یکصدوهشتمین شماره دوهفته نامه ایلقار منتشر شد

خسارت ۲ هزار میلیارد تومانی بلایای طبیعی در مشگین‌شهر

معرفی روستای «موئیل» مشگین‌شهر برای ثبت جهانی در یونسکو

کارگاه زیست‌ عفیفانه در مشگین‌شهر برگزار شد

کلاهبردار حرفه‌ای اردبیل سر ۲۳ نفر کلاه گذاشت

تجلیل از ۲۴ اثر برتر در هنرواره «عباس زمان» در مشگین شهر

سهم اردبیل از ۳ درصد نفت ۵۰۲ میلیارد تومان است

غرامت کشاورزان مشگین‌شهری در کوتاه‌ترین زمان پرداخت می‌شود

دیجیتال علیه مطبوعات

خسارت سیل به کشاورزان مشگین‌شهر در حال ارزیابی است

تعداد ثبت‌نام کنندگان مسکن ملی استان اردبیل به بیش از ۱۱۶ هزار نفر رسید

سارقان سیم‌های برق در مشگین‌شهر دستگیر شدند

کد خبر: 49633 | تاریخ انتشار: 20:11:35 - جمعه 25 فروردین 1402 | بدون نظر | |

روز قدس خط وحدت امت اسلامی را انسجام بخشید

حجت‌الاسلام سید کاظم موسوی  اظهار کرد: دشمنان جهان اسلام در این ۴۴ سال تلاش کردند تا این خط وحدت را بشکنند اما با درایت مقام معظم رهبری همه ساله این مسیر مستحکم و امت اسلامی با قدرت بیشتر در راه آزادی قدس تلاش و مجاهدت کردند.

وی تصریح کرد: روز قدس در حقیقت روز برملا شدن توطئه‌ها و تعدی غاصبان صهیونیسمی است که با پشتیبانی آمریکا و سایر مستبدان روزگار در حال جنایت و خونریزی هستند و قطعاً بیش از گذشته این حرکت آنها به وحدت و همگرایی امت اسلامی و سرنگونی این رژیم منجر خواهد شد.

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی گفت: هیچ انسان آزاده‌ای نمی‌تواند شاهد ظلم و تعدی در برابر مردم مظلوم فلسطین باشد چرا که بیش از ۷۵ سال است که رژیم غاصب صهیونیستی سرزمین مادری فلسطینی‌ها را اشغال کرده و هزاران انسان بیگاه را در این منطقه به خاک و خون کشیده است.

حجت‌الاسلام موسوی افزود: این ظلم و تعدی پابرجا نخواهد بود بلکه خداوند متعال با وحدت امت اسلامی نتیجه این تعدی و ظلم را برای غاصبان صهیونیسم نشان خواهد داد و جوشش امت اسلامی نیز در این مسیر ستودنی خواهد بود.

وی در بخش دیگری از سخنان خود خاطرنشان کرد: به زودی و با همگرایی امت اسلامی شاهد برپایی نماز در قدس شریف خواهیم بود و ریشه ظلم و تعدی در این منطقه برچیده شده و به جای آن آزادی و رفاه برای مردم مظلوم فلسطین به ارمغان می‌آید.

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: امروز بیش از هر زمان دیگر در لبیک به ندای امام راحل و مقام معظم رهبری باید در صحنه دفاع از مظلوم و طغیان علیه ظلم و تعدی در میدان باشیم تا دشمنان نتوانند اهداف شوم خود را تحققی عینی ببخشند.

 

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار