یکصدوهشتمین شماره دوهفته نامه ایلقار منتشر شد

خسارت ۲ هزار میلیارد تومانی بلایای طبیعی در مشگین‌شهر

معرفی روستای «موئیل» مشگین‌شهر برای ثبت جهانی در یونسکو

کارگاه زیست‌ عفیفانه در مشگین‌شهر برگزار شد

کلاهبردار حرفه‌ای اردبیل سر ۲۳ نفر کلاه گذاشت

تجلیل از ۲۴ اثر برتر در هنرواره «عباس زمان» در مشگین شهر

سهم اردبیل از ۳ درصد نفت ۵۰۲ میلیارد تومان است

غرامت کشاورزان مشگین‌شهری در کوتاه‌ترین زمان پرداخت می‌شود

دیجیتال علیه مطبوعات

خسارت سیل به کشاورزان مشگین‌شهر در حال ارزیابی است

تعداد ثبت‌نام کنندگان مسکن ملی استان اردبیل به بیش از ۱۱۶ هزار نفر رسید

سارقان سیم‌های برق در مشگین‌شهر دستگیر شدند

کد خبر: 49869 | تاریخ انتشار: 21:38:28 - پنج‌شنبه 31 فروردین 1402 | بدون نظر | |

۲۹ زندانی جرایم غیرعمد در مشگین‌شهر آزاد شدند

 رئیس دادگستری شهرستان مشگین‌شهر عصر سه‌شنبه در مراسم جشن گلریزان که در مسجد امیرالمؤمنین این شهر برگزار شد، با قدردانی از خیرین و اهتمام آنها برای آزادی زندانیان مالی غیرعمد اظهار کرد: این حرکت‌های معنوی می‌تواند در طول سال تداوم پیدا کند.

امیرعلی نوعی تصریح کرد: با تلاش خیرین و ستاد دیه در سال گذشته زمینه آزادی ۴۳ نفر از زندانیان مالی غیرعمد فراهم شد و در کنار آن همراهی گروه‌های مختلف مردمی و خیرخواهانه را برای آزادی زندانیان شاهد بودیم.

وی گفت: از محل جمع‌آوری کمک‌های خرد مردمی و تلاشی که خیرین و گروه‌های کمک‌کننده در مشگین‌شهر داشتند، در مجموع سال گذشته ۵۳ نفر از محکومان مالی نیز که محکومیت آنها ارقام پایینی بوده، از زندان آزاد شدند که پرداختی خیرین در این زمینه ۸۵۰ میلیون تومان بوده است.

رئیس دادگستری شهرستان مشگین‌شهر افزود: با برگزاری جشن گلریزان در ماه مبارک رمضان امسال ۲۹ نفر از زندانیان جرایم غیرعمد آزاد شده و به آغوش خانواده‌های خود بازگشتند.

نوعی در بخش دیگری از سخنان خود خاطرنشان کرد: برای آزادی این زندانیان ۱۴ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان بدهی و یا طلب این زندانیان پرداخت شده و با جلب رضایت شاکیان فرصت آزادی زندانیان شکل گرفته است.

وی اضافه کرد: در جریان برگزاری جشن گلریزان امسال ۱۰ میلیارد ریال نیز کمک‌های خیرین و عموم مردم جمع‌آوری شد تا در آستانه عید سعید فطر فرصت آزادی برای تعداد دیگری از زندانیان جرایم غیرعمد نیز مهیا شود.

نوعی بیان کرد: خیرخواهی مردم مشگین‌شهر به حدی قابل تقدیر است که حتی برخی زوجین در آستانه ازدواج و یا خانواده‌های متوفیان هزینه‌های برگزاری مراسم خود را به آزادی زندانیان اختصاص دادند.

رئیس دادگستری شهرستان مشگین‌شهر ادامه داد: تلاش ما بر این است تا در آستانه عید سعید فطر با جمع‌آوری کمک‌ها و نذورات مردم بتوانیم بخش دیگری از زندانیان مالی غیرعمد را آزاد کرده و به آغوش خانواده‌هایشان برگردانیم.

 

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار