معرفی روستای «موئیل» مشگین‌شهر برای ثبت جهانی در یونسکو

تجلیل از ۲۴ اثر برتر در هنرواره «عباس زمان» در مشگین شهر

مرکز هوشمند ترافیک مشگین‌شهر با اختصاص ۱۵۰ میلیارد ریال راه اندازی می شود

بقعه شیخ حیدر مشگین‌شهر نماد معماری ایلخانان

چرای زودهنگام ویرانگر مراتع استان اردبیل

موزه خصوصی نگارخانه اسناد تاریخی در مشگین‌شهر افتتاح شد

نسخه الکترونیکی شماره 107 دوهفته نامه ایلقار

احتمال جیره‌بندی آب مشگین‌شهر در تابستان امسال

طرح آبرسانی مشگین شهر نیازمند هفت هزار میلیارد ریال اعتبار است

سدهای نیمه‌خالی شهرستان مشگین‌شهر؛ تنش آبی در کمین است

«پویش همدلی» همزمان با عید فطر در اردبیل اجرا می‌شود

سرمای بهاره بیش از ۴۰ هزار میلیارد ریال به باغات مشگین شهر خسارت وارد کرد

کد خبر: 19036 | تاریخ انتشار: 16:04:35 - شنبه 21 فروردین 1395 | 5 نظر | |

رئیس شورای شهر مشگین‌شهر:

در راستای حمایت از سرمایه گذاران پازل ورودی و آسفالت پل معلق تا هفته آینده تکمیل می شود

ایلقار نیوز:رئیس شورای شهر مشگین‌شهر گفت: در راستای زیباسازی فضای داخلی شهر، طی DSC01986جلسه‌ای با شهرداری، تعامل شورای شهر و شهرداری با تشکل‌های مردمی مشگین‌شهر افزایش می‌یابد.

ولی قاسمی اظهار داشت: با توجه به فعالیت گروه‌های مردم در زیباسازی فضای داخل شهر و همکاری مطلوب این تشکل‌ها در آماده‌سازی شهر برای استقبال از مسافران نوروزی، شورای شهر طی جلسه‌ای با شهردار مشگین‌شهر در راستای افزایش تعامل با سازمان‌های مردم نهاد است.

وی با تقدیر از فعالیت سازنده گروه‌های مردمی و نیز جوانان فعال در کاشت هزاران درخت در سطح شهر تصریح کرد: نیاز است تشکل‌های مردمی برای تداوم فعالیت‌های سازنده خود در امور شهری نسبت به شناسنامه دار کردن گروه‌های خود از مجاری قانونی اقدام کنند تا هم دایره فعالیت‌هایشان افزایش یابد و نیز از تشکل‌های مردمی قانونی برخوردار باشند.

رئیس شورای شهر مشگین‌شهر با توجه به گردشگر پذیر بودن شهرستان افزود: تعدد گروه‌های مردمی و احساس مسئولیت شهروندان در راستای داشتن شهری زیبا و به دور از آلودگی‌های زیست محیطی، بیانگر فرهنگ بالای اهالی مشگین‌شهر است که در این راستا شورای شهر و شهرداری از عموم سازمان‌های مردم نهاد در مشگین‌شهر حمایت می‌کند.

قاسمی با اشاره به مشکلات موجود در پل معلق نیز بیان کرد: درصدد هستیم با همکاری شهرداری پازل خیابان منتهی به پل معلق از سمت انبار هلال‌احمر را از هفته آینده شروع کنیم و تنظیف و آسفالت مربوط به راه‌ ارتباطی منطقه نمونه گردشگری را نیز انجام دهیم چراکه شورا و شهرداری از تمام سرمایه‌گذاران بخش خصوصی حمایت می‌کند.

وی با اشاره به ساماندهی ورودی‌های مشگین‌شهر گفت: مشکلات تملک اراضی برای احداث بزرگترین میدان شهر در ورودی شهرستان از سمت روستای نصیرآباد حل شده و در حال حاضر عملیات اجرایی این میدان به پیمانکار سپرده شده و پروژه در حال انجام است.

انتهای پیام/تسنیم

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است


5 ديدگاه مطلب براي " در راستای حمایت از سرمایه گذاران پازل ورودی و آسفالت پل معلق تا هفته آینده تکمیل می شود " ارسال شده است.

 1. میرزا گفت:

  این بیانات یک عقب نشینی مفتضحانه محسوب می شود و نمی تواند تهدید تشکل های مردم نهاد را توجیه کند .باختید آقا ولی .بد جوری هم باختید.

 2. فرشاد گفت:

  خخخخخخخخخخخخ
  یعنی تا دیروز مردم این روستاشهر عددی محسوب نمیشدند که در راستای رضایت خاطر آنها این اقدامات را انجام دهید آره؟
  حالا فقط بخاطر حمایت سرمایه گذاران و رضایت خاطر آنها و خدایی ناکرده!!! بخاطر تتمه ای برای جیب مبارک به این فکر افتاده اید…!
  دلفین ها هم پرواز میکنند! برگرفته از کتاب مشکین شهر تلاقی تاریخ و جغرافیا!

 3. بهروز گفت:

  آقا عرض کنم سر و وضع مانکن های فروشگاه ها هم چندان تعریفی ندارند.از تشکل های بدون شناسنامه می خواهیم به فکر اینها هم باشند.نزدیکی های انتخابات شورا به درد می خورند.

 4. خیاوی گفت:

  سلام ،ریاست محترم شورا ،لطفا توضیح دهند ،نمود کارشان را در کجای شهر ببینیم ؟
  در چاله چوله های شهر یا آشغالها خیابانه و کوچه ها ،یا مبلمان شهری ،یا حق الجلسه هایی که گرفته اند و در قبالش کار نکرده اند ؟
  یا خودسر خواندن مردم ،یا توهین به هنرمندان و دلسوزان یا …..

  • فرشاد گفت:

   یا جمع کردن پوسترهای نمایش طنز موزیکال که برای خراب نشدن در و دیوار شهر به صورت آویز در خیابانها نصب شده بود تا بعدا جمع آوری آن راحت تر باشد و آسیبی به چهره شهر نزند، و به شهرداری طی اقدامی گازعنبری دو روز قبل نمایش اقدام به جمع آوری آنها کرد!

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار