تعیین تکلیف کنکور دغدغه خانواده‌ها را کاهش می‌دهد

راننده مخل نظم و امنیت حادثه تعزیه‌خوانی پارس‌آباد دستگیر شد

مهر بوی مهربانی می دهد

تولید ثروت از طریق علم امکان‌پذیر است

ایل شاهسون اردبیل سومین ایل بزرگ کشور است

قاچاقچیان سوخت در مشگین‌شهر دستگیر شدند

توله خرس قهوه‌ای در مشگین‌شهر تلف شد

توزیع ۷۷۷ بسته تحصیلی در مشگین‌شهر

۲۴ هزار دانش‌آموز ابتدایی در اردبیل راهی مدارس شدند

اقتضای دوام و بقای آمریکا چیزی جز بحران‌سازی نیست

قرار گرفتن «سد سبلان» مشگین‌شهر در وضعیت حجم مرده

آغاز ثبت‌نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت/ ۲۵ هزار نفر جذب می‌شود

کد خبر: 51067 | تاریخ انتشار: 21:28:21 - دوشنبه 18 اردیبهشت 1402 | بدون نظر | |

۱۷۰۰۰ معلم در استان اردبیل رتبه‌بندی شدند

 کلام‌الله صفری شامگاه شنبه در نشست تکریم معلمان در اردبیل اظهار کرد: رتبه‌بندی معلمان مسیری شایسته برای ارتقای کیفی نظام تعلیم و تربیت و همچنین اعتلای جایگاه معلمان در جامعه است.

وی تصریح کرد: نباید تنها نگاه معیشتی، صنفی و مادی به طرح رتبه‌بندی معلمان داشته باشیم بلکه در سایه این طرح ارزشمند که در دولت سیزدهم تحقق پیدا کرده، سعی بر این است تا معلمان شأن و منزلتی مضاعف پیدا کنند.

مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل گفت: ۱۷ هزار و ۵۰۰ نفر از همکاران فرهنگی و بازنشسته صاحب رتبه شدند و ادامه این روند را تا آخر اردیبهشت ماه با اولویت صدور احکام رتبه‌بندی معلمان فاقد رتبه شاهد خواهیم بود.

صفری افزود: در آخر اردیبهشت ماه دیگر هیچ معلمی در استان اردبیل فاقد رتبه نخواهد بود و معلمان در پنج گروه آموزشیار، مربی، استاد، دانشیار و استاد معلم جایگاه واقعی خود را پیدا خواهند کرد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود خاطرنشان کرد: همکاران ما که معترض به رتبه خود هستند، نگران ارزشیابی مجدد نباشند چرا که با ثبت اعتراض از روزهای آینده مراحل رسیدگی به این اعتراض‌ها آغاز خواهد شد و تا چند ماه آینده در صورت مستحق بودن به رتبه‌های بالاتر، آنها را دریافت خواهند کرد.

صفری اضافه کرد: در کنار این امر، سرپرست وزارت آموزش و پرورش تمام تلاش خود را به کار گرفته تا معوقات فرهنگیان که در برخی از حوزه‌ها باقی مانده بود، به سرعت پرداخت شده و تا پایان سال تحصیلی جاری ما هیچ بدهی و یا معوقه‌ای به معلمان نداشته باشیم.

وی بیان کرد: ۱۵ درصد معلمان در استان اردبیل از رتبه ارائه شده ناراضی هستند که قطعاً با بارگذاری مدارک، مستندات و ثبت اطلاعات این گله‌مندی‌ها نیز رفع خواهد شد.

مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل ادامه داد: به دلایل مختلف برخی از همکاران ما نتوانستند در موعد مقرر اطلاعات خود را ثبت کرده و یا در سامانه مورد نظر مدارک خودشان را بارگذاری کنند که فرصتی مجدد فراهم آمده تا همکاران فرهنگی بتوانند در این زمینه اقدام لازم را انجام دهند.

 

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار