سال «مهار تورم، رشد تولید» پیش آهنگ پیشرفت و توسعه در اردبیل

برقراری صلح میان طایفه‌های مشگین‌شهری/پرونده مختومه شد

برپایی ۱۰ نوروزگاه عشایری برای استقبال از مسافران در اردبیل

اجاره سوئیت در مشکین شهر

بحران کمبود نیروی انسانی در آموزش و پرورش اردبیل

ستاد دیه و خیرین مشگین‌شهری ۲۰۰ میلیارد ریال به آزادی زندانیان کمک کردند

اقامت بیش از ۵۳ هزار نفر قبل از عید در اردبیل

تعداد مصدومان حوادث چهارشنبه‌سوری اردبیل به ۱۵۳ نفر رسید

حادثه دلخراش برای کودک ۲ ساله در اردبیل

تعیین قاضی ویژه برای رسیدگی به جرایم مربوط به چهارشنبه‌سوری در مشگین‌شهر

توزیع ناعادلانه امکانات شهری سبب مشکلات فرهنگی می‌شود

تمام اختیارات رئیس سازمان به استان‌ها تفویض شده است

کد خبر: 47635 | تاریخ انتشار: 9:39:46 - یکشنبه 14 اسفند 1401 | بدون نظر | |

حال تمام دانش آموزان مسموم مساعد است /حفظ آرامش از سوی خانواده‌ها

علی محبوبی اظهار کرد: به دنبال حادثه مسمومیت دانش آموزان در شهرهای مختلف این بار در اردبیل و چند مدرسه مسمومیت دانش آموزان گزارش شد و همکاران ما در اورژانس در مدارس حاضر شده و دانش آموزان بدحال را به بیمارستان منتقل کردند.

وی خاطرنشان کرد: این اتفاق در مدارسی نظیر بهاران و خلبان ذاکر روی داد که دانش آموزان مسموم راهی بیمارستان شدند که آخرین گزارش‌ها حکایت از حال مساعد و مناسب آنهاست.

مدیرکل امنیتی و انتظامی استانداری اردبیل از خانواده‌ها خواست؛ تا با حفظ آرامش اجازه دهند تا متولیان بررسی خود را انجام دهند تا در نهایت گزارشی برای مردم در این زمینه ارائه شود.

محبوبی پور منشأ این مسمومیت را سم منتشر شده اعلام و تصریح کرد: کادری مجرب مأموریت یافتند تا منشأ انتشار این گاز و سم را بررسی کرده و علل و عوامل حادثه به صورت دقیق روشن شده و به اطلاع مردم برسد.

دشمن با این توطئه به دنبال ناآرام کردن فضای عمومی است

مدیرکل امنیتی و انتظامی استانداری اردبیل انتشار این گاز را توطئه دشمن دانست و بیان کرد: دشمن ماه هاست با این اقدامات تلاش می‌کند تا آرامش مردم و خانواده‌ها را سلب کند که امیدواریم با هوشیاری و مراقبت بیشتر از این حوادث نیز به سلامت عبور کنیم.

محبوبی پور گفت: تاکنون از ۷ مدرسه اردبیل گزارشی مشابه دریافت شده و در کل ۲۰۲ دانش آموز اردبیلی به صورت خفیف با مسمومیت روبرو شدند.

وی افزود: با ورود مسئولان و متولیان امر سعی بر این است تا در سطح کشور و استن اردبیل علل و عوامل این مسمومیت مشخص شده و منشأ آن نیز به اطلاع مردم برسد.

مدیرکل امنیتی و انتظامی استانداری اردبیل از اهالی استان اردبیل خواست؛ تا به شایعات توجه نکرده و اخبار را از منابع موثق دریافت کنند چرا که شایعات متعددی پیرامون این موضوع مطرح شده که نمونه آن اتهام به نظام برای عدم تحصیل دانش آموزان دختر است که به هیچ وجه چنین مسائلی صحت ندارد.

 

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار