مجموعه ۴۰ تنی پرورش ماهیان سردآبی در مشگین شهر افتتاح شد

۳۰ هزار پرونده با مصالحه در اردبیل مختومه شده است

تحقق ۹۰ درصدی برنامه‌های ابلاغی اداره استاندارد اردبیل

افزایش سرعت وزش باد در اردبیل/بارش برف در ارتفاعات انتظار می رود

توسعه و محرومیت‌زدایی روستاها در اولویت قرار گیرد

هنرمندان اردبیلی جوایز جشنواره تئاتر فجر را درو کردند

واریز ۱۶۵ میلیارد تومان به حساب شهرداری‌ها برای توسعه عمرانی شهر

تعرفه گاز در مشگین‌شهر باید تغییر یابد

«امیر رجبی» مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی اردبیل معرفی شد

آغاز فعالیت کمیته‌های ستاد خدمات سفر در اردبیل

تحقق ۷۵ درصدی اشتغال در اردبیل/۵ هزار نفر صاحب شغل شدند

دولت اجرای رتبه‌بندی معلمان را با توان مضاعف پیگیری می‌کند

کد خبر: 44001 | تاریخ انتشار: 9:31:00 - پنج‌شنبه 15 دی 1401 | بدون نظر | |

تصویب ۵۰ میلیارد ریال برای تکمیل پروژه کتابخانه مرکزی پارس آباد

 جابر جهان بین ظهر چهارشنبه در جلسه نشست کتابخوان تخصصی مکتب حاج قاسم که در سالن فرمانداری شهرستان پارس آباد برگزار شد، اظهار کرد:
سردار شهید حاج قاسم سلیمانی نماد بارز ولایت مداری و حرکت در مسیر ولایت، رهبری و نظام اسلامی محسوب می‌شود.

وی با اشاره به اینکه سردار سلیمانی بهترین الگو برای جوانان است، گفت: ضروری است که نوجوانان و جوانان به عنوان رهروان این شهید والامقام راه او را ادامه دهند و در مسیر مکتب شهید حاج قاسم سلیمانی قدم بردارند.

فرماندار شهرستان پارس آباد در خصوص اینکه انقلاب اسلامی ایران در دنیا منحصر به فرد است، ادامه داد: دشمنان با ایجاد فتنه‌های مختلف سعی در جلوگیری از پیشرفت انقلاب اسلامی را دارند که امروز به برکت خون شهدا تمام توطئه‌ها و فتنه‌های دشمنان با شکست مواجه شده است.

جهان بین افزود: ترویج فرهنگ کتابخوانی در جامعه ضروری است و می‌طلبد برای تحقق این مهم باید کتاب‌های خوب به مردم معرفی شود.

سرانه قبولی کنکور در پارس آباد قابل قبول نیست

رئیس شورای اداری شهرستان پارس آباد با اشاره به اینکه اتمام کتابخانه مرکزی و توجه به این پروژه مهم سرانه فضای مطالعه و کتابخوانی در شهرستان حد چشمگیری افزایش می‌دهد، عنوان کرد: امسال ۵۰ میلیارد ریال اعتبار جهت تکمیل و بهره برداری پروژه کتابخانه مرکزی شهرستان پارس آباد تصویب یافته و همچنین ۷ میلیارد ریال هم برای احداث کتابخانه روستای «ملاکندی» اعتبار در نظر گرفته شده است.

وی با اشاره به اینکه سرانه قبولی‌های دانش آموزان در کنکور در شهرستان پارس آباد قابل قبول نیست، تاکید کرد: در راستای ارتقا پیشرفت تحصیلی افزایش کتاب های کمک درسی در کتابخانه های عمومی شهرستان پارس آباد افزایش یابد.

طرح نشست کتابخوان در کتابخانه‌های پارس آباد برگزار می‌شود

حجت الاسلام امین پورمحمد، رئیس کتابخانه های عمومی شهرستان پارس آباد نیز در این جلسه بیان کرد: طرح نشست کتابخوان نزدیک هشت سال به ابتکار نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور در کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور برگزار می‌شود.

وی در خصوص اهداف طرح نشست کتابخوان، گفت: هدف از طرح نشست کتابخوان به اشتراک گذاری کتاب‌های خوانده شده در فضاهای حقیقی و مجازی و همچنین ایجاد انگیزه و میل و علاقه در اقشار مختلف مردم جهت مطالعه بیشتر که در قشرهای مختلف این نشست برگزار می‌شود.

رئیس کتابخانه های عمومی شهرستان پارس آباد با اشاره به اینکه در مدت ایام کرونا این نشست به صورت مجازی برگزار می‌شد، عنوان کرد: امروز به مناسبت سومین سالگرد شهادت سردار سلیمانی این نشست کتاب‌هایی با موضوع حاج قاسم معرفی می‌شود.

حجت الاسلام پورمحمد افزود: از چیزی نمی‌ترسیدم، شاخص‌های مکتب شهید سلیمانی، هزار جان گرامی و این مرد پایان ندارد چهار کتابی بود که در خصوص سردار سلیمانی معرفی می‌شود.

 

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار