۱۲۰ فرصت سرمایه‌گذاری در استان اردبیل قابل اجرا است

یک سوم پرونده‌های کیفری در اردبیل مربوط به خشونت است

دستورالعمل‌های مراکز «مثبت زندگی» بازنگری شد

۴۰۰ راهدار اردبیل آماده ارائه خدمات در زمستان ۱۴۰۱ هستند

فعالیت ۲ هزار شرکت تعاونی در اردبیل

پروژه تامین آب روستای «نقدی علیا» به بهره‌برداری رسید

عملیات انتقال آب از سد احمدبیگلو به تصفیه‌خانه مشگین‌شهر از سر گرفته شد

برترین‌های جشنواره تئاتر منطقه‌ای مشگین‌شهر معرفی شدند

صحت عملکرد بیش از ۲۰۰ وسیله سنجش سبک در اردبیل بررسی شد

توسعه سرمایه‌گذاری در حوزه گردشگری آب اردبیل

راه‌اندازی نخستین آزمایشگاه قارچ شناسی در اردبیل

شوراهای فرهنگ عمومی استان‌ها تقویت می‌شوند

کد خبر: 40942 | تاریخ انتشار: 18:44:07 - جمعه 20 آبان 1401 | بدون نظر | |

مسئولان ناکارآمد مشروعیت نظام را زیر سؤال می‌برند

حجت‌الاسلام جابر عزیزی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه شهر بیله‌سوار با دعوت همگان به رعایت تقوای الهی اظهار کرد: تقوا نخستین و مهمترین عامل رسیدن انسان به رستگاری و سعادت دنیوی و اخروی است.

وی با اشاره به تغییر موازنه قدرت در جهان تصریح کرد: نظم نوین جهانی در حال شکل‌گیری است و جمهوری اسلامی ایران مؤثرترین بازیگر در این نظم نوین جهانی است که دشمن از قدرت‌گیری و تأثیرگذاری آن در جهان هراسان است.

امام جمعه بیله‌سوار گفت: آمریکا همواره با پروژه‌های مختلف از جمله پایان تاریخ، دهکده جهانی و راهبرد امنیت ملی در قرن ۲۱ همواره سعی داشته، تنها بازیگر تصمیم‌ساز برای دنیا باشد.

حجت‌الاسلام عزیزی افزود: اکنون تغییر و تحولات دنیا چیز دیگری را به مردم دنیا مخابره می‌کند و آن اینکه هژمونی قدرت آمریکا در حال فروپاشی است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود خاطرنشان کرد: اغتشاشات اخیر که در کشور رخ داد، به خوبی عیان کرد که دشمنان قسم خورده ایران اسلامی از قدرت یافتن ایران و تأثیرگذاری آن در معادلات جهانی چقدر هراسان هستند که حاضرند این قدر برای تضعیف آن هزینه‌های گزافی را تقبل کنند.

حجت‌الاسلام عزیزی اضافه کرد: ما در گفتمان بیرونی «با گفتمان مقاومت» موفقیت‌های چشمگیری را کسب کرده‌ایم اما آنچه که دل مردمان ما را می‌آزارد برخی مسئولان ناکارآمد هستند که با عملکرد ناصواب خود، برای نظام و انقلاب هزینه می‌تراشند.

وی بیان کرد: از سپاه مقتدر بی‌حد و اندازه سپاسگزاریم که اخیراً با آزمایش موشک‌های قاره‌پیما نشان داد که ایران قوی همواره در قدرت دفاعی و نظامی جز اولین‌های جهانی است و این باید الگویی باشد برای مسئولان که برای خدمت به مردم و رونق تولید و اشتغال شبانه‌روز نشناسند.

امام جمعه شهرستان بیله‌سوار با تبریک فرارسیدن روز کتاب و کتابخوانی، خواستار ترویج فرهنگ کتابخوانی در بین نوجوانان و جوانان به ویژه نسل جدید منطقه شد.

 

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار