مجموعه ۴۰ تنی پرورش ماهیان سردآبی در مشگین شهر افتتاح شد

۳۰ هزار پرونده با مصالحه در اردبیل مختومه شده است

تحقق ۹۰ درصدی برنامه‌های ابلاغی اداره استاندارد اردبیل

افزایش سرعت وزش باد در اردبیل/بارش برف در ارتفاعات انتظار می رود

توسعه و محرومیت‌زدایی روستاها در اولویت قرار گیرد

هنرمندان اردبیلی جوایز جشنواره تئاتر فجر را درو کردند

واریز ۱۶۵ میلیارد تومان به حساب شهرداری‌ها برای توسعه عمرانی شهر

تعرفه گاز در مشگین‌شهر باید تغییر یابد

«امیر رجبی» مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی اردبیل معرفی شد

آغاز فعالیت کمیته‌های ستاد خدمات سفر در اردبیل

تحقق ۷۵ درصدی اشتغال در اردبیل/۵ هزار نفر صاحب شغل شدند

دولت اجرای رتبه‌بندی معلمان را با توان مضاعف پیگیری می‌کند

کد خبر: 43757 | تاریخ انتشار: 9:31:37 - شنبه 10 دی 1401 | بدون نظر | |

توجه جدی سازمان برنامه و بودجه به تکمیل محور سربند – مشگین شهر

داود شایقی اظهار کرد: بیشترین اعتبارات یک سال گذشته به راه آهن و توسعه بزرگراه‌ها با اولویت شمال استان اردبیل اختصاص یافته تا میزان تصادفات و تلفات جاده‌ای کاهش یابد.

وی خاطرنشان کرد: در کنار این پروژه‌ها در این شهرستان مرزی اعتبارات خوبی برای تکمیل پروژه‌های نیمه تمام در نظر گرفته شده که در سال مالی جدید نیز سعی بر تخصیص ۱۰۰ درصدی اعتبارات در این حوزه است.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان اردبیل بیان کرد: شهرستان پارس آباد از قابلیت بی نظیری در بخش کشاورزی، توسعه صنایع تبدیلی و مجمع‌های گلخانه‌ای برخوردار است که طرح‌های خوبی نیز در این حوزه در حال اجراست و دولت سیزدهم سعی دارد با تخصیص به هنگام اعتبارات و مشارکت سرمایه گذاران این طرح‌ها به سرانجام برسد.

شایقی ساماندهی عشایر محدوده کشت و صنعت را از اقدامات مؤثر در جلب رضایت مردم عنوان کرد و گفت: استاندار اردبیل تاکید جدی دارد تا پروژه عظیم پایاب سد خداآفرین که ارزش افزوده میلیاردی به همراه اشتغال مؤثر به همراه دارد در سریع‌ترین زمان به سرانجام رسیده و افزایش تولید یک میلیون تنی محصولات کشاورزی را در شمال استان شاهد باشیم.

وی با بیان اینکه در حال حاضر تمامی راه‌های ارتباطی استان و احداث و توسعه بزرگراه‌ها دارای ردیف ملی است، خاطرنشان کرد: در لایحه بودجه سال آینده تلاش می‌کنیم تا با همکاری نمایندگان استان اعتبار مورد نیاز برای تکمیل و بهره برداری از راه ارتباطی اختصاص یابد.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اردبیل گفت: بیشترین اعتبارات ملی و سفر رئیس جمهور در یک سال اخیر به پروژه‌های راهسازی اختصاص یافته که این امر در سایه تلاش مؤثر و پیگیرانه استاندار اردبیل، مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل و نمایندگان استان بوده است.

شایقی افزود: تلاش ما بر این است تا در سه ماه پایانی سال نیز اعتبارات خوبی را برای تکمیل پروژه‌های بزرگراهی تأمین کنیم تا ۷۵ کیلومتر بزرگراه در استان اردبیل در سال جاری آماده بهره برداری شود.

 

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار