یکصدوهشتمین شماره دوهفته نامه ایلقار منتشر شد

خسارت ۲ هزار میلیارد تومانی بلایای طبیعی در مشگین‌شهر

معرفی روستای «موئیل» مشگین‌شهر برای ثبت جهانی در یونسکو

کارگاه زیست‌ عفیفانه در مشگین‌شهر برگزار شد

کلاهبردار حرفه‌ای اردبیل سر ۲۳ نفر کلاه گذاشت

تجلیل از ۲۴ اثر برتر در هنرواره «عباس زمان» در مشگین شهر

سهم اردبیل از ۳ درصد نفت ۵۰۲ میلیارد تومان است

غرامت کشاورزان مشگین‌شهری در کوتاه‌ترین زمان پرداخت می‌شود

دیجیتال علیه مطبوعات

خسارت سیل به کشاورزان مشگین‌شهر در حال ارزیابی است

تعداد ثبت‌نام کنندگان مسکن ملی استان اردبیل به بیش از ۱۱۶ هزار نفر رسید

سارقان سیم‌های برق در مشگین‌شهر دستگیر شدند

کد خبر: 51099 | تاریخ انتشار: 20:40:00 - سه‌شنبه 19 اردیبهشت 1402 | بدون نظر | |

همایش «رسانه، چالش‌ها و فرصت‌ها» در اردبیل برگزار شد

 شامگاه یکشنبه در این همایش که با همراهی اصحاب رسانه و پیشکسوتان مطبوعات استان اردبیل برگزار شد، رونمایی کتاب و تجلیل از پیشکسوتان و مقام‌آوران جشنواره «مطبوعات» به انجام رسید.

در این رویداد که در سالن بیضای اردبیل برگزار شد، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل نقش رسانه‌ها را در تولید و انتشار محتواهای شفاف و اغناکننده افکار عمومی نقش ممتاز و بی‌بدیل توصیف کرد و گفت: رسانه‌ها با امیدآفرینی و وفاق زمینه تعالی جامعه را به شایستگی فراهم می‌کنند.

امیر رجبی تصریح کرد: در سال‌جاری فصلی تازه در روابط بین فعالان حوزه رسانه را شاهد خواهیم بود و تلاشمان بر این است تا مشکلات حوزه رسانه را در استان با مشورت و همفکری اهالی و اصحاب این عرصه حل کنیم.

وی افزود: با تعامل، همدلی و اتحاد مانند یک خانواده برای توسعه رسانه‌های استان گام بر خواهیم داشت و سعی ما بر این است تا با استفاده از ظرفیت رسانه‌ها در جامعه امیدآفرینی و حرکت رو به جلو را در مسیر توسعه قوت و قدرت ببخشیم.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل با تاکید بر ۲ موضوع اخلاق و تعهد در انجام هر مسئولیتی خاطرنشان کرد: حوزه رسانه و خبر از لحاظ ضرورت اطلاع‌رسانی شفاف و به موقع و هم از جهت مقابله با فضاسازی‌های رسانه‌های غرب و معاند از جایگاه و اهمیت خاص برخوردار است.

رجبی خبرنگاران استان اردبیل را در انعکاس به موقع و درست وقایع تلاشگران بی‌ادعا توصیف کرد و ادامه داد: رسالت خطیری بر دوش خبرنگاران و اصحاب رسانه قرار داده شده که قطعاً هوشمندانه می‌توانند در این عرصه نقش‌آفرینی کنند.

وی هم‌افزایی، همکاری و تعامل بیشتر اهالی رسانه را در تعالی این حوزه بسیار ضروری اعلام کرد و گفت: نشست‌ها و گفتمان‌های تعاملی با خبرنگاران و فعالان این عرصه به صورت دوره‌ای برگزار می‌شود تا در کنار برطرف شدن نقاط ضعف و کاستی، قوت‌ها و نقاط تعالی بیشتر مورد حمایت قرار گیرد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل توسعه همکاری‌ها را در این عرصه بسیار مهم و ضروری عنوان کرد و افزود: تلاش ما در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی بر این خواهد بود تا زمینه و بستر حرکت‌های تحولی را در رسانه فراهم کنیم.

 در این همایش تعدادی از اصحاب رسانه و پیشکسوتان ضعف‌ها و کاستی‌های مطبوعات محلی و حوزه فضای مجازی را مطرح کرده و ضرورت حمایت‌های بیشتر از فعالان این عرصه و رفع دغدغه‌ها و مشکلات اصحاب رسانه را اعلام کردند.

در این مراسم از پیشکسوتان و مقام‌آوران جشنواره «مطبوعات» تجلیل و قدردانی شد.

 

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار