تعیین تکلیف کنکور دغدغه خانواده‌ها را کاهش می‌دهد

راننده مخل نظم و امنیت حادثه تعزیه‌خوانی پارس‌آباد دستگیر شد

مهر بوی مهربانی می دهد

تولید ثروت از طریق علم امکان‌پذیر است

ایل شاهسون اردبیل سومین ایل بزرگ کشور است

قاچاقچیان سوخت در مشگین‌شهر دستگیر شدند

توله خرس قهوه‌ای در مشگین‌شهر تلف شد

توزیع ۷۷۷ بسته تحصیلی در مشگین‌شهر

۲۴ هزار دانش‌آموز ابتدایی در اردبیل راهی مدارس شدند

اقتضای دوام و بقای آمریکا چیزی جز بحران‌سازی نیست

قرار گرفتن «سد سبلان» مشگین‌شهر در وضعیت حجم مرده

آغاز ثبت‌نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت/ ۲۵ هزار نفر جذب می‌شود

کد خبر: 51116 | تاریخ انتشار: 10:40:10 - چهارشنبه 20 اردیبهشت 1402 | بدون نظر | |

آخرین مهلت پرداخت آورده متقاضیان خردادماه است

محبوب حیدری  اظهار کرد: ۳۹ هزار متقاضی طرح نهضت ملی مسکن به تأیید نهایی رسیده و از سال گذشته ساخت واحد برای این تعداد در اولویت است.

وی تصریح کرد: در مجموع بیش از ۱۱۴ هزار و ۹۷۳ نفر در طرح نهضت ملی مسکن ثبت‌نام کرده بودند که بعد از پایش نهایی متقاضیان واجد شرایط معرفی شدند.

مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل گفت: ۲۴ هزار متقاضی آورده اولیه خود را پرداخت کردند که ۱۹ هزار نفر از این تعداد در شهر اردبیل ساکن بوده و مابقی در سایر شهرستان‌ها آورده اولیه خود را واریز کردند.

حیدری افزود: به همین تعداد زمین تأمین شده و امیدواریم در مراحل بعد نیز واریزی متقاضیان بیشتر بوده تا امکان ساخت سریع واحدها و تحویل آن به وجود آید.

وی در بخش دیگری از سخنان خود خاطرنشان کرد: ۶ هزار و ۹۲۰ واحد در مرحله قرارداد ساخت بوده و پنج هزار و ۳۲۶ واحد نیز به مرحله مشارکت بانک رسیدند تا پرداختی تسهیلات انجام شود.

حیدری اضافه کرد: به تناسب پیشرفت پروژه بانک عامل نیز پرداخت تسهیلات را انجام می‌دهد و در کنار آن آورده متقاضیان و پرداختی به موقع آنها بسیار مهم و راهگشا است.

وی آخرین مهلت پرداخت قسط دوم و آورده مرحله جدید را پایان خردادماه اعلام کرد و ادامه داد: تمام تلاش ما بر این است تا هر چه سریع‌تر این مجموعه‌ها احداث و با کیفیتی مناسب تحویل متقاضیان در شهرهای مختلف شود.

مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل از همکاری بنیاد مسکن و دیگر همراهان در اجرای طرح نهضت ملی مسکن قدردانی کرد و گفت: تلاش‌ها در جهت حمایت و پشتیبانی از افراد فاقد سرپناه است تا در قالب این طرح واحدهای مسکونی خود را هر چه سریع‌تر تحویل بگیرند.

 

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار