اجرای برنامه‌های شاد فرهنگی و هنری برای مسافران نوروزی در اردبیل

باغداران مراقب سرمازدگی بهاره باشند

دستگاه قضایی از اقدامات قانونی دستگاه‌های اجرایی حمایت می‌کند

بهشتی به نام جهنم دره در دامنه سبلان

توقیف ۳۳۲ دستگاه خودرو حادثه‌ساز در اردبیل

۷۵ کیلومتر بزرگراه در اردبیل به بهره‌برداری می‌رسد

خروش چشمه‌های جوشان در دل کوه سبلان/مشگین‌شهر قطب گردشگری مسافران

راه‌اندازی بزرگترین مجتمع آبدرمانی شمالغرب در نیر

سال «مهار تورم، رشد تولید» پیش آهنگ پیشرفت و توسعه در اردبیل

برقراری صلح میان طایفه‌های مشگین‌شهری/پرونده مختومه شد

برپایی ۱۰ نوروزگاه عشایری برای استقبال از مسافران در اردبیل

اجاره سوئیت در مشکین شهر

کد خبر: 45979 | تاریخ انتشار: 2:17:17 - دوشنبه 17 بهمن 1401 | بدون نظر | |

سرپرست دیوان محاسبات استان اردبیل:

توسعه و محرومیت‌زدایی روستاها در اولویت قرار گیرد

سرپرست دیوان محاسبات استان اردبیل گفت: روستاهای این استان نیازمند توجه ویژه مسئولان بوده و ضروری است محرومیت‌زدایی در این روستاها در اولویت قرار گیرد.

 عقیل شکری بعدازظهر امروز در دیدار با مدیرکل کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان، اظهار کرد: با توجه به کوهستانی بودن اکثر مناطق استان، اجرای طرح هادی و بهسازی معابر روستایی توسط بنیاد مسکن انقلاب اسلامی این نهاد انقلابی در اولویت قرار گیرد.

وی با بیان این‌که دیوان محاسبات به دنبال کمک به دستگاه‌های اجرایی برای خدمت‌رسانی به مردم است، افزود: حمایت‌های ما از ادارات برای بهره‌‌مندی بهتر مردم از خدمات تداوم خواهد داشت.

سرپرست دیوان محاسبات استان اردبیل با اشاره به این‌که رویکرد دیوان محاسبات در پروژه‌های عمرانی نگاه پیشگیرانه و مبتنی بر مشورت است، افزود: بی‌شک همراهی و همکاری مسئولان برای تداوم فعالیت‌های عمرانی در استان، به نفع مردم خواهد بود.

شکری، بنیاد مسکن انقلاب اسلامی را یادگار امام خمینی (ره) دانست و گفت: هدف اصلی امام راحل از تاسیس این نهاد انقلابی، محرومیت‌زدایی در مناطق روستایی بود که بنیاد مسکن استان نیز باید به اصل محرومیت‌زدایی و توسعه عمرانی روستاها برای جلوگیری از مهاجرت توجه ویژه‌ای داشته باشد.

وی ادامه داد: لازم است توزیع اعتبارات بین استان‌های کشور بر اساس شاخص‌هایی صورت گیرد که منجر به توسعه متوازن و عادلانه مناطق مختلف کشور شود.

در ادامه فرهاد سبحانی مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی اردبیل نیز گفت: طی چهار سال اخیر، بیش از سه میلیون متر مربع آسفالت برای اجرای طرح هادی و آسفالت معابر روستایی در مناطق مختلف استان استفاده شده است.

وی تصریح کرد: حمایت‌ها و نظرات مشورتی دیوان محاسبات به‌عنوان دستگاه نظارتی موجب تسهیل در ارائه خدمت‌رسانی به روستاها و مناطق محروم شده است.

 

انتهای پیام

ایلقارنیوز/مهدی انوری آذر

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار