یکصدوهشتمین شماره دوهفته نامه ایلقار منتشر شد

خسارت ۲ هزار میلیارد تومانی بلایای طبیعی در مشگین‌شهر

معرفی روستای «موئیل» مشگین‌شهر برای ثبت جهانی در یونسکو

کارگاه زیست‌ عفیفانه در مشگین‌شهر برگزار شد

کلاهبردار حرفه‌ای اردبیل سر ۲۳ نفر کلاه گذاشت

تجلیل از ۲۴ اثر برتر در هنرواره «عباس زمان» در مشگین شهر

سهم اردبیل از ۳ درصد نفت ۵۰۲ میلیارد تومان است

غرامت کشاورزان مشگین‌شهری در کوتاه‌ترین زمان پرداخت می‌شود

دیجیتال علیه مطبوعات

خسارت سیل به کشاورزان مشگین‌شهر در حال ارزیابی است

تعداد ثبت‌نام کنندگان مسکن ملی استان اردبیل به بیش از ۱۱۶ هزار نفر رسید

سارقان سیم‌های برق در مشگین‌شهر دستگیر شدند

کد خبر: 49556 | تاریخ انتشار: 8:26:50 - سه‌شنبه 22 فروردین 1402 | بدون نظر | |

تسطیح بیش از ۸ هزار کیلومتر از حریم راه‌ها در اردبیل

 آیدین هاشمی بعدازظهر دوشنبه در بازدید از محورهای مواصلاتی شمال استان اردبیل اظهار کرد: یک هزار و ۸۰۰ کیلومتر از محورهای مواصلاتی استان اردبیل در سال گذشته خط کشی شده است.

وی با بیان اینکه در مدت یاد شده در راستای ارتقای ایمنی راه‌ها رفع افتادگی ۲ هزار و ۶۰۰ کیلومتر از محورهای اصلی و روستایی استان رفع و اصلاح شده است، خاطرنشان کرد: در این مدت ۳۱۸ عدد از رمپ‌های ورودی و خروجی نیز ایمن سازی شده است.

معاون راهداری اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل از اصلاح ۲۷۳ هزار متر از شیب شیروانی راه‌ها توسط راهداران در سال گذشته خبر داد و گفت: در سال گذشته ۶ هزار و۸۰۰ عدد دپوی خاکی در دماغه‌ها و نقاط پربرخورد استان نصب شده است.

هاشمی تسطیح ۸ هزار و ۶۰۰ کیلومتر از حریم راه‌های اصلی و روستایی را در سال گذشته را یادآور شد و بیان کرد: ۱۸۵ کیلومتر از سیستم روشنایی موجود راه و تونل به طور مستمر توسط راهداران نگهداری شده است.

وی گفت: همچنین با هدف اطلاع رسانی و آگاهی دهی به رانندگان تهیه، نصب و اصلاح ۳ هزار و ۸۰۰ مترمربع تابلوهای اطلاعاتی در راه‌های استان انجام شده و ۸ هزار عدد تابلوهای الزامی در جاده‌های استان نصب شده است.

معاون راهداری اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل از نصب بیش از یک هزار و۶۰۰ عدد سرعت کاه آسفالتی، مجازی و پلاستیکی در راه‌های اصلی و روستایی استان خبر داد و تصریح کرد: رنگ آمیزی بیش از ۴ هزار عدد از پایه تابلو و علائم، تهیه و نصب ۲۲ عدد از چراغ‌های چشمک زن و پلیسی، مونتاژ و اصلاح ۵ هزار و ۸۰۰ عدد تابلوهای انتظامی، شستشوی ۱۳۵ هزار عدد از علائم، تعمیر ۴ هزار و ۳۰۰ شاخه از گاردریل‌های آسیب دیده و نصب ۴ هزار و۳۰۰ متر حفاظ در پرتگاه‌ها و رفوژ میانی از دیگر اقدامات مهم راهداران در سال گذشته است.

هاشمی با اشاره به اینکه در سال گذشته ۹۰۰ عدد استوانه ایمنی در دماغه‌ها و نقاط پربرخورد نصب شده است، افزود: در این مدت ۲ هزار و۸۰۰ عدد بازتاب نیز توسط راهداران در راه‌های اصلی، فرعی و روستایی استان نصب شده است.

 

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار