۱۲۰ فرصت سرمایه‌گذاری در استان اردبیل قابل اجرا است

یک سوم پرونده‌های کیفری در اردبیل مربوط به خشونت است

دستورالعمل‌های مراکز «مثبت زندگی» بازنگری شد

۴۰۰ راهدار اردبیل آماده ارائه خدمات در زمستان ۱۴۰۱ هستند

فعالیت ۲ هزار شرکت تعاونی در اردبیل

پروژه تامین آب روستای «نقدی علیا» به بهره‌برداری رسید

عملیات انتقال آب از سد احمدبیگلو به تصفیه‌خانه مشگین‌شهر از سر گرفته شد

برترین‌های جشنواره تئاتر منطقه‌ای مشگین‌شهر معرفی شدند

صحت عملکرد بیش از ۲۰۰ وسیله سنجش سبک در اردبیل بررسی شد

توسعه سرمایه‌گذاری در حوزه گردشگری آب اردبیل

راه‌اندازی نخستین آزمایشگاه قارچ شناسی در اردبیل

شوراهای فرهنگ عمومی استان‌ها تقویت می‌شوند

کد خبر: 41188 | تاریخ انتشار: 10:38:46 - شنبه 28 آبان 1401 | بدون نظر | |

برگزیدگان سینمای اردبیل تجلیل شدند

سعید نوریان  اظهار کرد: با توجه به تقارن روز سینما در شهریورماه با ایام عزاداری ماه صفر، قرار شد تا ویژه برنامه مهر سینمای ایران برگزار شود که شورای سیاست‌گذاری در استان اردبیل تصمیم گرفت این برنامه را ۲۶ آبان در فرهنگسرای بانوان اردبیل برگزار کند.

وی تصریح کرد: در این برنامه سعی شد تا از چهره‌های موفق و برتر سینمای استان اردبیل و پیشکسوتان تجلیل و تکریم شده و زحمات آنها پاس داشته شود.

معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل گفت: در این برنامه از شهدا و ایثارگران عرصه هنر و سینما نیز با اهدای لوح سپاس و هدایایی تجلیل شد تا دین خود را نسبت به این جهادگران عرصه ایثار و شهادت نشان دهیم.

نوریان افزود: در کنار تجلیل و تکریم از بزرگان و پیشکسوتان عرصه سینما، برترین‌های این حوزه نیز معرفی شدند تا به پاس زحمات آنها لوح تقدیر و هدیه‌ای ویژه تقدیم سینماگران برگزیده شود.

وی در بخش دیگری از سخنان خود خاطرنشان کرد: برترین‌ها در بخش کارگردانی، فیلمنامه‌نویسی، چهره‌پردازی، جلوه‌های ویژه، انیمیشن‌سازی، مستندسازی، فیلم کوتاه، بهترین موسیقی، تدوین، بخش بازیگری مرد و زن، صدابرداری و پژوهش سینما مورد تجلیل قرار گرفتند.

نوریان اضافه کرد: تلاش ما بر این است تا از لحاظ سخت‌افزاری و نرم‌افزاری امکانات مناسبی را مهیا کنیم تا اهالی سینما و فعالان این عرصه بتوانند فعالیت‌های رو به جلو و مناسبی را انجام دهند.

معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل بیان کرد: در این برنامه از ۲ سینمادار اردبیلی که چراغ سینمای انقلاب و قدس اردبیل را روشن نگه داشتند، تجلیل شد تا ما بتوانیم ادای دینی را به این فعالان و پیشکسوتان انجام دهیم.

 

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار