بقعه شیخ حیدر مشگین‌شهر نماد معماری ایلخانان

چرای زودهنگام ویرانگر مراتع استان اردبیل

موزه خصوصی نگارخانه اسناد تاریخی در مشگین‌شهر افتتاح شد

نسخه الکترونیکی شماره 107 دوهفته نامه ایلقار

طرح آبرسانی مشگین شهر نیازمند هفت هزار میلیارد ریال اعتبار است

سدهای نیمه‌خالی شهرستان مشگین‌شهر؛ تنش آبی در کمین است

«پویش همدلی» همزمان با عید فطر در اردبیل اجرا می‌شود

حمایت از بخش خصوصی راهکار مؤثر بر جریان رشد تولید

ثبت ششمین ژئوسایت طبیعی

سرمای بهاره بیش از ۴۰ هزار میلیارد ریال به باغات مشگین شهر خسارت وارد کرد

باغداران مراقب سرمازدگی بهاره باشند

بهشتی به نام جهنم دره در دامنه سبلان

کد خبر: 18941 | تاریخ انتشار: 18:07:01 - دوشنبه 16 فروردین 1395 | بدون نظر | |

فرماندار مشگین‌شهر:

تشکل‌های مردمی در مشگین‌شهر ساماندهی شود

ایلقار نیوز:ابراهیم امامی در دیدار با نمایندگان تشکل‌های مردمی در سالن فرمانداری مشگین‌شهر  اظهار داشت:  برای رسیدن به افق توسعه شهرستان فعالیت سمن‌ها و تشکل‌های مردمی اجتناب ناپذیر است به طوریکه امروز جایگاه سمن‌ها درکشورهای توسعه یافته بسیار حایز اهمیت است ویکی از مهمترین پارامترهای اثرگذار بر توسعه پایدار محسوب می‌شود.

وی با اشاره به اقدامات موثر سازمان‌های مردمی در حوزه زیباسازی شهر گفت: نقش گروه‌های مردمی در طرح خانه‌تکانی فضای داخل شهری بسیار تاثیرگذار بود که انتظار می‌رود با ادامه این فعالیت‌ها مسئولیت پذیری شهروندان در قبال تنظیف شهری به عنوان یک فرهنگ عمومی جا بیفتد.

فرماندار مشگین شهر با تأکید بر نقش گروههای مردمی به عنوان یک نیروی اجتماعی در جلب مشارکت‌های عمومی و بسیج مردمی برای جذب سرمایه‌ها و تقویت هماهنگی بین دولت ومردم تصریح کرد: با در نظرگرفتن اقدامات انجام یافته دربخش‌های مختلف شهرستان از جمله توسعه عمران شهری، گردشگری وسرمایه‌گذاری بخش خصوصی در زیرساخت‌های گردشگری و رونق اقتصادی منطقه، نقش گروههای مردمی در فرهنگ سازی و ارتقای سطح مشارکت اجتماعی از جمله کاهش آسیب‌های اجتماعی بسیار حایز اهمیت است.

امامی افزود:کاهش دادن حجم کاری دستگاههای دولتی ، کمک به احقاق حقوق شهروندان و ایجاد نشاط اجتماعی در جامعه از وظایف اصلی سازمان‌های مردم نهاد است.

وی با مهم خواند ظرفیت گروه‌های مردمی در توسعه و شکوفایی مدیریت شهری و توسعه پایدار منطقه بیان کرد : تشکل ها و NGOباید با اخذ مجوزهای قانونی و شناسنامه‌دار کردن فعالیت خود زمینه مشارکت‌های گسترده فرهنگی را فراهم نمایند.

انتهای پیام/تسنیم

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار