۱۲۰ فرصت سرمایه‌گذاری در استان اردبیل قابل اجرا است

یک سوم پرونده‌های کیفری در اردبیل مربوط به خشونت است

دستورالعمل‌های مراکز «مثبت زندگی» بازنگری شد

۴۰۰ راهدار اردبیل آماده ارائه خدمات در زمستان ۱۴۰۱ هستند

فعالیت ۲ هزار شرکت تعاونی در اردبیل

پروژه تامین آب روستای «نقدی علیا» به بهره‌برداری رسید

عملیات انتقال آب از سد احمدبیگلو به تصفیه‌خانه مشگین‌شهر از سر گرفته شد

برترین‌های جشنواره تئاتر منطقه‌ای مشگین‌شهر معرفی شدند

صحت عملکرد بیش از ۲۰۰ وسیله سنجش سبک در اردبیل بررسی شد

توسعه سرمایه‌گذاری در حوزه گردشگری آب اردبیل

راه‌اندازی نخستین آزمایشگاه قارچ شناسی در اردبیل

شوراهای فرهنگ عمومی استان‌ها تقویت می‌شوند

کد خبر: 40959 | تاریخ انتشار: 16:16:28 - شنبه 21 آبان 1401 | بدون نظر | |

بنیاد علوی از ایجاد اشتغال خرد و خانگی حمایت کند

 آیت الله سید حسن عاملی دیدار عصر جمعه در دیدار راهبر پهنه شمالغرب بنیاد علوی با وی ضمن قدردانی از خدمات و اقدامات شایسته بنیاد علوی در خدمت رسانی به مردم مناطق محروم استان اردبیل، اظهار کرد: خدمات و اقدامات بنیاد علوی در مناطق محروم استان به صورت ویژه رسانه ای و تبیین شود.

وی با اشاره به اهمیت جهاد تبیین در شرایط کنونی کشور، بیان کرد: به برکت انقلاب اسلامی اقدامات اساسی در بخش‌های مختلف محرومیت زدایی، تولید ثروت و علم و حوزه عمران و زیرساخت انجام شده است که باید این اقدامات بزرگ به مردم روایت شود.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل تصریح کرد: بنیاد علوی در برنامه های خود توجه ویژه به ایجاد اشتغال خرد با ارائه راهکارهای علمی و تعریف پروژه های خرد اشتغال زایی در مناطق محروم استان داشته باشد.

آیت‌الله عاملی با تاکید بر لزوم توجه ویژه بنیاد علوی برای تامین درآمد پایدار برای محرومین، افزود: ایجاد درآمد پایدار برای محرومین از طریق آموزش و ارائه تسهیلات اشتغالزایی بسیار مهم و حائز اهمیت است.

وی با بیان اینکه بسیاری از مسائل و مشکلات کشور ریشه‌ای فرهنگی دارد، گفت: توجه به مسائل فرهنگی و تربیتی هم در برنامه‌های اولویت‌دار بنیاد علوی در مناطق محروم قرار گیرد.

شهرستان های اصلاندوز و نمین به مناطق مورد حمایت بنیاد علوی افزوده می شود

سجاد مردانه راهبر پهنه شمالغرب بنیاد علوی نیز در این دیدار با اشاره به مناطق هدف و ویژه بنیاد علوی در استان اردبیل، بیان کرد: بنیاد علوی در مناطق محروم شهرستان‌های گرمی، انگوت، خلخال، کوثر، مشگین شهر در خدمت ولی نعمتان انقلاب اسلامی است و خدمات مختلفی ارائه می کند.

وی بیان کرد: شهرستان های اصلاندوز و نمین نیز در دستور کار بنیاد علوی برای اضافه شدن به مناطق مورد حمایت بنیاد می باشد.

مدیر پهنه شمالغرب بنیاد علوی افزود: در حوزه ساخت مسکن محرومین ۸۰۰ واحد برای خانواده های تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی و ۷۶۲ واحد برای خانواده غیر تحت پوشش در مناطق هدف بنیاد علوی در دست اقدام است.

وی گفت: امسال برای ایجاد اشتغال پایدار و حمایت از مشاغل خرد و خانگی نیز ۱۲۰ میلیارد تومان تسهیلات اشتغالزایی برای متقاضیان در مناطق هدف استان پرداخت می شود.

 

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار