سال «مهار تورم، رشد تولید» پیش آهنگ پیشرفت و توسعه در اردبیل

برقراری صلح میان طایفه‌های مشگین‌شهری/پرونده مختومه شد

برپایی ۱۰ نوروزگاه عشایری برای استقبال از مسافران در اردبیل

اجاره سوئیت در مشکین شهر

بحران کمبود نیروی انسانی در آموزش و پرورش اردبیل

ستاد دیه و خیرین مشگین‌شهری ۲۰۰ میلیارد ریال به آزادی زندانیان کمک کردند

اقامت بیش از ۵۳ هزار نفر قبل از عید در اردبیل

تعداد مصدومان حوادث چهارشنبه‌سوری اردبیل به ۱۵۳ نفر رسید

تعیین قاضی ویژه برای رسیدگی به جرایم مربوط به چهارشنبه‌سوری در مشگین‌شهر

توزیع ناعادلانه امکانات شهری سبب مشکلات فرهنگی می‌شود

تمام اختیارات رئیس سازمان به استان‌ها تفویض شده است

حادثه رانندگی در مشگین‌شهر پنج کشته و مصدوم برجای گذاشت

کد خبر: 48259 | تاریخ انتشار: 9:24:30 - چهارشنبه 24 اسفند 1401 | بدون نظر | |

حادثه دلخراش برای کودک ۲ ساله در اردبیل

سعید مهری اظهار کرد: متأسفانه عصر سه‌شنبه از یکی از شهرستان‌های استان اردبیل گزارش رسیده که کودکی ۲ ساله با گذشتن ترقه در دهان خود با آسیبی جدی و وسیع روبه‌رو شده که در حال انتقال این مصدوم به بیمارستان هستیم.

وی به آغاز مصدومیت‌های ناشی از بی‌احتیاطی در چهارشنبه آخر سال اشاره کرد و گفت: در حالی که هنوز آئین‌های چهارشنبه‌سوری آغاز نشده، ۱۶ نفر در اردبیل دچار مصدومیت شدند که عمده آسیب‌ها از محل چشم و دست است.

رئیس مرکز فوریت‌های پزشکی استان اردبیل از آماده‌باش کامل نیروهای اورژانس ۱۱۵ در همه مناطق استان خبر داد و افزود: تا پاسی از شب همکاران ما تلاش خواهند کرد تا آسیب‌دیدگان احتمالی و مصدومان حوادث چهارشنبه آخر سال را به بیمارستان منتقل کنند.

مهری تصریح کرد: خانواده‌ها باید مراقبت بیشتری را از فرزندانشان انجام دهند تا در این حوادث ناگوار گرفتار نشده و با خطرات جدی روبه‌رو نشوند.

وی به تشدید فضای ترقه‌بازی و انفجار در مناطق مختلف اشاره کرد و ادامه داد: به جای حرکات خطرآفرین، شایسته است خانواده‌ها در کنار هم آداب و رسوم گذشته خود را که شادی و مسرت همراه با سلامتی را به همراه داشت، ترویج پیدا کرده و خانواده‌ها در کنار همدیگر شرایط سالم و مطلوبی را طی کنند.

مهری در بخش دیگری از سخنان خود خاطرنشان کرد: در سال گذشته ۱۲۵ نفر در حوادث چهارشنبه آخر سال مصدوم شده بودند که امسال نیز تاکنون این حوادث ناگوار ۱۷ نفر مصدوم به همراه داشته است.

رئیس مرکز فوریت‌های پزشکی استان اردبیل اضافه کرد: علاوه بر اورژانس، نیروی انتظامی، آتش‌نشانی و سایر گروه‌های امدادی نیز در صحنه حضور دارند تا به حادثه‌دیدگان احتمالی تا آخر شب رسیدگی کرده و آنها را به بیمارستان منتقل کنند.

 

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار