سال «مهار تورم، رشد تولید» پیش آهنگ پیشرفت و توسعه در اردبیل

برقراری صلح میان طایفه‌های مشگین‌شهری/پرونده مختومه شد

برپایی ۱۰ نوروزگاه عشایری برای استقبال از مسافران در اردبیل

اجاره سوئیت در مشکین شهر

بحران کمبود نیروی انسانی در آموزش و پرورش اردبیل

ستاد دیه و خیرین مشگین‌شهری ۲۰۰ میلیارد ریال به آزادی زندانیان کمک کردند

اقامت بیش از ۵۳ هزار نفر قبل از عید در اردبیل

تعداد مصدومان حوادث چهارشنبه‌سوری اردبیل به ۱۵۳ نفر رسید

حادثه دلخراش برای کودک ۲ ساله در اردبیل

تعیین قاضی ویژه برای رسیدگی به جرایم مربوط به چهارشنبه‌سوری در مشگین‌شهر

توزیع ناعادلانه امکانات شهری سبب مشکلات فرهنگی می‌شود

تمام اختیارات رئیس سازمان به استان‌ها تفویض شده است

کد خبر: 47439 | تاریخ انتشار: 17:38:25 - یکشنبه 7 اسفند 1401 | بدون نظر | |

هنرستان گردشگری در مشگین شهر راه اندازی شود

یوسف نوری  اظهار کرد: احکام بیش از ۴۰۰ هزار معلم در طرح رتبه بندی صادر شده و تا پایان سال به تدریج احکام سایر معلمان نیز صادر می‌شود.

وی معلمان را به صبوری بیشتر دعوت و خاطرنشان کرد: با رفع ابهامات تلاش می‌کنیم تا معلمان از مزایای رتبه واقعی خود بهره مند شوند و اگر در این زمینه اعتراضی نیز باشد از طریق سامانه طراحی شده این اعتراضات مورد رسیدگی قرار می‌گیرد.

وزیر آموزش و پرورش بیان کرد: افرادی که مدارک غیرواقعی در سامانه بارگزاری کردند چه در مرحله اول و یا در هیئت ممیزه با تشخیص تخلف از رتبه بندی محروم خواهند شد.

نوری از پرداخت حقوق نیروهای خرید خدمت در هفته جاری خبر داد و گفت: این مبلغ به حساب استان‌ها واریز شده و این نیروها در کنار اضافه تدریس معلمان معوقات خود را دریافت خواهند کرد.

وی ظرفیت‌های خوب مشگین‌شهر در حوزه‌های مختلف گردشگری، پرورش آبزیان و باغداری را یادآور شد و بیان کرد: متناسب با این ظرفیت ما آمادگی داریم تا هنرستان‌های فنی و حرفه‌ای و مهارتی را راه اندازی کنیم تا امکان اشتغال برای فارغ التحصیلان هنرستان‌ها فراهم آید.

وزیر آموزش و پرورش افزود: به جای خانه معلم پیشنهاد می‌کنیم تا هنرستان گردشگری با رشته‌های متنوع به ویژه هتل داری راه اندازی شود تا در کنار آموزش امکان اسکان فرهنگیان در این مراکز فراهم شود.

نوری ادامه داد: آموزش و پرورش در ایام تعطیلات نوروزی بیشترین اسکان را انجام می‌دهد و در بین دستگاه‌های مختلف بیشترین پذیرش مسافران نوروزی را دارد.

وی اظهار کرد: هرچند فضای مدارس چندان مطلوب نیست اما برای اسکان موقت همکاران ما تدارک خوبی را دیدند که در تعطیلات نوروزی ۱۴۰۲ نیز در خدمت فرهنگیان خواهیم بود.

 

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار