برخورد با متخلفین تخلیه نخاله های ساختمانی در حریم راه های حوزه استحفاظی

اسامی نامزدهای احراز صلاحیت شده انتخابات ریاست جمهوری اعلام شد

اجرای طرح برخورد با موتور سواران متخلف در مشگین شهر

اتمام پروژه های ورزشی مشگین‌شهر با برنامه‌ریزی های مدون

آغاز عملیات اجرایی بهسازی و ساماندهی رودخانه بالیقلوی چای اردبیل

فرایند اجرایی چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری آغاز شد

هفدهمین جشنواره بین المللی «حرکت» در مشگین شهر برگزار شد

خط زمینی اردبیل – وان در اردبیل برقرار می‌شود

احداث ۲۵۲ سایت جدید ارتباطی در راستای بهبود شرایط پوشش آنتن‌دهی و اینترنت

اولین رویداد «صدرا »در دانشگاه آزاد اردبیل برگزار شد

مردان مومن بر سر عهدی که با خدا بسته اند صادقانه ایستادند

تلاش خالصانه رئیسی برآمده از سیره و منش انقلابی بود

کد خبر: 51067 | تاریخ انتشار: ۱۷:۵۸:۲۱ - دوشنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۲ | بدون نظر | |

۱۷۰۰۰ معلم در استان اردبیل رتبه‌بندی شدند

 کلام‌الله صفری شامگاه شنبه در نشست تکریم معلمان در اردبیل اظهار کرد: رتبه‌بندی معلمان مسیری شایسته برای ارتقای کیفی نظام تعلیم و تربیت و همچنین اعتلای جایگاه معلمان در جامعه است.

وی تصریح کرد: نباید تنها نگاه معیشتی، صنفی و مادی به طرح رتبه‌بندی معلمان داشته باشیم بلکه در سایه این طرح ارزشمند که در دولت سیزدهم تحقق پیدا کرده، سعی بر این است تا معلمان شأن و منزلتی مضاعف پیدا کنند.

مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل گفت: ۱۷ هزار و ۵۰۰ نفر از همکاران فرهنگی و بازنشسته صاحب رتبه شدند و ادامه این روند را تا آخر اردیبهشت ماه با اولویت صدور احکام رتبه‌بندی معلمان فاقد رتبه شاهد خواهیم بود.

صفری افزود: در آخر اردیبهشت ماه دیگر هیچ معلمی در استان اردبیل فاقد رتبه نخواهد بود و معلمان در پنج گروه آموزشیار، مربی، استاد، دانشیار و استاد معلم جایگاه واقعی خود را پیدا خواهند کرد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود خاطرنشان کرد: همکاران ما که معترض به رتبه خود هستند، نگران ارزشیابی مجدد نباشند چرا که با ثبت اعتراض از روزهای آینده مراحل رسیدگی به این اعتراض‌ها آغاز خواهد شد و تا چند ماه آینده در صورت مستحق بودن به رتبه‌های بالاتر، آنها را دریافت خواهند کرد.

صفری اضافه کرد: در کنار این امر، سرپرست وزارت آموزش و پرورش تمام تلاش خود را به کار گرفته تا معوقات فرهنگیان که در برخی از حوزه‌ها باقی مانده بود، به سرعت پرداخت شده و تا پایان سال تحصیلی جاری ما هیچ بدهی و یا معوقه‌ای به معلمان نداشته باشیم.

وی بیان کرد: ۱۵ درصد معلمان در استان اردبیل از رتبه ارائه شده ناراضی هستند که قطعاً با بارگذاری مدارک، مستندات و ثبت اطلاعات این گله‌مندی‌ها نیز رفع خواهد شد.

مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل ادامه داد: به دلایل مختلف برخی از همکاران ما نتوانستند در موعد مقرر اطلاعات خود را ثبت کرده و یا در سامانه مورد نظر مدارک خودشان را بارگذاری کنند که فرصتی مجدد فراهم آمده تا همکاران فرهنگی بتوانند در این زمینه اقدام لازم را انجام دهند.

 

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار