سال «مهار تورم، رشد تولید» پیش آهنگ پیشرفت و توسعه در اردبیل

برقراری صلح میان طایفه‌های مشگین‌شهری/پرونده مختومه شد

برپایی ۱۰ نوروزگاه عشایری برای استقبال از مسافران در اردبیل

اجاره سوئیت در مشکین شهر

بحران کمبود نیروی انسانی در آموزش و پرورش اردبیل

ستاد دیه و خیرین مشگین‌شهری ۲۰۰ میلیارد ریال به آزادی زندانیان کمک کردند

اقامت بیش از ۵۳ هزار نفر قبل از عید در اردبیل

تعداد مصدومان حوادث چهارشنبه‌سوری اردبیل به ۱۵۳ نفر رسید

حادثه دلخراش برای کودک ۲ ساله در اردبیل

تعیین قاضی ویژه برای رسیدگی به جرایم مربوط به چهارشنبه‌سوری در مشگین‌شهر

توزیع ناعادلانه امکانات شهری سبب مشکلات فرهنگی می‌شود

حادثه رانندگی در مشگین‌شهر پنج کشته و مصدوم برجای گذاشت

کد خبر: 48125 | تاریخ انتشار: 20:54:49 - یکشنبه 21 اسفند 1401 | بدون نظر | |

تمام اختیارات رئیس سازمان به استان‌ها تفویض شده است

 رضا شجاعی بعد از ظهر شنبه در آئین تکریم و معارفه مدیران عامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل اظهار کرد: در کنار پرداخت کمک‌های بلاعوض و تسهیلات کم بهره برای صنعتگران و تولیدکنندگان، در روزهای پایانی سال تلاش خواهیم کرد تا بخشی از منابع مورد نیاز استان‌ها را در تأمین و تدارک زیرساخت‌های مناسب برای حضور سرمایه‌گذاران به حساب آنها واریز کنیم.

وی تصریح کرد: ما از ابتدای امسال در قالب خوشه‌های کسب و کار و همچنین تقویت تولید در شهرک‌های صنعتی کمک‌های بلاعوض و مناسبی را از فعالان صنعتی و تولیدی انجام دادیم و قطعاً در سال آینده این کمک‌ها و پشتیبانی‌ها بیشتر نیز خواهد شد.

معاون توسعه مدیریت، منابع و امور استان‌های سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران با بیان اینکه هیچ مشکلی در استان‌ها در واگذاری زمین‌های صنعتی وجود ندارد، گفت: ما با کمترین افزایش قیمت و بیشترین حمایت و همراهی سعی داریم تا زمین‌های صنعتی را در اختیار تلاشگران عرصه تولید و صنعت قرار دهیم که در این زمینه طرح‌های توسعه‌ای نیز هدف‌گذاری شده است.

شجاعی افزود: به ازای واگذاری زمین باید حداقل ۱.۵ درصد توسعه شهرک‌ها و نواحی صنعتی نیز مورد توجه قرار گیرد تا در استان‌های مختلف شاهد ایجاد موانع خاص در تأمین زمین و زیرساخت‌ها نباشیم و قطعاً در این زمینه با سعه صدر بیشتر تلاشی مؤثر انجام می‌دهیم.

وی در بخش دیگری از سخنان خود خاطرنشان کرد: با همکاری دستگاه‌های اجرایی محدودیت‌ها و موانع گذشته در واگذاری زیرساخت‌های اولیه رفع شده و ادارات آب، برق، گاز، فاضلاب و مخابرات سعی می‌کنند بهترین و شایسته‌ترین زیرساخت را در شهرک‌ها و نواحی صنعتی برای سرمایه‌گذاران مهیا کنند.

شجاعی شفاف‌سازی امور و واگذاری اختیارات مدیران و رؤسای سازمان را یادآور شد و اضافه کرد: صد درصد اختیارات رئیس سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی به استان‌ها و مدیران آن واگذار شده تا قدرت مانور بیشتری را داشته باشند.

معاون توسعه مدیریت، منابع و امور استان‌های سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران از مدیرعامل جدید شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل خواست تا با حضور و نظارت مستمر و میدانی زمینه جلب رضایت سرمایه‌گذاران را فراهم کرده و بیش از گذشته به تقویت این جبهه مهم و ارزشمند کمک کند.

 

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار