یکصدوهشتمین شماره دوهفته نامه ایلقار منتشر شد

خسارت ۲ هزار میلیارد تومانی بلایای طبیعی در مشگین‌شهر

معرفی روستای «موئیل» مشگین‌شهر برای ثبت جهانی در یونسکو

کارگاه زیست‌ عفیفانه در مشگین‌شهر برگزار شد

کلاهبردار حرفه‌ای اردبیل سر ۲۳ نفر کلاه گذاشت

تجلیل از ۲۴ اثر برتر در هنرواره «عباس زمان» در مشگین شهر

سهم اردبیل از ۳ درصد نفت ۵۰۲ میلیارد تومان است

غرامت کشاورزان مشگین‌شهری در کوتاه‌ترین زمان پرداخت می‌شود

دیجیتال علیه مطبوعات

خسارت سیل به کشاورزان مشگین‌شهر در حال ارزیابی است

تعداد ثبت‌نام کنندگان مسکن ملی استان اردبیل به بیش از ۱۱۶ هزار نفر رسید

سارقان سیم‌های برق در مشگین‌شهر دستگیر شدند

کد خبر: 51067 | تاریخ انتشار: 21:28:21 - دوشنبه 18 اردیبهشت 1402 | بدون نظر | |

۱۷۰۰۰ معلم در استان اردبیل رتبه‌بندی شدند

 کلام‌الله صفری شامگاه شنبه در نشست تکریم معلمان در اردبیل اظهار کرد: رتبه‌بندی معلمان مسیری شایسته برای ارتقای کیفی نظام تعلیم و تربیت و همچنین اعتلای جایگاه معلمان در جامعه است.

وی تصریح کرد: نباید تنها نگاه معیشتی، صنفی و مادی به طرح رتبه‌بندی معلمان داشته باشیم بلکه در سایه این طرح ارزشمند که در دولت سیزدهم تحقق پیدا کرده، سعی بر این است تا معلمان شأن و منزلتی مضاعف پیدا کنند.

مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل گفت: ۱۷ هزار و ۵۰۰ نفر از همکاران فرهنگی و بازنشسته صاحب رتبه شدند و ادامه این روند را تا آخر اردیبهشت ماه با اولویت صدور احکام رتبه‌بندی معلمان فاقد رتبه شاهد خواهیم بود.

صفری افزود: در آخر اردیبهشت ماه دیگر هیچ معلمی در استان اردبیل فاقد رتبه نخواهد بود و معلمان در پنج گروه آموزشیار، مربی، استاد، دانشیار و استاد معلم جایگاه واقعی خود را پیدا خواهند کرد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود خاطرنشان کرد: همکاران ما که معترض به رتبه خود هستند، نگران ارزشیابی مجدد نباشند چرا که با ثبت اعتراض از روزهای آینده مراحل رسیدگی به این اعتراض‌ها آغاز خواهد شد و تا چند ماه آینده در صورت مستحق بودن به رتبه‌های بالاتر، آنها را دریافت خواهند کرد.

صفری اضافه کرد: در کنار این امر، سرپرست وزارت آموزش و پرورش تمام تلاش خود را به کار گرفته تا معوقات فرهنگیان که در برخی از حوزه‌ها باقی مانده بود، به سرعت پرداخت شده و تا پایان سال تحصیلی جاری ما هیچ بدهی و یا معوقه‌ای به معلمان نداشته باشیم.

وی بیان کرد: ۱۵ درصد معلمان در استان اردبیل از رتبه ارائه شده ناراضی هستند که قطعاً با بارگذاری مدارک، مستندات و ثبت اطلاعات این گله‌مندی‌ها نیز رفع خواهد شد.

مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل ادامه داد: به دلایل مختلف برخی از همکاران ما نتوانستند در موعد مقرر اطلاعات خود را ثبت کرده و یا در سامانه مورد نظر مدارک خودشان را بارگذاری کنند که فرصتی مجدد فراهم آمده تا همکاران فرهنگی بتوانند در این زمینه اقدام لازم را انجام دهند.

 

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار