اختصاص ۱۵۰ میلیارد ریال برای راه‌اندازی مرکز هوشمند ترافیک در مشگین‌شهر

بقعه شیخ حیدر مشگین‌شهر نماد معماری ایلخانان

چرای زودهنگام ویرانگر مراتع استان اردبیل

موزه خصوصی نگارخانه اسناد تاریخی در مشگین‌شهر افتتاح شد

نسخه الکترونیکی شماره 107 دوهفته نامه ایلقار

طرح آبرسانی مشگین شهر نیازمند هفت هزار میلیارد ریال اعتبار است

سدهای نیمه‌خالی شهرستان مشگین‌شهر؛ تنش آبی در کمین است

«پویش همدلی» همزمان با عید فطر در اردبیل اجرا می‌شود

حمایت از بخش خصوصی راهکار مؤثر بر جریان رشد تولید

ثبت ششمین ژئوسایت طبیعی

سرمای بهاره بیش از ۴۰ هزار میلیارد ریال به باغات مشگین شهر خسارت وارد کرد

باغداران مراقب سرمازدگی بهاره باشند

کد خبر: 19984 | تاریخ انتشار: 8:21:45 - شنبه 1 خرداد 1395 | 1 نظر | |

با حضور مدیر کل صداو سیمای اردبیل :

افتتاح فرستنده دیجیتالی روستای کوجنق

ایلقار نیوز :به گزارش روابط عمومی بخشداری مرکزی:عبدالله مددی در آیین افتتاح فرستنده دیجیتالی روستای کوجنق از توابع بخش مرکزی مشگین شهراظهار داشت :امسال اولویت سازمان زیرپوشش بردن مناطق بیشتری از کشور به شبکه های دیجیتال به ویژه مناطق مرزی است.
مدیرکل صداو سیمای مرکز اردبیل با اشاره به موقعیت جغرافیایی استان اردبیل گفت: ۱۸۰ فرستنده آنالوگ روستایی در مناطق مختلف استان وجود دارد که تبدیل هر یک از این ایستگاهها به سیستم دیجیتالی نیازمند یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال است.افتتاح
مددی با بیان اینکه تامین این میزان اعتبار به تنهایی از عهده سازمان صدا و سیما خارج است خواستار مشارکت فرمانداران در این زمینه شد.
وی گفت: استفاده از شبکه های دیجیتالی صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران از مطالبات به حق مردم است و تلاش می شود با مساعدت و همکاری استانداری و فرمانداران مناطق مختلف استان این خواسته اهالی محقق شود.
مدیرکل صداو سیمای مرکز اردبیل افزود: برای راه اندازی فرستنده دیجیتالی روستای کوجنق یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال از محل منابع داخلی سازمان و فرمانداری شهرستان مشگین شهر هزینه شده است.
به گفته مددی ، با راه اندازی این فرستنده بیش از چهار هزار نفر از اهالی این روستا قادر خواهند بود ۱۸شبکه تلویزیونی و۲۰ شبکه رادیویی را به صورت دیجیتالی و با کیفیت عالی دریافت کنند.
حجت الاسلام رضا باوقار امام جمعه و ابراهیم امامی فرماندار مشگین شهر نیز در این آیین با بیان اینکه بهره مندی مردم از برنامه های صدا و سیما موجب ارتقای آگاهی و تقویت باورهای دینی و ملی می شود خواستار تقویت صدای رادیو اردبیل در شهرستان مشگین شهر شدند.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است


1 ديدگاه مطلب براي " افتتاح فرستنده دیجیتالی روستای کوجنق " ارسال شده است.

  1. نا شناس 2 گفت:

    این دکل که میگین یک ماه پیش افتتاح شد و خبرش رو از اخبار استان اردبیل پخش کردند . یا خبر استان اردبیل دروغ هست و یا ایتکه شما دیر نوشتین و یا این که من بدون مطالعه نطر دادم !!!!!!

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار