مجموعه ۴۰ تنی پرورش ماهیان سردآبی در مشگین شهر افتتاح شد

۳۰ هزار پرونده با مصالحه در اردبیل مختومه شده است

تحقق ۹۰ درصدی برنامه‌های ابلاغی اداره استاندارد اردبیل

افزایش سرعت وزش باد در اردبیل/بارش برف در ارتفاعات انتظار می رود

توسعه و محرومیت‌زدایی روستاها در اولویت قرار گیرد

هنرمندان اردبیلی جوایز جشنواره تئاتر فجر را درو کردند

واریز ۱۶۵ میلیارد تومان به حساب شهرداری‌ها برای توسعه عمرانی شهر

تعرفه گاز در مشگین‌شهر باید تغییر یابد

«امیر رجبی» مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی اردبیل معرفی شد

آغاز فعالیت کمیته‌های ستاد خدمات سفر در اردبیل

تحقق ۷۵ درصدی اشتغال در اردبیل/۵ هزار نفر صاحب شغل شدند

دولت اجرای رتبه‌بندی معلمان را با توان مضاعف پیگیری می‌کند

کد خبر: 45350 | تاریخ انتشار: 20:46:14 - یکشنبه 2 بهمن 1401 | بدون نظر | |

تزریق ۲۰۰۰ میلیارد تومان اعتبار ملی برای توسعه مشگین‌شهر

محمود عباس‌زاده اظهار کرد: قدردان حضور استاندار و مدیران استانی در سفر به مشگین‌شهر هستیم که با برگزاری جلسات مردمی و ملاقات‌های عمومی سعی کردند تا پیگیر مشکلات و مطالبات مردم این منطقه باشند.

وی بودجه امسال مشگین شهر را ۸۰ میلیارد تومان اعلام و خاطرنشان کرد: تاکنون ۲۰ میلیارد تومان از این اعتبار اندک و محدود تخصیص یافته و شایسته است در ماه‌های آینده جذب بیشتری از اعتبارات استانی و ملی را شاهد باشیم.

نماینده مردم مشگین شهر در مجلس شورای اسلامی گفت: نماینده به عنوان قانونگذار و ناظر در کنار مدیران دستگاه‌های اجرایی بر فرآیند انجام امور نظارت می‌کند و در یک سال اخیر از ردیف‌های ملی سعی کردیم با هدف تحول و توسعه مشگین شهر ۲ هزار میلیارد تومان اعتبار را جذب کنیم.

عباس‌زاده مشگینی افزود: احداث پست ۲۳۰ کیلوولت در شهرستان مشگین شهر با هدف تأمین برق پایدار کارخانه کامیون مشگین شهر در دست اقدام است که به زودی شاهد بهره برداری از این پست برق و ورود آن به مدار تأمین انرژی خواهیم بود.

وی بیان کرد: اولویت مسئولان تأمین زیرساخت‌های آب، برق، گاز و تکمیل طرح‌های راهسازی است که فعالیت‌های خوبی نیز در این شهرستان در این بخش‌ها انجام شده است.

نماینده مردم مشگین شهر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تا پایان امسال بزرگراه اردبیل – مشگین شهر به بهره برداری می‌رسد، تصریح کرد: در سال آینده تلاش بر تکمیل بزرگراه مشگین شهر به سمت اهر است.

عباس‌زاده مشگینی با بیان اینکه مسئولان استانی و شهرستانی باید در فروش اموال مازاد دولتی تلاش مضاعفی را انجام دهند، گفت: اقدام انقلابی در این حوزه می‌تواند تحول اقتصادی عظیمی را رقم بزند.

وی اظهار کرد: در مشگین شهر ظرفیت‌های خوبی در این حوزه وجود دارد که امیدواریم با عملیاتی شدن این طرح و فروش اموال مازاد منابع خوبی نصیب شهرستان شود.

 

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار