سال «مهار تورم، رشد تولید» پیش آهنگ پیشرفت و توسعه در اردبیل

برقراری صلح میان طایفه‌های مشگین‌شهری/پرونده مختومه شد

برپایی ۱۰ نوروزگاه عشایری برای استقبال از مسافران در اردبیل

اجاره سوئیت در مشکین شهر

بحران کمبود نیروی انسانی در آموزش و پرورش اردبیل

ستاد دیه و خیرین مشگین‌شهری ۲۰۰ میلیارد ریال به آزادی زندانیان کمک کردند

اقامت بیش از ۵۳ هزار نفر قبل از عید در اردبیل

تعداد مصدومان حوادث چهارشنبه‌سوری اردبیل به ۱۵۳ نفر رسید

حادثه دلخراش برای کودک ۲ ساله در اردبیل

تعیین قاضی ویژه برای رسیدگی به جرایم مربوط به چهارشنبه‌سوری در مشگین‌شهر

توزیع ناعادلانه امکانات شهری سبب مشکلات فرهنگی می‌شود

تمام اختیارات رئیس سازمان به استان‌ها تفویض شده است

کد خبر: 46322 | تاریخ انتشار: 19:37:43 - پنج‌شنبه 20 بهمن 1401 | بدون نظر | |

سرمایه گذاری بخش خصوصی در اردبیل تقویت می‌شود

 در آئین افتتاح مجتمع رفاهی بین راهی کوثر همزمان با دهه فجر اظهار کرد: ایجاد مجتمع‌های رفاهی در محورهای مواصلاتی اردبیل به منظور تأمین آسایش مردم و مسافران ضروری است.

وی از همت بخش خصوصی در راه اندازی چنین مجتمع‌های بزرگ و با امکانات پیشرفته قدردانی و خاطرنشان کرد: راهداری و حمل و نقل جاده‌ای با حمایت از این مجتمع‌ها درصدد تقویت سرمایه گذاری بخش خصوصی در این حوزه است.

معاون سرمایه گذاری و هماهنگی امور اقتصادی استاندار اردبیل با بیان اینکه در حال حاضر ۱۶ باب مجتمع خدماتی – رفاهی در اردبیل فعال است، تصریح کرد: اغلب این مجتمع‌ها توسط بخش خصوصی راه اندازی شده و زمینه اشتغال فراوانی را در اردبیل فراهم کرده اند.

عبداللهی عابد از تقویت سرمایه گذاری بخش خصوصی در اردبیل خبر داد و بیان کرد: با تمهیدات اندیشیده شده در راستای توسعه متوازن سرمایه گذاری بخش خصوصی در اردبیل تقویت می‌شود.

وی با اشاره به اینکه مشکل اساسی امروز کشور در حوزه اقتصادی است، گفت: باید نسبت به توانمندسازی حوزه تولید اقدامات و گام‌های مؤثری را برداریم تا زمینه و فرصت تحول بیشتر فراهم آید.

معاون سرمایه گذاری و هماهنگی امور اقتصادی استاندار اردبیل با تقدیر از همت فعالان بخش خصوصی در راه اندازی مجتمع رفاهی بین راهی کوثر افزود: در استان اردبیل و به میمنت دهه فجر ۶۸ طرح اقتصادی با سرمایه‌گذاری ۲ هزار میلیارد تومان به بهره‌برداری می‌رسد تا زمینه اشتغال یک‌هزار و ۵۰۰ نفر در استان اردبیل فراهم آید.

معاون امور اقتصادی استانداری اردبیل ضرورت حمایت بیشتر صندوق و بانک‌های عامل را از کارآفرینان و تولیدکنندگان یادآور شد و ادامه داد: امیدواریم از محل تبصره ۱۶ در حوزه کسب و کار خرد، کوچک و متوسط پرداخت تسهیلات تا پایان امسال ادامه پیدا کند.

عبداللهی عابد راه اندازی مجتمع‌های بین راهی خدماتی را برای استفاده مسافران و گردشگران در جنوب استان ضروری خواند و بیان کرد: در حال حاضر ۱۶ باب مجتمع رفاهی فعال در اردبیل وجود دارد که با افتتاح مجتمع «ارم کوثر» این مجتمع‌ها به ۱۷ مورد می‌رسد.

وی تصریح کرد: دو باب از این مجتمع‌ها در دست احداث و ۲۳ باب نیز در مرحله استعلام قرار دارند که با احداث و بهره برداری از این مجتمع‌ها مجموع واحدهای رفاهی بین راهی به ۵۰ باب در اردبیل خواهد رسید.

 

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار