۱۲۰ فرصت سرمایه‌گذاری در استان اردبیل قابل اجرا است

یک سوم پرونده‌های کیفری در اردبیل مربوط به خشونت است

دستورالعمل‌های مراکز «مثبت زندگی» بازنگری شد

۴۰۰ راهدار اردبیل آماده ارائه خدمات در زمستان ۱۴۰۱ هستند

فعالیت ۲ هزار شرکت تعاونی در اردبیل

پروژه تامین آب روستای «نقدی علیا» به بهره‌برداری رسید

عملیات انتقال آب از سد احمدبیگلو به تصفیه‌خانه مشگین‌شهر از سر گرفته شد

برترین‌های جشنواره تئاتر منطقه‌ای مشگین‌شهر معرفی شدند

صحت عملکرد بیش از ۲۰۰ وسیله سنجش سبک در اردبیل بررسی شد

توسعه سرمایه‌گذاری در حوزه گردشگری آب اردبیل

راه‌اندازی نخستین آزمایشگاه قارچ شناسی در اردبیل

شوراهای فرهنگ عمومی استان‌ها تقویت می‌شوند

کد خبر: 37691 | تاریخ انتشار: 10:21:34 - جمعه 22 مهر 1401 | بدون نظر | |

رئیس اداره راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای شهرستان مشگین‌شهر:

بکارگیری ۸۰۰ تن آسفالت برای لکه‌گیری راه‌های مشگین‌شهر

رئیس اداره راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای شهرستان مشگین‌شهر گفت:با استفاده از ۸۰۰ تن آسفالت سرد و گرم محورهای مواصلاتی این شهرستان در ۶ ماهه گذشته لکه‌گیری شده است.
 رضا فرج‌پور عصر امروز در بازدید از محورهای روستاهای شهرستان مشگین‌شهر اظهار کرد: در ۶ ماهه نخست سال جاری، راهداران راه ۲۸ روستا را به‌طول ۳۰۰ کیلومتر که در اثر سیلاب مسدود شده بود بازگشایی کردند.
وی، در جهت هموارسازی راه‌های روستایی از تیغ‌زنی و تسطیح هزار و ۴۰۰ کیلومتر از حریم راه‌های اصلی، خاکی و شنی شهرستان مشگین‌شهر در ۶ماهه گذشته خبر داد و افزود: در مدت یاد شده ۳۷۰ کیلومتر از افتادگی شانه راه‌های این شهرستان اصلاح و رفع شده است.
رئیس اداره راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای شهرستان مشگین‌شهر با اشاره به اینکه ۳۵۰ کیلومتر از محورهای مواصلاتی این شهرستان در ۶ ماهه گذشته خط کشی شده است تصریح کرد: برای جلوگیری از پرت شدن وسائط نقلیه راهداران ۴۰۰ متر مکعب دپوی مصالح  و خاکی در پرتگاه‌ها ایجاد کرده‌اند.
فرج‌پور زیرسازی و بهسازی ۳۰ کیلومتر از راه‌های روستایی شهرستان مشگین‌شهر را در ۶ ماهه گذشته یادآور شد و ادامه داد: از این میزان ۴ کیلومتر عملیات بهسازی و زیرسازی در روستای خانکندی، ۵/۳کیلومتر در روستای گل‌چشمه،  / ۳کیلومتر در روستای قادرلو، ۵۰۰ متر در سه‌راهی احمدبیگلو، ۳۰۰متر در سه راهی وله‌زیر،۴  ونیم کیلومتر در روستای دمقلی‌، ۳ کیلومتر در روستای سیدبیگلو، ۲ کیلومتر در روستای ساربانلار، ۵/۴ کیلومتر در روستای قرخ‌بلاغ و ۵ کیلومتر نیز در روستای نولی‌بلاغ انجام شده است.
وی افزود: در مدت فوق راهداران ۲۰ کیلومتر عملیات روکش آسفالت و پخش آسفالت در راه‌ی روستایی گل‌چشمه، دمقلی، قادرلو، مشیران، قوشه، خانکندی، آلوچ، سه‌راهی احمدبیگلو، سه راهی وله زیر اجرا کرده‌اند.
رئیس اداره راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای شهرستان مشگین‌شهر صیانت و حفاظت از حریم راه را به‌عنوان سرمایه ملی از وظایف مهم راهداران دانست و عنوان کرد: با فعالیت گشت راهداری در محورهای مواصلاتی، جهت جلوگیری از تجاوز به حریم راه؛ ۱۰۵ مورد اخطار کتبی به متخلفان ابلاغ، از ۳۵ مورد تجاوز به حریم و ساخت و ساز غیرمجاز جلوگیری شده، با اخذ دستور قضایی ۸ مورد تخریب و ۸۵ مورد مجوز ساخت و ساز و استعلام در شش ماهه اول ۱۴۰۱ صادر شده است.
فرج پور تصریح کرد:در ۶ ماهه گذشته ۴۲ عدد تابلو و بنر غیرمجاز نیز از سطح جاده‌های این شهرستان برچیده شده است.
وی تعمیر و مرمت ۸ عدد از چراغ‌های چشمک زن، تعمیر و ترفیع ۶۵۰ شاخه گاردریل، نصب ۸۰ مترمربع بنر و تابلو اطلاعاتی و هشدار دهنده، رنگ آمیزی ۸۰۰ متر ازسرعت‌گاه‌ها و نگهداری  ۷۵عدد از چراغ‌های چشمک زن و روشنایی را  از دیگر اقدامات مهم راهداران در ۶ ماهه گذشته برشمرد.
رئیس اداره راهداری و حمل ونقل جاده‌ای شهرستان مشگین‌شهر از جابه‌جایی ۵۴ هزار تن کالا در ۶ ماهه گذشته در این شهرستان خبرداد و گفت: ۶ شرکت حمل‌ونقل در حوزه شهرستان مشگین‌شهر در حال خدمات رسانی به مردم و صاحبان کالا هستند.
فرج پور با اشاره به اینکه در مدت یاد شده ۱۳۲ هزار و۷۵۷  نفر مسافر نیز در این شهرستان جابه‌جا شده‌اند ادامه داد: نسبت به مدت مشابه سال قبل ۱۶ درصد افزایش را در جابه‌جایی مسافر داشتیم.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار