یکصدوهشتمین شماره دوهفته نامه ایلقار منتشر شد

خسارت ۲ هزار میلیارد تومانی بلایای طبیعی در مشگین‌شهر

معرفی روستای «موئیل» مشگین‌شهر برای ثبت جهانی در یونسکو

کارگاه زیست‌ عفیفانه در مشگین‌شهر برگزار شد

کلاهبردار حرفه‌ای اردبیل سر ۲۳ نفر کلاه گذاشت

تجلیل از ۲۴ اثر برتر در هنرواره «عباس زمان» در مشگین شهر

سهم اردبیل از ۳ درصد نفت ۵۰۲ میلیارد تومان است

غرامت کشاورزان مشگین‌شهری در کوتاه‌ترین زمان پرداخت می‌شود

دیجیتال علیه مطبوعات

خسارت سیل به کشاورزان مشگین‌شهر در حال ارزیابی است

تعداد ثبت‌نام کنندگان مسکن ملی استان اردبیل به بیش از ۱۱۶ هزار نفر رسید

سارقان سیم‌های برق در مشگین‌شهر دستگیر شدند

کد خبر: 49489 | تاریخ انتشار: 22:19:32 - شنبه 19 فروردین 1402 | بدون نظر | |

تخصیص ۱۰۵ میلیارد تومان اعتبار برای بزرگراه سربند – مشگین شهر

محبوب حیدری  اظهار کرد: از اواسط سال ۱۴۰۰ پیگیر تخصیص منابع از محل ماده ۵۶ و بانک عامل بودیم تا در نهایت بعد از گذشت ماه‌ها و پیگیری‌های استاندار اردبیل، نایب رئیس مجلس شورای اسلامی، رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان، نماینده مردم شهرستان پارس آباد در مجلس شورای اسلامی و اداره کل راه و شهرسازی استان اردبیل این موضوع به نتیجه رسید تا شاهد تخصیص منابع از محل ماده ۵۶ برای بزرگراه سربند به مشگین‌شهر باشیم.

مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل خاطرنشان کرد: روز گذشته قسط اول این منابع به میزان ۱۰۵ میلیارد تومان برای بزرگراه سربند به مشگین‌شهر اختصاص یافت و امیدواریم در ماه‌های آینده مابقی اعتبار از محل مذکور به مبلغ ۴۵ میلیارد تومان تخصیص یافته و به پروژه تزریق شود.

حیدری افزود: با تخصیص این منابع و همچنین ۷۰ میلیارد تومانی که دولت از محل ردیف‌های ملی اختصاص می‌دهد امیدواریم با تأمین منابع مالی، همراهی پیمانکار پروژه و تلاش همکاران راه و شهرسازی در سال جاری با اولویت ۲۰ کیلومتر اول از بزرگراه سربند – مشگین‌شهر که مسیر پر ترافیک و پرحادثه است هر چه سریع‌تر تکمیل و به بهره برداری برسد.

مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل افزود: در محور مشگین‌شهر – اهر نیز توسعه ۱۰ کیلومتر بزرگراه با انتخاب پیمانکار آغاز شده و به رغم بدهی ۳۵ میلیارد تومانی به پیمانکار در بزرگراه سه راهی صحرا – رضی – گرمی در این مسیر کار نهایی در حال انجام است.

حیدری ادامه داد: ۵ کیلومتر بزرگراه ورودی شهر گرمی افتتاح شده و ۱۵ کیلومتر محور گرمی – اردبیل نیز با انتخاب پیمانکار در مرحله انجام است.

وی فعال بودن بزرگراه گرمی به بیله سوار با تلاش مؤسسه عاشورا را یادآور شد و بیان کرد: راه اصلی انگوت به مشگین‌شهر و پارس آباد نیز به رغم ۲۰ میلیارد تومان بدهی به پیمانکار در مراحل اجراست.

 

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار