یکصدوهشتمین شماره دوهفته نامه ایلقار منتشر شد

خسارت ۲ هزار میلیارد تومانی بلایای طبیعی در مشگین‌شهر

معرفی روستای «موئیل» مشگین‌شهر برای ثبت جهانی در یونسکو

کارگاه زیست‌ عفیفانه در مشگین‌شهر برگزار شد

کلاهبردار حرفه‌ای اردبیل سر ۲۳ نفر کلاه گذاشت

تجلیل از ۲۴ اثر برتر در هنرواره «عباس زمان» در مشگین شهر

سهم اردبیل از ۳ درصد نفت ۵۰۲ میلیارد تومان است

غرامت کشاورزان مشگین‌شهری در کوتاه‌ترین زمان پرداخت می‌شود

دیجیتال علیه مطبوعات

خسارت سیل به کشاورزان مشگین‌شهر در حال ارزیابی است

تعداد ثبت‌نام کنندگان مسکن ملی استان اردبیل به بیش از ۱۱۶ هزار نفر رسید

سارقان سیم‌های برق در مشگین‌شهر دستگیر شدند

کد خبر: 50813 | تاریخ انتشار: 9:52:10 - چهارشنبه 13 اردیبهشت 1402 | بدون نظر | |

همایش «روز دختر» در اردبیل برگزار می‌شود

 مصطفی آمون ظهر سه شنبه در جلسه ستاد بزرگداشت دهه کرامت اظهار کرد: مردمی‌تر شدن برنامه‌های دهه کرامت از اهمیت خاصی برخوردار است و همانند سال‌های قبل بیشترین برنامه‌ها با محوریت مساجد و محلات خواهد بود.

وی خاطرنشان کرد: آغاز برنامه‌های دهه کرامت همزمان با ولادت حضرت معصومه (س) و روز دختر خواهد بود و تا ۱۰ خردادماه سالروز ولادت با سعادت امام رضا (ع) این ویژه برنامه ادامه خواهد داشت.

مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان اردبیل با اشاره به اینکه نقش آفرینی مردم در این برنامه‌ها نمود عینی همچون سال‌های قبل خواهد داشت، افزود: مردمی‌تر شدن برنامه‌های دهه کرامت از اهمیت خاصی برخوردار است و همانند سال‌های قبل بیشترین برنامه‌ها با محوریت مساجد و محلات خواهد بود.

آمون تصریح کرد: آذین بندی محلات، مساجد و ادارات و نهادهای دولتی و برگزاری جشن‌های محله محور و خانگی از مهمترین برنامه‌های دهه کرامت خواهد بود.

وی افزود: برگزاری همایش دختران مسجدی، اجرای طرح میثاق کریمانه، طرح تلاوت نور، پخش صلوات خاصه از بلندگوی مساجد و ادارات، مسابقات فرهنگی و کتابخوانی با محوریت دهه کرامت و برپایی کاروان‌های شادی طی دهه کرامت از جمله برنامه‌هایی است که در سطح استان برگزار می‌شود.

آمون با بیان اینکه این برنامه‌های فرهنگی و اجتماعی در شهرستان‌ها نیز با شکوه ویژه ای تدوین و برنامه ریزی شود، ادامه داد: دستگاه‌های اجرایی حمایت‌های لازم را از مجموعه‌های مردمی داشته باشند تا شاهد برگزاری ویژه برنامه‌های با جذابیت‌های بیشتر باشیم.

مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان تصریح کرد: همدلی اقشار مختلف مردم برای برپایی دهه کرامت نشان از جایگاه اهل بیت (ع) و به ویژه امام رضا (ع) و حضرت فاطمه معصومه (س) دارد.

 

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار