناد تاریخی در مشگین‌شهر افتتاح شد

نسخه الکترونیکی شماره 107 دوهفته نامه ایلقار

طرح آبرسانی مشگین شهر نیازمند هفت هزار میلیارد ریال اعتبار است

سدهای نیمه‌خالی شهرستان مشگین‌شهر؛ تنش آبی در کمین است

«پویش همدلی» همزمان با عید فطر در اردبیل اجرا می‌شود

حمایت از بخش خصوصی راهکار مؤثر بر جریان رشد تولید

ثبت ششمین ژئوسایت طبیعی

سرمای بهاره بیش از ۴۰ هزار میلیارد ریال به باغات مشگین شهر خسارت وارد کرد

باغداران مراقب سرمازدگی بهاره باشند

کد خبر: 18139 | تاریخ انتشار: 17:42:07 - جمعه 14 اسفند 1394 | 1 نظر | |

امام جمعه اردبیل:

ترکیب نمایندگان نشان دهنده سلامت انتخابات است

ایلقار نیوز:آیت الله سید حسن عاملی در خطبه های نماز جمعه اردبیل با قدردانی از حضور بیش از 81989620-7056766861 درصدی مردم استان اردبیل در انتخابات گفت: انتخابات ایران مهندسی شده نیست و نتیجه آن از پیش تعیین نشده ، همان طور که مردم به رئیس مجلس خبرگان رای ندادند.
وی افزود: دو نفر از اعضای شورای نگهبان در این انتخابات کنار گذاشته شدند که این نشان می هد مردم آزادند برای اداره کشور تصمیم بگیرند و اگر دنیا می خواهد سلامت انتخابات و اوج مردم سالاری دینی را تماشا کند انتخابات ایران نمونه آن است.
نماینده ولی فقیه در استان اردبیل بیان کرد: در برخی کشورها تنها حزب حاکم حق شرکت در انتخابات را دارد و یا در برخی دیگر ریاست جمهوری را مادام العمر کردند ، حتی در ایالات متحده نیز لابی صهیونیسم (آی پک) با حمایت نامزد جمهوری خواهان به دنبال ایجاد آشوب در دنیاست.
او افزود: اگر دنیا در هرج و مرج باشد رژیم غاضب صهیونیستی نفس می کشد اما باید سوال کرد این خواست مردم آمریکا نیز هست.
آیت الله عاملی گفت: سیستمی که این انتخابات سالم را برگزار کرد و تکثرگرایی را به نمایش گذاشت و تشریفاتی نبود ، از سال 1376 شبکه های ماهواره ای مردم را به شرکت نکردن در انتخابات دعوت می کنند با این استدلال که رئیس جمهوری از پیش مشخص شده اما هر بار نتیجه خلاف پیش بینی ها شد.
وی ادامه داد: این سیستم که انتخاباتی سالم برگزار کرد هم در سال 1372 و هم در سال 1388 وجود داشت و کسی نمی تواند بگوید رای من کو ، این ظلم به کشور و ملت است.
امام جمعه اردبیل گفت: رهبر معظم انقلاب رای را حق الناس خواند زیرا هر حکومتی که انتخابات آزاد برگزار می کند به معنی آن است که به ملت خود اعتماد دارد و از مردم نمی هراسد.
او با بیان اینکه پشتیبانی مردم بزرگترین سرمایه است ، افزود: 171 کانال ماهواره ای فارسی زبان تلاش بسیاری کردند اما انتخابات دشمن را از توهم خارج کرد و همه محاسبه های مراکز تحقیقاتی را بهم ریخت.
آیت الله عاملی گفت: حضور نامزدها و احزاب انتخابات را پرشور کرد اما باید انتخابات ها را آسیب شناسی و کمبودها را شناسایی کنیم، در این دوره بداخلاقی ها از جمله بازار تهمت و تخریب گرم بود.
وی افزود: بداخلاقی ها گامی به عقب بود و همه باید بروند و توبه کنند چرا که سال ها طول می کشد تا آثار این تخریب ها را از بین ببریم.
نماینده ولی فقیه در استان اردبیل همچنین با اشاره به سفر رئیس جمهوری آذربایجان به ایران بیان کرد: روسیه ، آمریکا و رژیم غاصب صهیونیستی هیچ یک نمی توانند دوست مناسبی برای این کشور باشند.
وی گفت: بخش قابل توجهی از جمعیت ایران را آذری ها تشکیل می دهند و اکنون شرایط اقتصادی در آن کشور مناسب نیست و با این حال ایران خود را ملزم به پشتیبانی می داند.
امام جمعه اردبیل گفت: مسائلی که رهبر معظم انقلاب در دیدار با الهام علی اف بیان کردند رمز عزت و اقتدار آذربایجان است که امید می رود به آنها عمل شود.

انتهای پیام/ایرنا

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است


1 ديدگاه مطلب براي " ترکیب نمایندگان نشان دهنده سلامت انتخابات است " ارسال شده است.

  1. حسینی گفت:

    به نظرم از این به بعد بهتر است در مشکین شهر به جای برگزاری انتخابات ، مزایده برگزار کنند و هرکس پول بیشتری آورد کرسی نمایندگی را به او بدهند و بی خود به مردم زحمت ندهند!

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار