یکصدوهشتمین شماره دوهفته نامه ایلقار منتشر شد

خسارت ۲ هزار میلیارد تومانی بلایای طبیعی در مشگین‌شهر

معرفی روستای «موئیل» مشگین‌شهر برای ثبت جهانی در یونسکو

کارگاه زیست‌ عفیفانه در مشگین‌شهر برگزار شد

کلاهبردار حرفه‌ای اردبیل سر ۲۳ نفر کلاه گذاشت

تجلیل از ۲۴ اثر برتر در هنرواره «عباس زمان» در مشگین شهر

سهم اردبیل از ۳ درصد نفت ۵۰۲ میلیارد تومان است

غرامت کشاورزان مشگین‌شهری در کوتاه‌ترین زمان پرداخت می‌شود

دیجیتال علیه مطبوعات

خسارت سیل به کشاورزان مشگین‌شهر در حال ارزیابی است

تعداد ثبت‌نام کنندگان مسکن ملی استان اردبیل به بیش از ۱۱۶ هزار نفر رسید

سارقان سیم‌های برق در مشگین‌شهر دستگیر شدند

کد خبر: 49638 | تاریخ انتشار: 20:10:47 - جمعه 25 فروردین 1402 | بدون نظر | |

اجرای طرح‌های گردشگری شیلاتی در شورابیل

محمداله‌بخش در جلسه بررسی فرصت‌های سرمایه گذاری شیلاتی در مجموعه تفریحی و گردشگری شورابیل اظهار کرد: به منظور هم‌افزایی و انجام فعالیت‌های مشترک شیلاتی در منطقه گردشگری شورابیل با توجه به توانمندی‌ها و ظرفیت‌های موجود برای تحقق سیاست‌ها و برنامه‌های شیلاتی در حوزه‌های مختلف نشست مشترک با مسئولان این منطقه بکر گردشگری برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه طرح‌های گردشگری شیلاتی می‌تواند به عنوان راهبردی جدید، نقش مهم و سازنده‌ای در توسعه پایدار معیشتی ایفا کند، خاطرنشان کرد: ایجاد طرح گردشگری شیلاتی در منطقه توریستی شورابیل با توجه به ظرفیت‌های خدادادی در این منطقه می‌تواند در جذب گردشگران داخلی و خارجی مؤثر بوده و این امر دستیابی به توسعه پایدار را امکانپذیر می‌کند.

مدیرکل شیلات استان اردبیل گردشگری شیلاتی را یکی از بخش‌های کارآمد صنعت شیلات استان اردبیل دانست و گفت: استان اردبیل با دارا بودن اراضی مستعد آبزی پروری، مزارع پرورش ماهی و دریاچه‌های طبیعی، ظرفیتی بی‌نظیر در حوزه گردشگری را دارا است که با احداث طرح‌های جدید در این مجموعه‌ها، شاهد رونق این بخش خواهیم بود.

اله‌بخش طرح پرورش ماهی در قفس را فرصتی مناسب برای توسعه امکانات گردشگری شورابیل اعلام کرد و افزود: بدون شک بازدید گردشگران از طرح‌های پرورش ماهی در قفس، می‌تواند به عنوان یکی از مهمترین جاذبه‌های گردشگری در استان مطرح شود.

وی تصریح کرد: انتظار می‌رود با استفاده از ظرفیت‌های خدادادی این دریاچه و مشارکت بخش خصوصی، کار بسیار مطمئن، تولید پایدار و اشتغال در منطقه عملیاتی شود.

 

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار