۱۲۰ فرصت سرمایه‌گذاری در استان اردبیل قابل اجرا است

یک سوم پرونده‌های کیفری در اردبیل مربوط به خشونت است

دستورالعمل‌های مراکز «مثبت زندگی» بازنگری شد

۴۰۰ راهدار اردبیل آماده ارائه خدمات در زمستان ۱۴۰۱ هستند

فعالیت ۲ هزار شرکت تعاونی در اردبیل

پروژه تامین آب روستای «نقدی علیا» به بهره‌برداری رسید

عملیات انتقال آب از سد احمدبیگلو به تصفیه‌خانه مشگین‌شهر از سر گرفته شد

برترین‌های جشنواره تئاتر منطقه‌ای مشگین‌شهر معرفی شدند

صحت عملکرد بیش از ۲۰۰ وسیله سنجش سبک در اردبیل بررسی شد

توسعه سرمایه‌گذاری در حوزه گردشگری آب اردبیل

راه‌اندازی نخستین آزمایشگاه قارچ شناسی در اردبیل

شوراهای فرهنگ عمومی استان‌ها تقویت می‌شوند

کد خبر: 41301 | تاریخ انتشار: 10:24:23 - سه‌شنبه 1 آذر 1401 | بدون نظر | |

۲۵۰ گروه جهادی در اردبیل ساماندهی شدند

 علی حبیب‌زاده عصر یکشنبه در رزمایش جهادگران فاطمی در اردبیل اظهار کرد: ۴۳۰ گروه جهادی در شهرستان اردبیل در بخش‌های مختلف فعالیت می‌کنند که عمده آنها با حضور در مناطق محروم، روستاها و محلات کم برخوردار سعی می‌کنند در حوزه‌های مختلف به اقشار آسیب‌پذیر خدمت‌رسانی کنند.

وی تنوع خدمت‌رسانی این گروه‌های جهادی را در بخش‌های بهداشتی، درمانی، عمرانی، فرهنگی و اشتغال‌آفرینی یادآور شد و تصریح کرد: با فعالیت مؤثری که گروه‌های جهادی فاطمی در شهرستان اردبیل انجام می‌دهند، سعی بر این است تا رفع محرومیت از چهره این مناطق انجام شده و تقویت منابع اقتصادی، درآمدی و معیشتی مردم را شاهد باشیم.

فرمانده سپاه اردبیل پیام اصلی بسیج را پیام عمران، آبادانی و خدمت‌رسانی بی‌منت توصیف کرد و گفت: در سایه فعالیت گروه‌های جهادی و بسیجی نه تنها تلاش برای رفع محرومیت است بلکه تقویت نظام اشتغال، کارآفرینی و اقتصادی مؤثر است تا مردم از مشکلات و گرفتاری‌های موجود نجات پیدا کنند.

حبیب‌زاده با تبریک هفته بسیج و برگزاری بیش از ۴۰۰ عنوان برنامه در شهرستان اردبیل افزود: بسیج شجره طیبه‌ای است که بنیان‌گذار کبیر انقلاب اسلامی با دوراندیشی تمام این نهال وفادار به انقلاب را غرس کرده تا امروز مردم از ثمره و میوه آن بهره بگیرند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود خاطرنشان کرد: ترس و واهمه‌ای که دشمن از بسیج و سپاه دارد، به خاطر روحیه مکتبی و ولایتمداری آن است که قطعاً در تقویت مؤلفه‌ها و مبانی اصلی انقلاب اسلامی حضور بسیجیان می‌تواند راهگشا و مؤثر باشد.

فرمانده سپاه اردبیل اضافه کرد: باید قدر این نیروی انقلابی و مردمی را بیش از گذشته بدانیم و در تقویت و انسجام‌بخشی آن گام‌های مؤثری برداشته شود.

 

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار