چرای زودهنگام ویرانگر مراتع استان اردبیل

دستگاه‌های اجرایی اردبیل در تبیین موازین حجاب کوشا باشند

طرح آبرسانی مشگین شهر نیازمند هفت هزار میلیارد ریال اعتبار است

«پویش همدلی» همزمان با عید فطر در اردبیل اجرا می‌شود

سرمای بهاره بیش از ۴۰ هزار میلیارد ریال به باغات مشگین شهر خسارت وارد کرد

شهرداری مشگین شهر به ماشین آلات سنگین تجهیز شد

مشگین شهر قهرمان مسابقات مینی‌فوتبال جام پرچم آقایان استان اردبیل شد

منشور سازمان ملل متحد قربانی اهداف شیطانی وخبیث امریکای جنایتکار شده است

رهاسازی ۲ بهله عقاب طلایی در مشگین‌شهر

مشگین شهر قهرمان مسابقات لیگ برتر والیبال بانوان اردبیل شد

مردم با بصیرت کشورمان با رهبری داهیانه رهبر حکیم؛ صف خود را از اغتشاگران جدا کردند

مسیر صدور پروانه بیمارستان جدید مشگین شهر هموار شد

کد خبر: 19923 | تاریخ انتشار: 11:37:45 - دوشنبه 27 اردیبهشت 1395 | 2 نظر | |

باوجود بدهی های کلان شهرداری :

عملیات عمرانی شهرداری شتاب بیشتری میگیرد

ایلقار : شهرداری مشکین شهر با توجه به بدهی های کلانی که دارد و این بدهی ها در سنوات گذشته انباشته و حدود 17 میلیارد تومان رسیده اداره امور شهرداری را با مشکلاتی مواجه کرده  این در حالی است که ماهانه مبلغ 700 میلیون تومان برای اداره امور و حقوق و دستمزد کارگران باید تامین گردد

مظلومی در گفتگو با خبرنگار ایلقار گفت : ما تلاش کرده ایم با مدیریت بر هزینه ها سیستم شهرداری را در جهت ارتقای عملکرد تقویت نموده و با برنامه های دردست اقدام وضعیت فعلی شهرداری را ساماندهی نموده و افق روشنی را برای آینده شهر ترسیم نماییممظلومی

شهردار مشکین شهر با اشاره به عملیات عمرانی آغاز شده در شهرداری گفت :رشد و گسترش شهرنشینی در سال های اخیر مستلزم خدمات رسانی در حوزه های مختلف شهری است و در این بین پروژه های عمرانی و و خدماتی نقش سازنده ای درتوسعه شهری دارد.

وی تصریح کرد :رسیدگی به مبادی شهر ها اولویت اصلی فعالیت عمرانی در سال 95 قرار دارد زیرا چشم انداز هر شهری در ورودی ها نقش می بندد و هرچه قدر ورودی ها ساماندهی و به مراتب چشمگیر باشد به همان اندازه مبلمان شهری بهتر نمود پیدا میکند براین اساس شهرداری مشکین شهر با تجهیز امکانات و تجهیزات درصدد احداث بزرگترین میدان شهر از سمت ورودی نصیرآباد که استارت آن در ماههای پایانی سال زده شده است آغاز کرده و با بهره گیری از تجربیات و نظرات کارشناسان  امر در طراحی نسبت به احداث این میدان اقدام نموده است که امیدواریم با بهره برداری از این طرح شاهد ورودی بهتر و در شان و منزلت مردم فهیم مشکین شهر باشیم .

شهردار مشکین شهر  مردم را بهترین حامی و بهترین قاضی در بررسی عملکرد خادمان خود خواند و افزود: شهرداری با تمام معضلات و مشکلاتی که دارد سعی بر آن دارد تا به بهترین نحو ممکن به شهروندان خدمات ارائه نماید و خدمتگزاران شما در این نهاد شبانه روزی در تکاپو هستند تا شهروندان در کمال آسایش و آرامش به زندگی و امورات روزمره خود بپردازند.

مظلومی گفت :روزانه بیش از 60 تن زباله به محل دفن زباله انتقال داده می شود و این هزینه سنگینی برای شهرداری دارد ولو ما در کنار این خدمات پروژه های عمرانی و خدماتی افزونی را در برنامه ها و طرح های خود داریم که بیشتر منابع آن از محل درآمدهای شهرداری تامین و مصرف می شود .

شهردار مشکین شهر گفت در راستای افزایش میزان خدمات و کارایی و مدیریت هزینه ها و درآمدها درحوزه خدمات شهری طبق مصوبات شورای اسلامی شهر بخش خدماتی  به شرکت های خصوصی واجد الشرایط واگذار خواهد شد   تا بدین طریق هم حوزه فعالیت خدمات شهری ساماندهی گردند و هم نظارت بیشتر و بهتری در این خصوص صورت بگیرد.

وی بازگشایی خیابان آیت را یکی دیگر از پروژههای مهم عمرانی در سال جدید خواند و تاکید کرد طی فراخوان عمومی از مالکان محترم این محدوده خواسته شده تا هرچه سریعتر نسبت به تعیین تکلیف املاک خود واقع در این محدوده اقدام نمایند تا شهرداری نسبت به تملک و بازگشایی خیابان فوق اقدام نماید.

شهردار مشکین شهر گفت :با بازگشایی این خیابان ترافیک خیابان اصلی کاهش یافته و تردد در این مسیر به سهولت انجام خواهد گرفت .

وی حمایت از سرمایه گذاران و گردشگران را از مهمترین برنامه های شهرداری خواند و اظهار داشت شهرداری از تمام سرمایه گذاران حمایت کرده و آماده اجرای طرح های مشارکتی در تمام زمینه ها خصوصا گردشگری می باشد .

احداث شهربازی مدرن در پارک مهر و حمایت از برنامه های فرهنگی در ماههای اخیر نمودی از مشارکت شهرداری در این حوزه می باشد و ما تمام تلاش و کوشش خود را خواهیم کرد تا در ماههای آتی برنامه های فرهنگی خود را وسع داده و اعتقاد داریم فعالیتهای فرهنگی باید همسو با فعالیتهای عمرانی اجرا گردد و سرمایه گذاری در امورات فرهنگی می تواند نتایج مطلوبی را برای شهر و بالاخص جامعه داشته باشد.

مظلومی گفت در راستای حمایت از فعالیتهای فرهنگی و جامعه هنری طبق نشستی که با هنرمندان شهر داشتیم تصمیم گرفتیم مکان مناسبی را برای فعالیت هنرمندان شهر در نظر بگیریم و براین اساس با مشخص کردن مکان مورد نظر همکاری های لازم را جهت تجهیز این مرکز فراهم نمودیم تا بتوانند با فراغ بال بیشتر به فعالیتهای فرهنگی بپردازند.

مهندس مظلومی در رابطه با توسعه فضای سبز با اشاره به پرورش بوته های گل در گلخانه شهرداری افزود: درراستای زیباسازی بلوارهاو فضای سبز شهری کاشت بیش از یکصد هزار بوته گل و گیاه در نقاط مختلف شهر شروع شده است و جهت حفظ فضای سبز ونگهداری آن 12 عدد چمن زن جدید خریداری شده است و در تلاش هستیم با آبیاری مناسب و به موقع ازفضای سبز حفاظت و نگهداری کنیم .

شهردار مشکین شهر تنوع گونه های گیاهی و توجه به شرایط اقلیمی در انتخاب و کاشت گلهای زینتی را از اولویت های مهم فضای سبز خواند و تصریح کرد:امیدواریم با گلکاری میادین و بلوارها و همکاری شهروندان با شهرداری بتوانیم در ایجاد محیطی سبز و زیبا موفق عمل نماییم

آسفالت معابر و خیابانهای سطح شهر امسال نسبت به سالهای گذشته افزایش خواهد یافت و چنانچه شرایط جوی اجازه دهد مسیرهایی که در لیست عمرانی شهرداری قرار گرفته آسفالت ریزی و در برخی از موارد لکه گیری خواهند شد .

در دوهفته اخیر آسفالت ریزی غریبان ، مدرس ، ولیعصر ، جهاد و تعدادی از مسیرهایی که وضعیت نامناسبی قرار داشتند شروع و با تامین مصالح و قیر مورد نیاز حوزه کاری خود را در حوزه آسفالت ریزی گسترش خواهیم داد .

شهردار مشکین شهر عملیات عمرانی مسیرهای گردشگری را از اولویت های مهم کاری فصل جاری عنوان کرد و گفت: با توجه به اینکه مشکین شهر پیشرفت چشمگیری در حوزه گردشگری داشته ضرورت امر ایجاب میکند که مسیرهای گردشگری را ساماندهی کرده و عملیات عمرانی در محدوده این مسیرها را بهبود بخشیم

وی گفت پازل چینی ادامه مسیر گردشگری پل معلق ، جدول گذاری ، احداث دیوار حائل و … تا فصل گردشگری و ورود مسافران به مرحله اجرا در خواهد آمد.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است


2 ديدگاه مطلب براي " عملیات عمرانی شهرداری شتاب بیشتری میگیرد " ارسال شده است.

  1. دلواپس دلواپس گفت:

    درود برشهردار توانمند و مدیرنمونه مشگین شهر با اداره شما انشاله گلستان خواهد شد

  2. فرشاد گفت:

    اشید ولی اینانما…!

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار