مجموعه ۴۰ تنی پرورش ماهیان سردآبی در مشگین شهر افتتاح شد

۳۰ هزار پرونده با مصالحه در اردبیل مختومه شده است

تحقق ۹۰ درصدی برنامه‌های ابلاغی اداره استاندارد اردبیل

افزایش سرعت وزش باد در اردبیل/بارش برف در ارتفاعات انتظار می رود

توسعه و محرومیت‌زدایی روستاها در اولویت قرار گیرد

هنرمندان اردبیلی جوایز جشنواره تئاتر فجر را درو کردند

واریز ۱۶۵ میلیارد تومان به حساب شهرداری‌ها برای توسعه عمرانی شهر

تعرفه گاز در مشگین‌شهر باید تغییر یابد

«امیر رجبی» مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی اردبیل معرفی شد

آغاز فعالیت کمیته‌های ستاد خدمات سفر در اردبیل

تحقق ۷۵ درصدی اشتغال در اردبیل/۵ هزار نفر صاحب شغل شدند

دولت اجرای رتبه‌بندی معلمان را با توان مضاعف پیگیری می‌کند

کد خبر: 43687 | تاریخ انتشار: 12:39:01 - جمعه 9 دی 1401 | بدون نظر | |

بنیاد مسکن سالانه ۴۰۰ هزار واحد مسکونی احداث می‌کند

معاون مسکن شهری بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: این بنیاد در راستای مشارکت در اجرای طرح ساخت نهضت ملی مسکن، احداث دست کم ۴۰۰ هزار واحد مسکونی را در دستور کار خود قرار داده است.

حمیدرضا سهرابی که برای سفری دو روزه به استان اردبیل سفر کرده است، امروز پنجشنبه در جریان بازدید از طرح‌های مسکن اقدام ملی و همچنین نهضت ملی مسکن خلخال به خبرنگار ایرنا اعلام کرد: ساخت سالانه یک میلیون واحد مسکن در قالب مسکن نهضت ملی از برنامه های وزارت راه و شهرسازی بوده که از این تعداد ۴۰۰ هزار واحد توسط بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ایران احداث می‌شود.

معاون مسکن شهری بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: از مجموع ۴۰۰ هزار واحد تعهد بنیاد مسکن در سال جاری ۲۰۰ هزار واحد مربوط به واحدهای مسکونی روستایی بوده که کار ساخت ۱۹۵ هزار واحد آغاز شده است.

سهرابی اظهار داشت: در بحث ساخت مسکن شهری هم با توجه به وجود ۱۲۰ هزار متقاضی معرفی شده هم اکنون عملیات ساخت این واحدها در مناطق مختلف کشور آغاز شده است.

وی اظهار کرد: عملیات اجرایی ۲ هزار واحد مسکونی شهری توسط بنیاد مسکن انقلاب اسلامی تکمیل و مورد بهره برداری قرار گرفته و بیش از سه هزار واحد مسکونی جدید هم در ایام دهه مبارکه فجر امسال مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد.

معاون مسکن شهری بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با بیان اینکه تلاش می‌کنیم هر سه ماه یک بار تعدادی از واحدها را مورد بهره‌برداری قرار دهیم، گفت: خوشبختانه روند اجرایی پروژه‌های احداث مسکن با حداقل تاخیر و همچنین متراژ و صرفه اقتصادی برای خانوارها مطلوب و قابل قبول بوده و پروژه‌های احداث مسکن بر اساس برنامه زمان‌بندی شده پیش می‌رود.

وی گفت: عملیات ساخت ۲ هزار واحدهای مسکونی در استان اردبیل در قالب طرح نهضت ملی توسط بنیاد مسکن این استان در سال جاری آغاز شده که با برنامه ریزی صورت گرفته مجموع واحدهای در دست اجرای این استان تا پایان خرداد ماه سال آینده به ۳ هزار و ۲۰۰ واحد خواهد رسید.

سهرابی با تقدیر از تلاش دست اندرکاران بنیاد مسکن خلخال در ساخت و احداث واحدهای مسکونی مسکن اقدام ملی اضافه کرد: پروژه ۶۰ واحدی مسکن اقدام ملی شهر خلخال که با کیفیت بسیار خوب ساخته شده تا پایان خردادماه سال آینده تکمیل و مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد.

وی گفت: عملیات اجرایی پروژه ۸۰ واحدی مسکن اقدام ملی نیز چند ماه دیرتر از پروژه ۶۰ واحدی در این شهر آغاز شده و این طرح نیز بر اساس برنامه زمان‌بندی شده پیش می‌رود.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار