خسارت ۲ هزار میلیارد تومانی بلایای طبیعی در مشگین‌شهر

معرفی روستای «موئیل» مشگین‌شهر برای ثبت جهانی در یونسکو

تجلیل از ۲۴ اثر برتر در هنرواره «عباس زمان» در مشگین شهر

مرکز هوشمند ترافیک مشگین‌شهر با اختصاص ۱۵۰ میلیارد ریال راه اندازی می شود

بقعه شیخ حیدر مشگین‌شهر نماد معماری ایلخانان

چرای زودهنگام ویرانگر مراتع استان اردبیل

موزه خصوصی نگارخانه اسناد تاریخی در مشگین‌شهر افتتاح شد

نسخه الکترونیکی شماره 107 دوهفته نامه ایلقار

احتمال جیره‌بندی آب مشگین‌شهر در تابستان امسال

طرح آبرسانی مشگین شهر نیازمند هفت هزار میلیارد ریال اعتبار است

سدهای نیمه‌خالی شهرستان مشگین‌شهر؛ تنش آبی در کمین است

«پویش همدلی» همزمان با عید فطر در اردبیل اجرا می‌شود

کد خبر: 19198 | تاریخ انتشار: 21:34:29 - دوشنبه 30 فروردین 1395 | بدون نظر | |

فرمانده انتظامی مشگین‌شهر:

فرصت‌های شغلی در کمپ معتادان مشگین‌شهر ایجاد می‌شود

ایلقار نیوز:شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان مشگین‌شهر با حضور دستگاه های اجرایی شهرستان در محل فرماندار مشگین‌شهر برگزار شد.

سرهنگ کریم نوری در این جلسه ابراهیم امامی فرماندار مشگین‌شهر با بیان اینکه در سال 94 شورای مبارزه با مواد مخدر شهرستان مشگین‌شهر در استان اردبیل رتبه اول را کسب کرده است افزود: اعتیاد یکی از آسیب های جدی جامعه و نقطه مقابل اقتصاد مقاومتی است لذا در سال جاری با اقدام و عمل مضاعف باید در برخورد با سوداگران مرگ و پیشگیری‌های لازم موجبات امنیت جامعه و شهروندان را بیش از پیش فراهم کرد.

 وی ادامه داد: برنامه 5 ساله شورای مبارزه با مواد مخدر استان اماده شده است و برنامه ها و تخصیص‌های آن برای شهرستان نیز انجام می‌گیرد لذا لازم است دستگاه های اجرایی در جذب اعتبار برنامه ها توجه ویژه ای داشته باشند.

 وی تصریح کرد: رویکرد دولت اجتماعی کردن مبارزه با مواد مخدر در کشور و فرهنگ سازی برای این فرایند است که در این راستا در حال ایجاد مجمع خیرین می‌باشیم لذا تلاش کلیه دستگاه‌ها در این راستا مورد انتظار است.

 سرهنگ کریم نوری فرمانده انتظامی شهرستان مشگین‌شهر در این جلسه از کشف یک و نیم کیلو تریاک در اولین ماه از سال 95 خبر داد و گفت: در سال جاری تلاش می‌شود فرماندهی انتظامی شهرستان به تجهیزات الکترونیکی مجهز شود تا عرصه برای توزیع کنندگان مواد مخدر تنگ تر از گذشته شود.

 وی با بیان اینکه با افزایش میزان دستگیری در این شهرستان تعداد تخلفاتی همچون سرقت در این شهرستان کاهش می‌یابد گفت: عمده سرقت هایی که در این شهرستان ان هم به صورت جزئی  انجام می‌گیرد توسط معتادان بوده که با دستگیری آنان آمار سرقت نیز کاهش می‌یابد.

 وی ادامه داد: به منظور سازماندهی معتادان کارتن خواب گرم خانه‌ای در کنار کمپ ترک اعتیاد در شهرستان راه اندازی می‌شود تا علاوه بر ایجاد امنیت در این شهرستان در محیطی امن نیز سکونت داشته باشند و برای اشتغال این افراد دستگاه بلوک زنی به همت شهرداران خریداری و در اختیار آنان قرار می‌گیرد تا از طریق آن به کار مشغول شوند لذا از دیگر دستگاه های اجرایی شهرستان انتظار می‌رود در خرید و فروش تولیدات آنان عنایت ویژه‌ای داشته باشند.

 سرهنگ نوری در این جلسه با اشاره به امار اعتیاد در سال 94 گفت: در بحث کشف تریاک در این شهرستان و در مقایسه با سال 93 در سال گذشته 29درصد امار کشفیات افزایش داشته است اما در مجموع کشفیات مواد مخدر این امار به 81 درصد افزایش یافته است، همچنین در خصوص دستگیری فروشندگان، توزیع کنندگان و مصرف کنندگان در سال 94 در مقایسه با سال 93 بالغ بر 11 درصد افزایش یافته است.

  در پایان جلسه از فرمانده انتظامی شهرستان و عوامل دخیل در کشفیات مواد مخدر تجلیل به عمل امد.

_DSC1161
_DSC1154  _DSC1157

انتهای پیام/ متن خبر مشکین سلام/

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار