۱۲۰ فرصت سرمایه‌گذاری در استان اردبیل قابل اجرا است

یک سوم پرونده‌های کیفری در اردبیل مربوط به خشونت است

دستورالعمل‌های مراکز «مثبت زندگی» بازنگری شد

۴۰۰ راهدار اردبیل آماده ارائه خدمات در زمستان ۱۴۰۱ هستند

فعالیت ۲ هزار شرکت تعاونی در اردبیل

پروژه تامین آب روستای «نقدی علیا» به بهره‌برداری رسید

عملیات انتقال آب از سد احمدبیگلو به تصفیه‌خانه مشگین‌شهر از سر گرفته شد

برترین‌های جشنواره تئاتر منطقه‌ای مشگین‌شهر معرفی شدند

صحت عملکرد بیش از ۲۰۰ وسیله سنجش سبک در اردبیل بررسی شد

توسعه سرمایه‌گذاری در حوزه گردشگری آب اردبیل

راه‌اندازی نخستین آزمایشگاه قارچ شناسی در اردبیل

شوراهای فرهنگ عمومی استان‌ها تقویت می‌شوند

کد خبر: 34564 | تاریخ انتشار: 20:41:26 - جمعه 27 اسفند 1400 | بدون نظر | |

رئیس هیات انجمن‌های ورزشی استان اردبیل:

رکوردزنی هیات انجمن‌های ورزشی اردبیل در صدور بیمه ورزشی

رئیس هیات انجمن‌های ورزشی استان اردبیل از رکوردزنی این هیات در صدور بیمه ورزشی و تعداد ورزشکاران سازمان یافته هیات انجمن‌های ورزشی استان اردبیل خبر داد.


محمدعلی پهناور، رئیس هیات انجمن‌های ورزشی استان اردبیل اظهار کرد: با توجه به اقدامات انجام یافته، در سال ۱۴۰۰ برای اولین بار از زمان تاسیس این هیات ورزشی در استان تعداد بیمه‌های ورزشی صادر شده به بیشترین تعداد خود رسیده و نسبت به سال گذشته نیز افزایش بی‌سابقه ۲ برابری داشته است.
وی افزود: این مهم که یکی از شاخص‌های اصلی موفقیت هیات‌های ورزشی است و علی‌رغم محدودیت‌های کرونایی در طی دو سال گذشته انجام یافته است که نشانگر برنامه‌ریزی صحیح و دقیق و تلاش‌های اعضای هیات انجمن‌های ورزشی استان اردبیل در توسعه رشته‌های ورزشی تحت پوشش بوده است.
رئیس هیات انجمن‌های ورزشی استان اردبیل تشریح کرد: فعال شدن انجمن‌های ورزشی تحت پوشش این هیات و هم‌چنین تعدادی از هیات‌های شهرستان‌ها و اجرای طرح‌های استعدادیابی مختلف در طی دو سال اخیر، توجه به کار تیمی و مدیریت حرفه‌ای از جمله دلایل دستیابی به این موفقیت ماندگار در هیات انجمن‌های ورزشی استان اردبیل بوده است.
پهناور ادامه داد: تمامی اقدامات انجام یافته در این هیات بر اساس برنامه‌ ۴ ساله تدوین شده به مرحله اجرا درآمده است که در سال‌های آینده نیز روند رو به رشد کنونی را ادامه خواهیم داد.
وی تشریح کرد: رعایت اخلاق حرفه‌ای و ارزش‌گذاری به روسای کمیته‌های ورزشی و مربیان نقش بسیار مهمی در افزایش تعداد ورزشکاران رشته‌های مختلف تحت پوشش این هیات داشته و هم‌چنان تمام تلاش خود را در راستای پیشبرد اهداف عالی و رشد و توسعه این هیات در استان انجام خواهیم داد.
رییس انجمن هیات‌های ورزشی استان اردبیل عنوان کرد: این موفقیت نمونه‌ای از اقدامات در راستای رشد این هیات ورزشی بوده و لذا برنامه‌های توسعه‌ای خود را در سال ۱۴۰۱ نیز ادامه داده و با راه‌اندازی یا ارتقای فعالیت تعداد دیگری از رشته‌های ورزشی شاهد پیشرفت روزافزون خواهیم بود.
وی گفت: تلاش‌های صادقانه اعضای هیئت رئیسه، روسای هیات‌های شهرستان‌ها، روسای انجمن‌های ورزشی، روسای کمیته‌های اجرایی، مربیان، داوران و ورزشکاران هیات در کسب این موفقیت بسیار موثر بوده و لذا زحمات گروهی این اعضا شایسته قدردانی است.

ایلقار نیوز / مهدی انوری آذر

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار