۱۲۰ فرصت سرمایه‌گذاری در استان اردبیل قابل اجرا است

یک سوم پرونده‌های کیفری در اردبیل مربوط به خشونت است

دستورالعمل‌های مراکز «مثبت زندگی» بازنگری شد

۴۰۰ راهدار اردبیل آماده ارائه خدمات در زمستان ۱۴۰۱ هستند

فعالیت ۲ هزار شرکت تعاونی در اردبیل

پروژه تامین آب روستای «نقدی علیا» به بهره‌برداری رسید

عملیات انتقال آب از سد احمدبیگلو به تصفیه‌خانه مشگین‌شهر از سر گرفته شد

برترین‌های جشنواره تئاتر منطقه‌ای مشگین‌شهر معرفی شدند

صحت عملکرد بیش از ۲۰۰ وسیله سنجش سبک در اردبیل بررسی شد

توسعه سرمایه‌گذاری در حوزه گردشگری آب اردبیل

راه‌اندازی نخستین آزمایشگاه قارچ شناسی در اردبیل

شوراهای فرهنگ عمومی استان‌ها تقویت می‌شوند

کد خبر: 38146 | تاریخ انتشار: 15:25:04 - چهارشنبه 27 مهر 1401 | بدون نظر | |

طی مراسمی :

سیدحمید عباداللهی به‌عنوان رئیس جدید دفتر نظارت و بازرسی انتخابات استان اردبیل معرفی شد

ایلقارنیوز: محمد حسن صادقی مقدم در حاشیه آئین معرفی رئیس دفتر نظارت و بازرسی انتخابات استان اردبیل،با بیان اینکه ۲۵۰ هزار نفر در کشور در مجموعه شورای نگهبان در برگزاری انتخابات همکاری می کنند، از تغییر تعدادی از قوانین انتخاباتی در آینده نزدیک خبر داد.

 معاون اجرایی و امور انتخابات شورای نگهبان اظهار کرد: در بسیاری از موارد مختلف قانون انتخابات نیازمند اصلاح بود از جمله مواعد و وقت‌های رسیدگی، تبلیغات، هزینه‌های انتخاباتی ویژگی‌ها و شاخص‌های داوطلبان نمایندگی و قسمت‌های دیگری که این روزها به طور فشرده در کمیسیون مربطه در حال رسیدگی است.

 وی افزود: امیدواریم این قانون تا قبل از سال به تصویب نمایندگان محترم مجلس برسد و از تایید شورای نگهبان بگذرد و بتوانیم برای سال آینده که انتخابات مجلس شورای اسلامی  و خبرگان را در پیش داریم این قانون را ملاک عمل قرار دهیم و انتخابات پرشوری داشته باشیم.

قدرت جمهوری اسلامی ایران مانع خیال‌پردازی دشمنان شده است

استاندار اردبیل در این مراسم با اشاره به قدرت جمهوری اسلامی ایران در بخش‌های مختلف، گفت: با این قدرت، هیچ یک از دشمنان دیگر نمی‌توانند خیالات خام گذشته خود را درباره ایران تصور و بیان کنند.

سیدحامد عاملی  افزود: جمهوری اسلامی ایران در بخش‌های مختلف همچون نظامی و امنیتی به قدرتی دست یافته است که هیچ یک از دشمنان منطقه‌ای و فرامنطقه‌ای دیگر نمی‌توانند خیالات خام گذشته خود را تصور و بیان کنند.

وی با اشاره به جایگاه مهم شورای نگهبان افزود: در ایام نزدیک به انتخابات شاهد هجمه‌های سنگین خارجی و داخلی به شورای نگهبان می‌شویم که علت این هجمه‌ها، حفاظت و پاسداری شورای نگهبان از انقلاب اسلامی است.

استاندار اردبیل ادامه داد: شورای نگهبان باید همچون گذشته و بدون توجه به هجمه‌ها و فشارها، به وظیفه ذاتی خود را در حفاظت از انقلاب اسلامی عمل کند.

عاملی بیان کرد: بخش قابل توجهی از مشکلات موجود جامعه ریشه فرهنگی دارد و متأسفانه در سال‌های اخیر بخش‌های مختلف حوزه فرهنگ راکد بوده‌اند که طی یک سال اخیر اقداماتی برای احیای بخش‌های مذکور آغاز شده است.

 در این مراسم که معاون اجرایی شورای نگهبان نیز حضور داشت، با قدردانی از زحمات ۱۲ ساله داور نظرعلیان، سیدحمید عباداللهی به‌عنوان رئیس جدید دفتر نظارت و بازرسی انتخابات استان اردبیل معرفی شد.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار